مایکل Feder درخواست B. C. دیوان عالی کشور قاضی به صدور دستور منع شهر ساری از fining رانندگان و شرکت

شهردار ساری داگ مک کالوم موقعیت برای سوار-نقطه است “ناخوانا,” با توجه رانندگان محروم مجوزهای کسب و کار و پس از اخذ رسید با قیمت 500 دلار جریمه روزانه برای عامل بدون مجوز یک وکیل برای بارگذاری کانادا می گوید.

مایکل Feder می خواهد B. C. دیوان عالی کشور قاضی به صدور دستور منع شهر ساری از fining رانندگان و شرکت گفت: آیین نامه اجرایی افسران باید تحویل بلیط به دفتر خود.

“مشکل ما این است که این شهرستان در اجرای یک قانون است که می گوید شما نمی توانید انجام کسب و کار بدون کسب مجوز اما در همان زمان گفت: ما لازم نیست که یک کسب و کار مجوز در دسترس برای شما,” او گفت: دادگاه چهار شنبه.

Feder گفت: مک کالوم است “ریاکارانه” برای عموم گفت: او از سوار-نقطه در حالی که حفظ شهر هرگز اجازه خواهد داد که این سرویس باعث برتر جان هرگن برای پاسخ هفته گذشته که چنین موضع قرار می دهد تا موانع غیر ضروری به یک سرویس است که مجاز بود توسط یک تنظیم کننده مستقل.

مسافر حمل و نقل مدیره به آن متهور Jan. 23 برای بارگذاری و دیگر سوار-نقطه شرکت ها برای کار در سرزمین اصلی پایین تر از جمله سوری اما مک کالوم گفت: صنعت تاکسی باید پایبند یک کلاه بر روی تعدادی از خودروهای آن استفاده می کند و همین محدودیت باید برای سوار-نقطه خدمات برای ایجاد یک سطح میدان بازی.

اما Feder با اشاره به حمل و نقل مدیره نشده مجاز شهرداری به کلاه سوار-نقطه ناوگان.


شهردار ساری داگ مک کالوم آدرس نگرانی های خود را در مورد سوار شدن نقطه در شهر هال در ساری سال قبل از میلاد, ژانویه 27 سال 2020 است.

آرلن Redekop / PNG

او گفت که در ژانویه. 24 سوری اقدام مدیر امنیت عمومی عملیات به نام شرکت سخنگوی غربی کانادا برای گفتن وجود خواهد داشت بدون کسب مجوز در ساری که بارگذاری می تواند اعمال و اجرای قانون اقدام خواهد شد شروع روز بعد اگر شرکت شروع به کار کرد وجود دارد.

همان روز او گفت: Robert Costanzo این شهر مدیر کل شرکت خدمات ایمیل و بارگذاری می گویند این شهر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که چگونه آن را در ادامه با سوار-مدیری و شرکت و رانندگان خواهد بود جریمه $500-یک روز برای عامل بدون مجوز.

“به هیچ وجه تفاوتی بین منع و نه اجازه می دهد. آنها مترادف هستند,” Feder افزود سوری نباید مجاز به منع بارگذاری از عامل که باعث می شود تصمیم خود را در مورد این موضوع. “سوار-به اشتراک گذاری شده است مورد بحث و مشاوره برای هفت سال گذشته در این استان در سراسر دو و احزاب سیاسی دو انتخابات عمومی. بیش از آن دوره به سایر نقاط جهان منتقل شده است همراه است. مترو ونکوور بزرگترین شهر در شمال امریکا بدون سوار-به اشتراک گذاری.”

در حال حاضر سوری نباید مجاز به صدور مجوز ایجاد یک طرح است که متفاوت از سایر شهرداری ها در سرزمین اصلی پایین تر, او گفت:, و اضافه کرد این شهر را “غیر قانونی” اقدامات مالی آسیب رساندن به بارگذاری و کاهش آن تلاش برای تبدیل غالب سوار-نقطه کسب و کار به عنوان راننده در حال منصرف از کار در معرض خطر بودن جریمه شد.

جیمز Yardley یک وکیل به نمایندگی از شهرستان ساری به چالش کشیده Feder برای “حمله” مک کالوم با تماس او را “نامفهوم”.


تاکسی خط در نزدیکی Canada Place Vancouver, 18 جولای 2018.

جری Kahrmann / PNG

شهردار سادگی است ارائه دیدگاه ها و نظرات اما نمی تصمیم گیری در کسب و کار مجوز و بدون ورودی از هشت مشاوران او گفت:.

“آیا او می دانید که؟” عدالت ورونیکا جکسون خواسته با اشاره به شهردار.

“در نهایت مهم نیست اگر او می داند که” Yardley اضافه کرد: این تصمیم در حال بارگذاری و یا هر شرکت دیگر نیست و خود به تنهایی را.

بارگذاری نشده ارائه هرگونه مدارک مالی و یا اعتباری آسیب با توجه به ساری موقعیت و بر خلاف کردن اجسام به بی احترامی شهر را آئین نامه برابر عامل بدون مجوز, او گفت:.

Feder در پاسخ گفت: ساری موقعیت معتبر نیست: “این مانند در حال بارگذاری است گفت: شما باید از این قدرت برای جلوگیری از به ما و ما اهمیتی نمی دهند. هیچ ما گفت: شما لازم نیست که قدرت ما را متوقف کند.”

جکسون است انتظار برای اعلام تصمیم خود در دستور جمعه.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im