تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع, اجازه دهید ما دعا

این اولین بار است که در یک مجموعه با عنوان “تا Black Lives Matter”

“برای ما کشتی در برابر گوشت و خون اما در مقابل شاهزاده در برابر قدرت در برابر حاکمان از تاریکی این جهان در برابر شرارت معنوی در مکان های بالا.” – افسسیان 6:12

تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع, اجازه دهید ما را دعا کنید. دعا می کنم که این شهر را دوباره به دست آورد آن را روح از دست داد. دعا می کنم که سیاه و سفید و قهوه ای و محله خواهد بود ساخته شده در کل.

دعا O شیکاگو است که ما را متوقف خواهد کرد بنابراین خونسرد. یک کنندۀ جهانی شهرستان در حال حاضر آب گرفتگی با جراحی باران. با مادران درد. با رودخانه ها از قتل و بی پایان نام زندگی و روح ادعا کرد.

ما هیچ شرم ؟

دعا می کنم که خیابان از انگلوود به K-شهر از آستین و پشت کردن به Roseland خواهد یک بار دیگر حلقه با خنده کودکان با پسر کوچک بازی بیس بال. انعکاس با سیلی از پرش طناب در برابر پیاده رو و تابستان گفتگوی بورسی بیش از شلیک شد.

پاپ-پاپ-پاپ و… را پوشش میدهد. یکی دیگر از جسم سیاه گرم. هنگامی که کشتار را متوقف کند ؟

دعا. برای مداخله الهی در میان ناتوان نیت خوب با قدرت که می شود. میان کلیسا سستی. در میان گذاشتن اخلاق توسط بیش از حد بسیاری در جامعه ما است.

دعا در برابر فروپاشی خانواده است. در برابر هجوم نبود که خورده در تار و پود این شهر مانند سرطان است. دعا. برای انتقام تلافی یا فدرال آمريکا پاسخ نیست.

دعا برای حل, برای حل, برای تزلزل خواهد شد. دعا می کنم که صلح خواهد بود و هنوز هم مصادره این هرج و مرج است. دعا کنید که نور فرو خواهد شد تا این تاریکی که پر از قلب و ذهن بیش از حد بسیاری از جوان مردان سیاه و سفید با سیری ناپذیر lust به کشتن و کشتن دوباره.

دعا. برای عدالت رتبه یک ملت و نه گناه.

دعا می کنم که خدا را دگرگون قلب مردان. با این حال همانند طرح به ترمیم این بیمار بی روح شهر اجازه دهید آن را شروع نماز.

با وفادار ملتهب نماز ادا شده توسط اجداد ما که ارواح هنوز هم در آرزوی صلح و آزادی و آیندگان از مردم سیاه و سفید. نماز که آمریکا را از اموال برده داری به ساخت grand موسسات حتی کلیساها با grand steeples های.

نماز که حفظ ما از بی رحمانه, برده, کارشناسی ارشد’ دست. نماز که ما را به عنوان ما راه می رفت از طریق دره سایه مرگ در سراسر امریکا مجازات زمین در سراسر صحرا شن و ماسه از جیم کلاغ نفرت پر از برنامه است. نماز کمک کرد که مارتین, مالکوم, Medgar و جان لوییس ایستاده است.

دعا. مثل ما استفاده می شود به قبل از خوشنودی در مجموعه. قبل از اینکه ما شروع به تقلید كند ، قبل از تلالو ماتریالیسم سرقت معنوی ما عواطف مانند grand شگرد که در سمت چپ ما سرگردان در سراسر این سرزمین موعود.

غرق شدن شن و ماسه. خفگی. “من نمی توانم نفس بکشم.” اما نه می تواند به من راه رفتن را از طریق هود بدون تردید. گلوله صدای تیز و تند و بدون نام و یا تبعیض. مرگ می آید به طور ناگهانی و بدون دعوت.

“او در محل اشتباه در زمان اشتباه” آنها می گویند. اما 13 سال Amaria جونز رقص در او اتاق نشیمن که زده در گلو توسط یک گلوله ولگرد کشته و ماه گذشته یک روز.

ما باید دعا کنیم — فقط آن را امروز. بنابراین درخواست ما شناخته شده ساخته شده است نزد خدا از نماز و دعا با شکرگزاری. سوگواری مرده. دعا برای زندگی است.

تماس برای عزاداری زنان که شوهران و پسران و دختران کشته شده اند. که آنها ممکن است به ضجه و زاری کردن برای ما که باقی می ماند و تکان دهنده در درون ما سرشار رودخانه از اشک. دعا می کنم که خشونت شمعی این درخشان لیک فرانت شهرستان برای این همه سال بالاخره شل خود را نگه دارید.

دعا کنید که ما پررنگ باشد همانطور که ما در مقابله با دشمن از هر طرف. دعا کنید که دست خود را هدایت خواهد کرد.

که او را به ما عطا کند قدرت و استراتژی برای مبارزه با این خشونت اسلحه است که می سوزد و مانند آتش سوزی و حتی به عنوان ما تایر از تیراندازی و تعداد بدن. به عنوان قتل کوه.

دعا می کنم که مادران را تشویق به نوبه خود در مرگبار پسر. که مردان جوان را عقل به قرار دادن اسلحه های خود را.

تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بیایید دعا کنیم…

ایمیل: نویسنده@johnwfountain.com

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im