اتحادیه تماس در هتل ها به ادامه پرداخت گذاشته و کارگران

این اتحادیه به نمایندگی از 7,600 شیکاگو هتل کارگران به نام در صنعت دوشنبه برای ادامه پرداخت گذاشته و اعضا گفت: قطع حقوق است هزینه محلات شهر 5 میلیون دلار در درآمد را از دست داده و در هر هفته.

متحد اینجا محلی 1 گفت: همه اما و بین 200 تا 300 نفر از اعضای آن بوده است furloughed به دلیل سفر خاموش شدن مربوط به کوروناویروس. در حالی که برخی از کسب و کار در زمینه های دیگر ادامه داده اند به پرداخت furloughed کارکنان و یا تمدید فواید صاحبان هتل و یا اپراتور به طور کلی انجام داده اند تا این اتحادیه گفت.

حدود 6000 نفر از اعضای آن زنده در شیکاگو متحد در اینجا گفت. نقاشی بر روی آن اطلاعات اتحادیه محاسبه سود و زیان در هر شیکاگو محله.

در یک مرجع طراحی شده برای به دست آوردن توجه شهردار لری Lightfoot اتحادیه گفت: مناطق 10 هدف از برنامه های شهرستان برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری جنوب/غرب طرح در حال از دست دادن 1 میلیون دلار درآمد در هر هفته است که می تواند حمایت از کسب و کارهای محلی.

اتحادیه کارگردانی نقد در پارک هتل ها و استراحتگاه که دارای بیش از 2400 اتاق در شیکاگو از جمله هیلتون شیکاگو است. این Tysons Va.-شرکت بر اساس گزارش کرده 1.3 میلیارد دلار به صورت نقدی و یا معادل در دست است و گزارش آن را به استفاده از برخی از آن به پرداخت سود سهام سهامداران.

در مقابل پرداخت آن اتحادیه کارگران در شیکاگو برای یک ماه هزینه 3.1 میلیون دلار, اتحادیه گفت.

این شرکت را داشته باشند اظهار نظر فوری و نه مایکل جاکوبسن رئیس ایلینوی هتل و محل سکونت ارتباط است.

در یک نظر ارائه شده توسط اتحادیه Ofelia مارتینز یک اتاق همراه در پارک هایت و بلمونت Cragin مقیم گفت: “من درک می کنم این بسیار سخت برای همه ما است. این است که سخت ترین وضعیت من تا کنون بوده است.”

“ما همه در خانه ماندن برای سالم ماندن. در حال حاضر این شرکت نیاز به کمک به حفظ ما در این زمان سخت است. آنها باید منابع بیشتر از ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de