بهره وری در انگلستان رسیده یک زمان تمام کم در سال 2013. داده ها از G7 اجلاس نشان داد انگلیس عقب بسیاری از همسایگان اروپایی ما از نظر تولید ناخالص داخلی در هر ساعت کار می کرد در قیمت های فعلی است. پس از بسیاری از تحلیل آن آشکار بود که به عنوان یک کشور ما عدم ارائه یک کل بسیاری از فرصت های توسعه برای ما کار جمعیت.

اقدام گرفته شد در قالب ایجاد کارآموزی, مالیات, مالیاتی که شرکت های بزرگ مجبور به پرداخت به و اصلاح در قالب آموزش برای کارکنان خود را. البته دوره های کارآموزی اطراف برای قرن ها بوده – یکی از اولین ثبت در 1563. این زمانی بود که تاج ممنوع “ورزش از هر هنر رمز و راز و یا اشغال به جز [اگر] او آورده شده است تا در آن هفت سال حداقل به عنوان یک شاگرد”.

سریع به جلو به 2015 – صدراعظم از خزانه داری اعلام کرد یک طرح جدید برای فشار از طریق دوره های کارآموزی کارآموزی لوی. لوی به نام کسب و کار به عمل مانند قبل از هرگز. ناگهان کارفرمایان موظف شد به یک نگاه سخت در فرصت های آنها به کارکنان خود را به upskill پرداخت به متمرکز آموزش گلدان از طریق اجتناب ناپذیر مالیات.

من سفر تا کنون

من کارآموزی سفر آغاز شده در سال گذشته زمانی که یک مدافع از همه چیز کارآموزان پیوست کسب و کار ما. او تا به حال در دهه گذشته را صرف تنظیم کردن برنامه برای برخی از بزرگترین شرکت ها و پرشور در مورد توانایی های بالقوه خود. شور و شوق او را در اثر مالش بر من و من را تشویق به کشف من توسعه خود را از طریق کارآموزی.

به صداقت, من کمی مردد برای شروع است. یکی از دولت مقررات انجام کارآموزی است که 20 درصد از کل حجم کار (در ساعات کاری) قرار داده است نسبت به یادگیری خود را. حسابداری یک پنجم از هفته کار من نسبت به کارآموزی به نظر می رسید دیوانه – چگونه بر روی زمین می شد من می خواهم برای پیدا کردن زمان به حقه بازی این سطح از توسعه خود در بالا به طور منظم من مسئولیت? به نظر می رسید خودخواه به حدی اما من نمی توانستم بیشتر اشتباه بوده است.

من رهبری و مدیریت کارآموزی شده است بهترین فرصت شغلی من بود. من آموخته ام یک مقدار باور نکردنی در مورد خودم و راه من مدیریت و رهبری دیگران و همچنین بیشتر نظری به سمت کسب و کار و مدیریت پروژه است که در غیر این صورت سخت را انتخاب کنید تا در یک روز به روز نقش. به جای در نظر گرفتن زمان من آن را ساخته شده من سازنده تر و کارآمد که من مقابله با چالش ها از یک روش در نظر گرفته شده.

در اینجا به همین دلیل شما باید با استفاده از کارآموزی خود را مالیات.

رایگان است

واضح ترین دلیل کارفرمایان باید با استفاده از خود مالیات است که این بودجه با استعداد توسط دولت به upskill شرکت نیروی کار است. از آن شمار قابل توجهی افزایش بودجه های آموزشی و فراهم می کند فرصت را به اهرم انداز و منافع به خصوص اگر شما در حال حاضر نمی کارآموزی برنامه در محل.

قابل توجهی صرفه جویی می شود ملی هزینه های بیمه به عنوان یک نتیجه از دوره های کارآموزی. پس از مارس 2016 کارفرمایان از کارآموزان زیر 25 ملزم به پرداخت ثانویه کلاس 1 NI سهم در درآمد تا به بالا درآمد محدود است.

بسیاری از مالیات پرداخت کارفرمایان که صرفا به کار در انگلستان نیز چشم پوشی از این واقعیت است که آنها می تواند قرار داده تا 110 درصد از سهم خود را نسبت به آموزش و ارزیابی از خود کارآموزان. دلیل این است که مالیات محاسبه شده است در انگلستان گسترده حقوق و دستمزد و هزینه های آن را بخشی از انتقال کمک های مالی از دولت مرکزی به محلی و یا دولت منطقه ای – بنابراین بسیاری از لوی که امر به انگلستان بر اساس اندازه به زبان انگلیسی حقوق و دستمزد برای هر کسب و کار خاص. این به این معنی است که اگر شرکت شما تنها در عمل در انگلستان و سپس شما می توانید با صرف 100% از مالیات سهم به علاوه اضافی 10 ٪ اضافه شده توسط دولت است.

تضمین ارزش

محتوا برای هر کارآموزی (شناخته شده به عنوان استاندارد) قرار داده است با هم یک گروه از کارشناسان صنعت شناخته شده به عنوان پیشگامان. این افراد نشستن در سراسر کسب و کار در بخش دولتی و دانشگاهی به اطمینان حاصل شود که محتوا موثر است به برق وصل کردن شکاف مهارت شما در حال تلاش برای تعمیر در شرکت خود را.

بر خلاف بسیاری از دوره های آموزشی است که قابل بازیافت و سال پس از سال کارآموزی استانداردها باید به طور مداوم به روز شده برای ماندن در خط با انتظارات صنعت. دوره های کارآموزی خود را در معرض خواهد شد به لبه برش از موقعیت خود را – و ممکن است در نهایت دانستن بیش از خود کارکنان ارشد.

آن را یک اشکال خرس برای برخی از اما 20 درصد اختصاص داده شده در کار یادگیری ملزم کارآموزان خود را به اقامت در بالا از حجم کار خود را. آنها را تشویق می کند برای مدیریت زمان خود و نقد و بررسی محتوای به طور منظم. بسیاری از L&D طرح به طور طبیعی تحت فشار قرار دادند کنار کارکنان اولویت اصلی خود حجم کار بیش از توسعه بیشتر. اما به عنوان یک دولت نیاز این 20% یادگیری غیر قابل مذاکره است.

یادگیری شکل می گیرد و در اشکال مختلف. این تفاوت بین آموزش دهنده و استانداردهای اما شما می توانید انتظار شما کارآموزان از طریق ترکیبی از جلسات مربیگری و کارگاه های آموزشی, آموزش الکترونیکی, آموزش و سمینارها. در آن زمان آنها رفته ام از طریق تکالیف و آزمایش خود را در سازمان حفاظت محیط زیست (end-point ارزیابی) شما می توانید تضمین می کنند که خود را شاگرد را توسعه اعتماد به نفس و درک جامع از موضوع و نقش.

شما ایجاد یک فرهنگ یادگیری و توسعه خود

یک بررسی اخیر نشان داد که 73 درصد از کارمندان معتقدند روحیه بهبود یافته است که کارآموزان پیوستن به این تیم است. این آمار واقعا برای خود صحبت می کنند. آموزش و شور و شوق در محیط کار واقعا مترادف است.

این می تواند به طیف وسیعی از عوامل است اما بر اساس تجربه شخصی من می توانم تایید برای داشتن اجاره نامه جدیدی از زندگی از ادغام این مقدار یادگیری به برنامه من. آن را به من اجازه داد برای تولید ایده های جدید روش های جدید و راه های جدید کار می کند. همچنین شایان ذکر است که کارآموزان اغلب جدید به دنیای کار که بدان معنی است که آنها را تازه و متنوع چشم انداز از هنجار.

دوره های کارآموزی باید از این قدرت برای فشار به کارکنان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را. کار جذاب و لذت بخش, ارائه یک تغییر از مناظر روز به روز کار می کنند که در آن تفکر نوآورانه رهبری و تحقیقات خود یادگیری کشت و تشویق. شبکه حمایت از مدیر و مربی و شاگرد همگروهی نیز تسهیل تغییر مثبت و رانندگی.

افکار نهایی

آن را شایع در گیر در یک شیار در محل کار و آن را ممکن است احساس امن تر و یا آسان تر به چوب به وضع موجود. اما وقتی کسی به طور مداوم به یادگیری و تلاش چیزهای جدید از این ایجاد طراوت جو از روی کنجکاوی. گزارش شده است که 86 درصد از کارفرمایان بر این باورند کارآموزان کمک به توسعه مهارت های مربوطه برای سازمان بهره مند شوند.

اگر شما یک چیز در این هفته باید به تأمل در خود شرکت ظرفیت را در کارآموزان. که آیا ارائه این فرصت را به کارکنان موجود به upskill یا استخدام جدید استعداد کارآموزی خود را استراتژی باید بالای دستور کار برای اطمینان حاصل شود که کسب و کار شما اقامت پیش از منحنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im