‘غیر قابل پیش بینی روز انتخابات’ جرقه رکورد جدید برای پست الکترونیکی رای گیری, رای گیری اولیه در حومه Cook County

ماه مارس اولیه رکورد جدید برای پست الکترونیکی-در-برگه های رای و رای گیری اولیه در حومه کوک کانتی ضرب و شتم برخی از قبلی ریاست جمهوری اولیه سوابق Cook County Clerk کارن Shultz دفتر گزارش روز شنبه.

با توجه به آمار منتشر شده جمعه این شهرستان تنظیم برخی از پرونده های جدید در مارس اولیه با وجود coronavirus ارائه چالش های بی سابقه ای برای مقامات انتخاباتی در سراسر کشور.

تعدادی از بازگشت ایمیل های رای گیری شروع به پریدن کرد و نزدیک به 52 درصد از 2016 رکورد 47,652 رای خود را به منشی این سال از 31,409 بازگشت و در آخرین اولیه ریاست جمهوری چهار سال پیش.

و کسانی که تصمیم به رای اولیه — آیا از طریق پست و یا حضوری — اختصاص 56 درصد از آراء بازیگران اصلی آزادی از منشی گفت. در سال 2016 این تعداد حدود 22 درصد است.

ماه مارس اولیه مشخص شده این اولین بار است که رای دهندگان در حومه کوک کانتی که رأی گیری قبل از انتخابات به شدت تحت الشعاع تعدادی که رای در روز انتخابات با توجه به انتشار.

“در یک انتخابات غیر قابل پیش بینی در روز در هفته منتهی به مارس 17 من به نام کوک کانتی رای دهندگان را به استفاده از پست الکترونیکی رای گیری و رای گیری اولیه و به آنها پاسخ داده است که تماس” Shultz گفت.

سهشنبه مهلت بود برای منشی و همچنین دیگران در دولت به تایید نتایج انتخابات ارسال آنها را به ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات است. دولت مدیره گواهی خواهد ایالت نتایج مارس 17.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de