Unilever قول داده است برای جلوگیری از تبلیغات آن مواد غذایی و آشامیدنی محصولات برای کودکان و نوجوانان زیر سن 12.

این FMCG-غول پیکر شده است در یک ماموریت در سال گذشته برای اطمینان از محتوا و قرار دادن آن آگهی دیدار با شرایط مجموعه تحت مسئولیت چارچوب’ با تاسیس شرکت-ترک افسر ارشد بازاریابی کیت علف های هرز.

به تاریخ آن تاسیس یک شبکه جهانی و منطقه ای و محلی و آنلاین از ناشران و همچنین سیستم عامل آن مایل به تبلیغ در به “کنترل بیشتر و بیشتر دید” بیش از آن تبلیغات قرار می گیرد. همچنین سرمایه گذاری در آزمایش های با اخلاقی, آگهی پلت فرم حلقه خوب است که اهدا به خیریه هر بار که کسی به تماشای کامل آگهی آنلاین.

این آخرین مرحله است که می آید تحت هدایت با نام تجاری جدید رئیس Conny Braams را ببینید Unilever توقف تبلیغات آن مواد غذایی و نوشیدنی ها برای کودکان با سن کمتر از 12 در رسانه های سنتی و اجتماعی.

آن را نیز جلوگیری از کار با هر اثرگذارندهها و مشهور است که در درجه اول درخواست تجدید نظر به کودکان و نیز محدود کردن استفاده از آن از شخصیت های کارتونی برای ترویج محصولات. اما این گسترش به تبلیغات در فروشگاه نمایش هر چند Unilever گفت: آن را فقط ترویج محصولات در سوپر مارکت ها که خاص “مشخصات تغذیه ای”.

رویکرد جدید آغاز خواهد شد با آن بستنی کسب و کار است که شمارش مگنوم و دیوار را در میان بزرگترین علامت های تجاری.

دیوار – شرکت مادر برای مارک های مانند Max Paddle Pop چرخان – در حال حاضر اجرا با ‘مسئولانه ساخته شده برای کودکان و نوجوانان’ آرم در آن نقطه از فروش, ارتباطات, محصول بسته و قیمت کارت.

“ما در دیوار این باور است که هر کس سزاوار یک کمی شاد درمان از زمان به زمان و ما در تلاش برای ارائه چیزی برای همه. وعده ما این است که یک تعهد واقعی به بازار محصولات خود را به کودکان مسئولانه است. این وعده بهتر است بستنی و سالم کودکان است. هر دو در حال حاضر و در آینده گفت:” مت, از, معاون اجرایی رئیس جمهور برای جهانی بستنی دسته.

این مهلت با رعایت این اصول است که در پایان این سال است.

Unilever گفت: حرکت بود در پاسخ به برآورد سازمان بهداشت جهانی است که تخمین زده است که 124 میلیون کودک بین سنین 5 و 19 رنج می برد از چاقی در سراسر جهان در حالی که 213 میلیون اضافه وزن بودند.

در سال گذشته اجرایی آلن Jope گفت: کسب و کار خواهد “دور” از هر مارک که فاقد هدفمند پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im