شراب فیلم نیست دقیقا شناخته شده برای یک دسته از یادداشت ها مزه. از “شراب کشور” به “بطری شوک” آنها معمولا نور مهربان فیلم که amble از طریق زمینه های آفتابی از تاک. “وری”, البته, انتخاب, قدیمی,,,, اما بسیاری می آیند و در مورد به عنوان به سرعت و breezily به عنوان یک بطری pinot.

“Uncorked” این کارگردان اولین جانباز تلویزیون نویسنده Prentice پنی همچنین دارای یک پرنیان آرام اما آن را به ارمغان می آورد برخی از عناصر جدید به جدول. برای شروع, آن را در مورد مردم سفید. که به تنهایی باعث می شود Netflix فیلم نادر رقم. Mamoudou Athie ستاره ایلیا به عنوان یک جوان سیاه در ممفیس که نمی خواهید را به بیش از پدرش کباب رستوران. او می خواهد به یک sommelier.

این است که به دور از انتظار, مسیر شغلی. زمانی که الیاس اعلام نیت خود را در شام یکی از اعضای خانواده می شنود “سومالی” و در شگفتی که چرا او می خواهد به همکاری با دزدان دریایی است. اما جاه طلبی است که به صورت جدی حتی اگر پدرش لوئیس (Courtney B. Vance) است شک و تردید است.

الیاس شور و جذب دیگران است. برای یک زن جوان (ساشا Compere) برای خرید یک بطری او لوازم هیپ-هاپ قیاس و مقایسه chardonnay به Jay-Z, pinot grigio به Kanye West و شراب سفید به دریک است. (هنوز معلوم نیست که در آن Ol Dirty Bastard مناسب خواهد بود و در این طیف است.) آنها شروع آشنایی فقط به عنوان ایلیا شروع می شود شاخص برای استاد sommelier آزمون (که در واقعیت بسیار سخت غیرممکن است که تقریبا هیچ کس می گذرد) با مطالعه گروهی از دوستان جدید.

الیاس در این جهان اما “Uncorked” نمی توانیم بیش از حد آن است. به جای رفتن به صورت گسترده ماهی-خارج-از-آب داستان پنی زمینه فیلم در ارتباط ایلیا و پدرش. بازیگران کمک قابل توجهی. هر دو جانباز ونس و Athie یک استعداد تازه وارد رسوخ کردن در این فیلم با یک رنگی عاطفی صداقت. و خانواده صحنه های گرمی صمیمی از جمله کسانی که بین لوئیس و همسرش, سیلویا (Niecy Nash).

پنی showrunner استثنایی برای HBO سریال “ناامن” است — درست به سبک گذراند آسان ریختن داستان که نمی پایمال کردن هر کسی با آن روش نمایشی. اما لذت از “Uncorked” در چگونه آن را به آرامی کسانی کلیشه و به ارمغان می آورد یک حس غنی از بافت به حتی کوچکتر آن لحظات.

وجود دارد دیگر فیلم در مورد بهترین هرچه مانند کن لوچ را “سهم فرشته” در مورد فقیر و جوان اسکاتلندی و قیمت بالا whisky — که در اطراف بالا و پایین از طعم و مزه. “Uncorked” می رود متفاوت جهت گرفتن وقت به دوست داشتن و نه فقط آن cabernets اما آن ممفیس کباب. کمی وجود دارد تفاوت بین هنر و صنعت شراب در “Uncorked” و هنر است که با لوئیس که دیده می شود برای خرید فقط چوب مناسب برای خود فرد سیگاری آتش سوزی خود را از گوشت.

تمام است که می گویند در این قرنطینه بار مطمئن شوید که شما یک مناسب و معقول بطری سمت چپ در کمد یا قفسه دنده ها در فریزر قبل از فشار دادن بازی در “Uncorked.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im