UChicago می شود $500K کمک مالی برای تقویت coronavirus تلاش های تست در سمت جنوب

دانشگاه شیکاگو پزشکی دریافت $500,000 اهدای کمک خواهد کرد که به تقویت coronavirus تلاش های تست در کلینیک ها و جامعه بيمارستان در سمت جنوب جوامع شده اند که برخورد سخت با این بیماری است.

حمایت مالی را قادر خواهد ساخت U. C. و شرکای آن به گسترش آزمایش به 1000 نفر در روز با توجه به بیانیه ای در روز سه شنبه. بیماران ایجاد خواهد شد تست شده به صورت رایگان در حالی که کسانی که با بیمه بهداشت و درمان را به سادگی خود را ارائه صورتحساب و نمی تواند در معرض co-می پردازد.

اعطای کمک های مالی از سازمان های غیر انتفاعی ایالات بهداشت و درمان بنیاد تاسیس شد توسط UnitedHealth Group a publicly traded مراقبت های بهداشتی شرکت مستقر در مینیاپولیس. اهدای بخشی از شرکت اولیه 70 میلیون دلار تعهد به مبارزه COVID-19 و مناطق پشتیبانی شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

“ما سپاسگزار به ایالات بهداشت و درمان بنیاد برای حمایت از تلاش های ما برای ارائه بسیار مورد نیاز مراقبت به جوامع نامتناسب نهفته COVID-19 اورژانس گفت:” برندا نبرد, معاون رئیس جمهور از UChicago پزشکی سلامت شهری ابتکار و رئیس تنوع و شمول افسر.

“حمایت مالی اجازه خواهد داد که به سمت جنوب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به سطح شیب دار تا کارکنان و لوازم مورد نیاز به تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای کسانی که بیشتر در معرض خطر در جامعه بسیار مهم است که به تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.”

پنج کدهای پستی موجود در U. C. را در منطقه تحت پوشش برخی از بالاترین نرخ های تایید COVID-19 نفر در شیکاگو با آمریکایی های آفریقایی تبار تحمل فشار از عفونت. به عنوان جمعه سیاه مردم اختصاص 60 درصد از 2,576 دفاع کرد گرفته شد موارد تایید شده در آن دسته از کد پستی.

در اوایل این ماه, U. C. مقامات اعلام همکاری به سطح شیب دار بالا غربالگری برای این ویروس مرگبار است. علاوه بر تست در دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی و Ingalls بیمارستان یادبود در هاروی, U. C. نیز همکاری با جامعه و بیمارستان و پرستاری امکانات و فدرال واجد شرایط به مراکز بهداشتی درمانی.

U. C. s “تست شرکای” شامل La Rabida کودکان بیمارستان سنت آنتونی در بیمارستان St. Bernard بیمارستان پلس هایقتس, بیمارستان, خانواده مسیحی, مرکز بهداشت, Montgomery, محل, سمفونی ساحل جنوبی و ویلا در ویندسور پارک. برخی در حال انجام coronavirus تست در حالی که دیگران به سادگی مراجعه بیماران به U. C. برای تست.

پول کمک مالی پشتیبانی خواهد کرد که ابتکار عمل و همچنین می توان برای آموزش کارکنان برای آزمایش و درمان بیماران, انجام, تماس, ردیابی, پرداخت هزینه برای تجهیزات حفاظت فردی و سایر منابع و ارائه مسکن موقت برای کسانی که تست مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de