UIC دانشجو افتخار برای کمک به پلیس ادعا مسلح در فرهنگ و هنر تیراندازی کمک به قربانی

Category: سانتایمز Comments: No comments

پلیس شیکاگو افتخار یک زن 24 ساله مهاجر از جمهوری دموکراتیک کنگو روز شنبه برای کمک به افسران دستگیری به اتهام مسلح در اخیر تیراندازی در یک فرهنگ و هنر خط آبی ایستگاه و کمک به زخمی قربانی.

جاناتان کسنگو یک دانشجوی کارشناسی مطالعه و تحلیل کسب و کار در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو گفت: او در راه رفتن به دانشگاه به انجام برخی از مشق شب در فوریه. 5 هنگامی که ضارب شات یکی دیگر از رفت و آمد در حالی که خروج از westbound قطار در UIC-Halsted متوقف شود.

ادعا مسلح, 31 سال سن پاتریک Waldon در زمان قربانی کوله پشتی و فرار کردن. پلیس بعد گرفتار Waldon در 3000 بلوک غرب Harrison Street با تشکر از فیلم های نظارت و یک “بسیار تعاونی” شاهد.

که شاهد بود کسنگو که به نام 911 اعمال فشار به 30 ساله قربانی زخم و منتظر پلیس می رسند.

“مهم ترین چیز برای من این بود که قربانی امن بود و که پلیس مشغول به کار واقعا سریع برای ابتلا به آن مرد که مرتکب جرم” کسنگو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی غرب پلیس منطقه روز شنبه.

وقتی پرسید که آیا او احساس مانند یک قهرمان کسنگو شانه ای بالا انداخت شانه های او را تکان داد سر خود را.

“من احساس می کنم مثل یک فرد عادی” او گفت:.

تیراندازی قربانی شد و به Stroger بیمارستان “بسیار جدی” بیماری است که هنوز دوره نقاهت بعد با توجه Stephen C. چانگ فرمانده نزدیکی غرب پلیس منطقه.

Waldon از 8000 بلوک جنوبی اینگلساید خیابان دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه ماه گذشته. او با آن مواجه است اقدام به قتل و سرقت مسلحانه و تشدید و باتری و مسلح همیشگی اتهامات جنایی.

کارلوس Ballesteros یک عضو سپاه از گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش شیکاگو سمت جنوب و غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>