زمانی که او اعلام کرد اقامت خود را در خانه سفارش یکشنبه Gov. J. B. پریتزکر گفت Illinoisans “اگر شما می توانید از خانه کار می کنند و در حال حاضر انجام این کار در حال حاضر زمان آن است که شما باید.”

اما محلی مباشر برای یک اتحادیه به نمایندگی از برخی از کارگران در Jesse قهوه ای و مرکز پزشکی گفت: اعضای که می تواند به دنبال پریتزکر آموزش هنوز هم که گفته بودن به کار می آیند. جنیفر Cushman محلی مباشر برای آمریکا فدراسیون کارکنان دولت محلی 789 گفت: این یک حرکت است که می تواند با قرار دادن کارگران و بیماران در خطر است.

“تمام مقامات دولتی و رسانه ها و حتی رئیس جمهور ما — که سر از دولت فدرال است که برای ما کار تاکید دارد, اجتماعی, فاصله,” Cushman گفت. “و ما در بیمارستان است و نه قرار دادن که به جای خود.”

رهبران در بیمارستان در 820 S. Damen Ave. به نظر نمی بلافاصله که تماس گرفته Chicago Sun-Times.

پریتزکر دستور داد تمام ساکنان خانه بمانند آغاز روز شنبه در جدی ترین و در عین حال تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus در ایالت ایلینوی است. سفارش طول می کشد تا 7 آوریل. “خدمات ضروری” انتظار می رود برای باز باقی می ماند.

به منظور اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه برای انجام انواع خاصی از کار از جمله برای “بهداشت و درمان و سلامت عمومی عملیات.”

جسی قهوه ای و مرکز پزشکی ارائه می دهد به مراقبت در مورد 62,000 جانبازان در Chicago, Cook County و شمال ایندیانا, با توجه به وب سایت خود را. Cushman گفت: اتحادیه نشان دهنده حدود 600 نفر از کارگران وجود دارد. هر چند که تعداد شامل تمام وقت پزشکان او گفت: “بسیاری از آنها سرپایی پزشکان.”

کسانی که پزشکان می تواند تا حد زیادی انجام می شود کار خود را از صحبت کردن با بیماران در گوشی Cushman گفت. بسیاری از آنها را دولت صادر شده و تلفن همراه او اضافه شده است. او همچنین گفت: پزشکان در حال حاضر دست زدن به ملاقات با تلفن از دفتر.

بیشتر کار نمی کنند, تعطیلات آخر هفته, او گفت:.

کارگران گفته شده به اندازه کافی وجود ندارد “پهنای باند در telework سیستم” اجازه می دهد تا کارگران در سوال به ماندن در خانه Cushman گفت. او مقابله است که کارگران به طور معمول داده شده 48 تا 72 ساعت به وارد کردن یادداشت در مورد بیماران مبتلا به شبکه و دسترسی به سیستم می تواند مبهوت.

“ما فقط گرفتن مقدار زیادی از فشار به جای, ‘چگونه می توانیم این رقم را?'” Cushman گفت.

او گفت که این اتحادیه ثبت درخواست رسمی به معامله بر سر این موضوع روز شنبه. او گفت: وجود داشته است گفتگوهای غیر رسمی و صحبت از برنامه ریزی یک جلسه اما “وجود ندارد رسمی نشسته واقعا ما گفتگو در مورد پرداختن به مسائل و پاسخ به ما نگرانی های خاص.” او گفت: “ما اساسا فقط صدایی زنگ.

“ما در حال نا امید و این ناراحت کننده است اما در نهایت کار هم به آمده تا با راه حل های خوب چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im