دولت بریتانیا اعلام کرده است که رول گسترده 5G محاکمه. آن را به امید محاکمه خواهد شد تقویت در میان دیگر بخش های صنایع خلاق.

5G مشهور است به تواند تا 10 برابر سریع تر از 4G و باید گسترده مفاهیم فن آوری نورد در سراسر انگلستان است. از آن خواهد شد بسیار حیاتی برای اجرا در آینده تکنولوژی مانند ماشین بدون راننده از راه دور بهداشت و درمان و ‘هوشمند’ دستگاه.

نه پروژه در سراسر انگلستان را دریافت سهم £35 متر از روستایی و صنعتی 5G مسابقات. بعلاوه £30m ارائه شده است و در یک رقابت آزاد به نام 5G ایجاد است که به دنبال کشف 5G فرصت ها در صنایع از جمله فیلم های تلویزیون, بازی های ویدئویی تدارکات و گردشگری.

جدید 5G ایجاد رقابت باز خواهد شد در اوایل ماه مارس و اجرا تا پایان ماه ژوئن. آنهم این است که به دنبال به یاد بگیرند که چگونه آن را می تواند سوخت پیشرفت فیلم های تلویزیون و بازی های ویدئویی (از جمله esports).

در ضمن از نه انتخاب پروژه های اعلام شده توسط دیجیتال, منشی, Oliver Dowden یک برنامه بازدید کننده تجربه در ناتینگهام فارست که با بهره گیری از VR و AR و هوا و دریا جستجو و نجات پروژه در دورست.

جدید مخابرات فن آوری است که سعی و آزمایش در سراسر کشور در حال حاضر مباهات £200 متر سرمایه گذاری. این آزمایش های جدید کمک خواهد کرد گسترش مزایای فن آوری در سراسر کشور و اجازه بریتانیا به درک یک مزیت اولیه با استفاده از برنامه های جدید شبکه های 5G را قادر می سازد.

دیجیتال, منشی, Oliver Dowden گفت: “ما مصمم به ایجاد انگلستان یک رهبر جهان در 5G و تحویل در وعده ما برای بهبود ارتباطات برای مردم و کسب و کار در سراسر کشور است.

“امروز ما اعلام بودجه جدید برای به دست گرفتن فرصت های جدید این فناوری را به ما ارائه. این شامل دیدن چگونه آن را می تواند ایجاد مشاغل جدید در روستا ایجاد کسب و کار سازنده تر و از بند باز کردن حتی ایده های بیشتر در برش-لبه صنایع خلاق.”

تیم Davie, روسای صنایع خلاق شورا و مدیر اجرایی استودیو BBC گفت: “صنایع خلاق شورای خوشحال است که DCMS راه اندازی 5G ایجاد کنید. ما شده اند به دفاع از بودجه رقابت در امتداد این خطوط به عنوان یک فرصت هیجان انگیز برای انگلستان خلاق شرکت به منظور توسعه محصولات نوآورانه و خدمات با استفاده از این تحول تکنولوژی است. 5G ارائه می دهد فرصت های نوآورانه در سراسر این بخش از فیلم و تلویزیون برای بازی در موسیقی مد و تبلیغات. ما امیدواریم که که شروع یو پی اس و به خوبی تاسیس شرکت به طور یکسان خواهد پیشنهاد برای بودجه در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im