NASHUA, N. H. – در بسته بندی تجمعات انتخاباتی در مدرسه ورزشگاه پیت Buttigieg – یک کنگره حزب سوسیالیست — و ctq پانچ بالاتر از وزن خود را به عنوان او را دوست دارد به می گویند تن به تن انرژی رای دهندگان در روز یکشنبه متحد در چیدن قوی ترین نامزد است که می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Buttigieg سابق South Bend شهردار ناشناخته در خارج از محافل سیاسی کمی بیش از یک سال پیش. او سر به روزهای پایانی نیوهمپشایر شنبه اولیه در رونق بز از آیووا با Bernie Sanders, ورمونت مستقل است.

ساندرز برنده 2016 New Hampshire اولیه trouncing هیلاری کلینتون 60.4% به 38%. که نمی تواند تکرار شود به دلیل شلوغ 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه است. جدید رادیو فردا, نظرسنجی از جمعه تا ساندرز و سپس Buttigieg در سرب با دیگران – Klobuchar مینه سوتا سناتور; سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن; الیزابت وارن سناتور ماساچوست; و هر کس دیگری ده یا بیشتر امتیاز پشت سر گذاشت.

“تعداد ما باید رشد کمی پس از من برای اولین بار تبدیل شده تا در Nashua, poking سر من به کافی شاپ امیدوار به دریافت دو یا سه ده نفر به یک حیاط خلوت” Buttigieg گفت. Buttigieg گرم برای این تجمع با انجام شش پنج شنبه نشان می دهد قبل از ضربه Elm Street, دبیرستان, خانه ایگلز.

“ما در حال پیشرفت” گفت: Klobuchar در Fairgrounds مدرسه خانه شاهین. از آنجا که روز شنبه بحث در منچستر که در آن Klobuchar تا به حال یک شب خوب او در مبارزات انتخاباتی مطرح شده $3 میلیون دلار است.

این wittiest 2020 مدعی Klobuchar به طور موثر weaponized طنز. ریشه های خود را در سرد مینه سوتا به او کمک کرد تا در این بحث است. گفت: Klobuchar “آن را در یخ آرنا بنابراین من احساس من تا به حال یک خانه زمینه مزیت است.”

این BUTTIGIEG بوم

Buttigieg و ساندرز به عنوان frontrunners در حال نزدیک شدن موشکافی از رقبا. بایدن با هدف لنگی از نیوهمپشایر به مطلوب تر انتخابات چمن در نوادا و کارولینای جنوبی در تلاش است تا زخم Buttigieg و ساندرز.

“این مرد نیست, باراک اوباما” بایدن گفت: به احتمال زیاد نا امید در چه Buttigieg شروع به پریدن کرد به سر خط, همانطور که اوباما سپس یک سناتور ایلینوی, آیا در سال 2008.

“خوب او درست است. من نیستم. و نه او” Buttigieg گفت: خواسته برای پاسخ به بایدن را از سخن گفتن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “نه این است که هر یک از ما در حال اجرا برای رئيس جمهور. و این نه 2008. آن سال 2020 است. و ما در یک لحظه جدید خواستار یک نوع متفاوت از رهبری است. نگاه ما رو به مخرب ترین رئیس جمهور در دوران مدرن. و من فکر نمی کنم همان راهکار کمک کرد که ما در اینجا این است که رفتن به کار در برابر او” Buttigieg گفت.

من به دیوید اکسلراد در Klobuchar رالی. او در مبارزات انتخاباتی اوباما بالا استراتژیست و مشغول به کار در کاخ سفید است.

“بایدن حق ادعا می شده اند بسیار سازنده شریک اوباما. من وجود دارد. و شکی نیست که او بود. من فکر می کنم او بزرگ بود معاون رئیس جمهور” اکسلراد گفت. بایدن “قطعا یک ادعا” به اوباما, او گفت:.

هنوز “پیت بدیهی است که تلاش به استناد برخی از روح است که اوباما در مبارزات انتخاباتی. و او قطعا حق را که” اکسلراد گفت.

بایدن و دیگر دموکرات ها می گویند که اگر ساندرز است که نامزد او را بکشید پایین بلیط نامزد خواهد شد که متهم که همکار سوسیالیست. ساندرز پذیرای دموکراتیک سوسیالیسم; سیاسی که تمایز باعث می شود تفاوت به جمهوری خواهان.

در Nashua اشاره به Buttigieg گفت: اگر او نامزد او خواهد بود به اندازه کافی قوی برای کمک به دموکرات ها برنده کنترل سنا. او گفت: او را “ایجاد یک کمپین با امواج به اندازه کافی و به اندازه کافی بزرگ coattails که (GOP رهبر اکثریت سنا) میچ مک کانل نمی خواهد در اکثر یا سنا در همه زمان من است.”

رای دهندگان صدای

جمعیت در تظاهرات شامل یک عدد سالم سیاسی گردشگران, اینجا, از, ماساچوست, رود آیلند و نیویورک و دیگر مناطق.

در اینجا چیزی است که برخی از رای دهندگان نیوهمپشایر باید بگویم:

تقریبا تصمیم Buttigieg رای دهندگان: “من 90, 95% مطمئن گفت:” والری ادواردز, 36, از امهرست N. H. او رای دادند ساندرز در سال 2016. “من با تکیه به سمت پیت” به پرستار ICU و مادر دو گفت. او برگزاری 4 ماهه رایان به عنوان ما صحبت قبل از Buttigieg رالی آغاز شده است.

“من به دو تا از شهر خود سالن و رفتیم به دیدن جو بایدن در اوایل این هفته. ما می رویم به دیدن امی امیدوارم امشب یا فردا.”

او دوست دارد که Buttigieg کمپین “خانواده گرا است که یک چیزی که برای من در این انتخابات شما می دانید که مراقبت از سلامت خانواده, ترک, تمام چیزهای که.”

یک تصمیم Klobuchar رای دهندگان: Pegeen دان, 54, نیازهای ویژه معلم از Nashua است برای Klobuchar. “همه چیز را که او می گوید برای من جذاب. او می خواهد ما را به بازگشت به حالت عادی است.”

یک رای دهندگان مردد: Kim Holman, 52, یک مربی شخصی از Brookline, N. H. در Buttigieg تجمع گفت: این احتمال وجود دارد tossup بین ساندرز و Buttigieg.

“من دیده ام برنی دوم این است که من در زمان دیدن پیت. من تو را دیدم تام Steyer و من از دیدن ctq این بعد از ظهر.”

از من خواسته Holman چه او هنوز هم نیاز به دانستن. او پاسخ داد: “من قصد دارم با قلب من در روز سه شنبه. من نمی دانم هنوز … . اولین بار من تو را دیدم پیت من آورده بود به اشک های پس از آن بیشتر احساسی است.”

یک جمهوری خواه بود که اگر او می تواند رای برای یک دموکرات: Julie Mitchell, 58, یک معلم مدرسه از Merrimack, N. H. ذهن او ساخته شده است. “من برای پیت.”

مشکل این است: بر خلاف ایلینوی که در آن رای دهندگان می تواند جلو هر حزب اولیه رای گیری از قوانین متفاوت در, New Hampshire. میچل ثبت شده است خواه خاموش با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او از دست رفته نیوهمپشایر مهلت برای تعویض احزاب است.

تایمر اول: Matthew Landry, 30, از, Hudson, N. H. آثار در آن به عنوان یک نرم افزار متخصص. همسرش ربکا 32 یک معلم مهد کودک است. هر چند مطرح شده در نیوهمپشایر این Buttigieg تجمع اول خود را به من گفتند.

هر دو آنها مانند Buttigieg در 38 جوانترین نامزد شده است. به عنوان پدر و مادر 7-ماه-پیر ربکا گفت: او در حال حاضر “بیشتر نگران آینده است.”

ربکا گفت: “من احساس می کنم مثل او به ما مربوط بودن جوانتر نه لزوما رفتن را از طریق آنچه که ما در حال رفتن را از طریق, اما من فکر می کنم او صحبت می کند بیشتر برای نسل من از کسی است که از آن برای در حالی که کمی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید منچستر برای یک رالی اینجا شب دوشنبه اولیه حوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im