سازمان ملل متحد در مسائل مربوط به فراخوان جهانی برای معماران و طراحان برای کمک به گسترش این کلمه در coronavirus

با کروناویروس در حال گسترش به تمام گوشه و کنار جهان, سازمان ملل متحد است که بهره گرفتن از کمک معماران و طراحان در سراسر جهان در مناطق هنوز تاخت و تاز کردن توسط این بیماری برای جلوگیری یا به حداقل رساندن شیوع.

سازمان ملل متحد در آن ” فراخوان جهانی برای معماران و طراحان: باز مختصری از سازمان ملل متحد آمده است که در آن به کمک نیاز دارد “ترجمه مهم بهداشت عمومی پیام به زبان های مختلف, فرهنگ های مختلف جوامع و عامل رسیدن به همه در همه جا”.

“ما نیاز به دیدار با مردم که در آن آنها با یک جریان تازه و نوآورانه و محتوای آن درایو صفحه اصلی رفتارهای شخصی و اجتماعی حمایت مورد نیاز امروز است. ما در حال تجهیز شما با کسی که-ارائه دانش و پیام به گسترش” گفت: فراخوان به اقدام.

سازمان ملل متحد راه اندازی این اولین باز مختصر به معماران و طراحان در همه جا به کمک به گسترش بهداشت عمومی پیام در راه است که موثر خواهد بود در دسترس و قابل اشتراک گذاری.

آن است که نه تنها یک کمپین با توجه به سند سازمان ملل متحد است که به دنبال بسیاری از راه حل های خلاق برای رسیدن به مخاطبان در سراسر فرهنگ های مختلف سنی وابستگی جغرافیای و زبان. آن است که به دنبال آن با تخیل و جاه طلبی و ابتکار و خلاقیت.

با رسیدن به معماران و طراحان در سراسر جهان سازمان ملل متحد امیدوار است برای الهام بخشیدن به سازندگان اثرگذارندهها و استعداد و شبکه های صاحبان رسانه و دیگران که می توانید این پیام های کلیدی و آن را سحر و جادو خود را به آنها را – یک پیچ و تاب و خلاق فرهنگی تغییر ناگهانی یک تفسیر کمک می کند که تقویت آنها به مخاطبان هنوز رسیده است.

این سازمان با رسانه ها و شرکای تجاری و مشتریان با رسانه های موجودی در سراسر اجتماعی, دیجیتال, پخش آنلاين, پخش, رادیو و چاپ به تقویت رابطه خلاق جامعه است.

سازمان ملل متحد به نام شش حوزه کلیدی از فعال سازی آن امیدوار به برخورد با آن “مینی-دادخواستها و یا قسمت”: بهداشت فردی و اجتماعی فاصله می دانم علائم افسانه متلاشیکننده و انجام بیشتر donate.

هر مختصر لیست مناطق تمرکز, الهام, موجود سازمان ملل متحد دارایی و تن آن را می خواهم سازندگان به استفاده از. مثلا به صورت فیزیکی فاصله آن متحده حفظ شش پا فاصله از دیگران و داشتن مردم در خانه بماند. الهام بخش این لیست بالکن کنسرت اجتماعی فاصله مسابقات و یک “با هم در خانه” کنسرت سری ابزار.

در انعقاد آن یادداشت فرمت های مورد نیاز – تصویری گرافیک, صوتی, فعال سازی و همبستگی ایده ها – به همراه سیستم عامل آن خواهد بود و گسترش اطلاعات و زبان مورد نیاز است.

“ما برنامه ریزی برای تقویت و به اشتراک گذاری بهترین پاسخ به این مختصر به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است” متحده مختصر. “ما در حال حرکت سریع است و ما امیدواریم که شما می توانید بیش از حد. با پیروی از این که پیام های کلیدی و به اشتراک گذاری آنها را صادقانه و به طور موثر به شما می تواند کمک به صاف منحنی خودتان است.”

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im