نیویورک — هنگامی که پول می رسد ؟

که سوال فوری برای صاحبان کسب و کار کوچک که ویران شده اند شیوع کروناویروس. آنها انتظار کمک از 2 تریلیون دلار بسته نجات به قانون امضا جمعه. اما با اسکناس سریع آینده دلیل هیچ پایان دادن به بسته شدن کسب و کار و اقتصاد است که همه اما تعطیل صاحبان نگران بقا.

میلیون ها نفر از صاحبان آوریل 1 تاریخ به دلیل برای اجاره, وام مسکن کارت اعتباری و پرداخت دیگر. برخی اعطا شده است نرمی از صاحبخانه ها و وام دهندگان. اما حتی پس از آن دیگر وجود دارد کسب و کار و شخصی صورتحساب که بدهکار هستند. و کارکنان — حداقل کسانی که نمی گذاشته شده است — باید پرداخت شود.

“چگونه سریع می تواند به ما در دریافت این وجوه می گوید:” آدم, مادر, آنال, co-صاحب Brewfontaine یک بار و رستوران در بلفونتاین اوهایو که در حال حاضر محدود به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. او درآمد پایین 60%. در عین حال او هشت کارکنان از معمول 25, که او باید پرداخت.

“تسکین نمی تواند به زودی به اندازه کافی — ما به شما پول نقد کسب و کار کوچک حاشیه” می گوید, مادر, آنال, که به دنبال مدیریت کسب و کار کوچک وام. او به پول نیاز دارد با وجود دریافت برخی امتیازات از بانکدار است.

مترجمان آزاد و افرادی که فرفره کار از بین رفته نیز نگران در مورد نیاز به صبر کنید.

“من نیاز به پرداخت قبض برق و وام مسکن می گوید:” Krista Kowalcyzk که در جنوب غربی فلوریدا کسب و کار عکاسی را به توقف آمده است که مراسم لغو شده است و مشتریان باید تصمیم گرفت در برابر داشتن پرتره شات.

او احساس می کند تا حدودی اطمینان که او می تواند دریافت مزایای بیکاری. اما در حالی که او منتظر “من وحشت زده که نه تنها من هیچ درآمد در آینده من نیز خواسته شده است برای هزاران دلار در بازپرداخت.”

در شرکت های کوچک و بزرگ از رستوران ها و خرده فروشان به ورزش و مکانهای تفریحی, درآمد است و اساسا خشک شده بود. همان برای کسب و کار است که حمایت از این شرکت ها است. حتی کارفرمایان که هنوز عامل از دست داده اند به عنوان کسب و کار مشتریان خود تبدیل شده اند بیش از حد محتاط به ادامه انجام کسب و کار.

بسته نجات به قانون امضا جمعه را فراهم می کند برای مدیریت کسب و کار کوچک وام به شرکت ها و همچنین به عنوان تنها صاحبان و مترجمان آزاد است. این وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد, وام مسکن, اجاره و آب و برق با آن مقدار ببخشند و پرداخت های معوق. آن را نیز عرضه وام های کوچک است که می تواند بسته به صاحب نمره های اعتباری تصویب شود به سرعت. کارفرمایان می توانید دریافت اعتبار مالیاتی برای حفظ کارگران هر چند اگر آنها به دست آمده یکی از وام SBA.

صاحبان بسیاری نیز به دنبال جدا SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام. و فدرال رزرو قصد دارد برای راه اندازی یک برنامه به من قرض بدهید به طور مستقیم به صاحبان کسب و کار کوچک.

علاوه بر مترجمان آزاد در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری. و صاحبان می تواند واجد شرایط برای 1200 $در هر فرد پرداخت که در دسترس است برای بسیاری از آمریکایی ها بسته به درآمد خود را.

هر چه منبع مالی چگونه سریع آن می رسد در کسب و کار در سراسر کشور است که مطمئن شوید که به یک تاثیر قابل توجهی در اقتصاد است. کمی بیش از نیمی از آمریکایی کارگران شاغل در کسب و کار با 500 یا کمتر کارکنان. هر کار به معنی از دست فرد دیگری را به مبارزه برای پرداخت اجاره و یا لوایح دیگر. صورتحسابها به نوبه خود کاهش درآمد برای کسب و کارهای دیگر.

اخراج در حال نصب و اکثر تحلیلگران پیش بینی است که اقتصاد کوچک خواهد شد به طور قابل توجهی در ماه آوریل تا ژوئن چهارم با برآورد یک 30 درصد سالانه شیرجه رفتن برای سه ماهه. خواهد بود که عمیق ترین انقباض اقتصادی برای هر سه ماهه در سوابق آشنایی به Word War II. در این هفته به پایان رسید که در مارس 21, حدود 3.3 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری — بیش از 10 برابر این تعداد در هفته گذشته و نزدیک به پنج برابر قبل از رکورد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: وام های کوچک در دسترس خواهد بود با شروع روز شنبه و در مصاحبه ای با فاکس کسب و کار شبکه Mnuchin گفت که امیدوار به آزادی وام اشکال بعد شنبه.

کتی Vliestra های اجرایی در انجمن ملی برای خود اشتغالی یک گروه حمایت می گوید او در مورد تاخیر زمان بین درخواست و تایید حتی برای وام های کوچک در نظر گرفته شده است به سریع ترین چرخش. اکثر شرکت های کوچک که تنها 15 تا 30 روز از پول نقد در دست او گفت:.

نیز وجود دارد که نگرانی ها در مورد پتانسیل logjams در SBA. آژانس بازرس اداره کل یافت که SBA موفق به سرعت به نوبه خود در اطراف هزاران نفر از وام پس از طوفان هاروی ویران منطقه هوستون در سال 2017. (SBA نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات در مورد دست زدن به یک هجوم برنامه های کاربردی است.)

جان Arensmeyer مدیر عامل انجمن حمایت از کسب و کار کوچک اکثریت می گوید او نگران آن است که وام پردازش خواهد شد از طریق SBA سنتی وام کسب و کار برنامه که متکی به بانک ها برای رسیدگی به برنامه های اولیه.

“بانک ها باید مجددا با ابزار فن آوری خود را برای انجام این کار” Arensmeyer می گوید. “این رفتن به ماه قبل از این پول می شود وجود دارد. چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به قادر به حفظ حقوق و دستمزد به امید دریافت این پول؟”

در آن صورت امداد و نجات کمک های اولیه به نظر می رسد برای رسیدگی به برخی از حیاتی ترین نیازهای کسب و کارهای کوچک به ویژه توانایی خود را برای حفظ و یا استخدام برگشت furloughed کارگران در نهایت. مسئله این است که آیا آن را به سرعت به اندازه کافی.

“چالش این است که جریان نقدی می گوید:” Jason داف صاحب شش صد مرکز شهر یک رستوران در بلفونتاین, Ohio. او دارای یک هیات هشت نفره از 27 حمل و تحویل وانت.

داف کمتر از یک هفته از کار و سرمایه وجوه در دسترس است. او است که به دنبال وام از خانواده و دوستان و همچنین صبر و حوصله از فروشندگان در حالی که او در انتظار فدرال کمک کند.

همین آلیسون صورتحساب است در آینده با توجه به این هفته برای کسب و کار خود را یک ناشر کتاب در مورد جنگ و شمال غرب اوهایو تاریخ است. او و همسرش به دنبال به جلو به یک ترکیب $2,400. اما خانواده سلطنتی چک او باید ارسال نیاز به یک بزرگتر تزریق پول نقد. و او را نگران بودن در یک خط طولانی از صاحبان امیدوار به دریافت وام SBA.

“آنها در حال رفتن به ناودان,” آلیسون می گوید از SBA. “چگونه یک تاخیر وجود دارد خواهد بود؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im