بالتیمور (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گفتن رای دهندگان که اقتصاد ایالات متحده خواهد جهش بازگشت به زندگی “مانند یک موشک” قوی تر از همیشه پس از آن جلسه با کوروناویروس.

اما یک دلیل وجود دارد اقتصاد است که به نام “دلتنگ علم است.” وجود دارد در حال ظهور نشانه هایی که هر recovery با شکست مواجه خواهد شد برای مطابقت با سرعت و شدت سقوط اقتصادی رخ داده است که در چند هفته. 2020 ریاست جمهوری و مجلس سنا در انتخابات به احتمال زیاد برگزار خواهد شد به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان است که هنوز هم در تلاش برای صعود از شیوع بیماری مرگبار.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

“هر کسی که فرض ما در حال رفتن به یک تیز snapback در فعالیت نیست فکر کردن در مورد چگونه مصرف کنندگان در حال رفتن به احساس. آنها در حال رفتن به بسیار محتاط” گفت: نریمان Behravesh اقتصاددان ارشد در IHS Markit. “خانواده ها و کسب و کار دیده می شود امور مالی خود را بدتر. مردم در حال خرید مواد غذایی در کارت های اعتباری خود را.”

به درک عواقب ناگهانی منفی شوک در اقتصاد Behravesh مورد مطالعه چگونه بسیاری از مردم بازگشت به پرواز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

“از آن زمان دو سال و نیم برای هواپیمایی ترافیک مسافری به بازگشت به سطح قبلی,” او گفت:.

دیگر قادر به مبارزات انتخاباتی در نیم قرن نرخ بیکاری پایین تهمت شروع به گفتن رای دهندگان است که او می تواند به سرعت بازسازی اقتصاد است. او گفت: اقدامات مانند 2.2 تریلیون دلار بسته نجات — با پول بیشتر احتمال دارد در راه — می توانید ارسال اشتغال و رشد اقتصادی برای سه ماهه.

Jefrey پولاک دموکراتیک ناظر انتخابات گفت: رای دهندگان قاضی در ماه نوامبر که آیا جمهوری خواه رئیس جمهور تحویل داده شده یک احیای اقتصادی آنها خواهد شد در نظر گرفتن یک مشابه اندازه گیری از وقت اعضای کنگره است.

“این واقعیت که ما به عنوان حزبی که تا کنون معنا نیست که ما به مقصد ببخش رئيس جمهور که نتواند در اقتصاد” پولاک گفت. “این است که دفاع و پشتیبانی خود را از توانایی های اقتصادی و برای من هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که رای دهندگان را ببخشد او را پس از او شده است در جلو و مرکز این ویروس در پاسخ پس از یک روز.”

اگر مشخصات خود را نگه می دارد که نقش به استفاده از به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن. اما بایدن را به رای دهندگان فولر ایده چگونه او را تقویت اقتصاد پولاک گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به دنبال به تصویر کشیدن وضعیت اقتصاد ایالات متحده در حال sideswiped توسط “دشمن پنهان” از COVID-19 که او و مشاوران او در ابتدا عنوان در ماه فوریه و مارس و بعد از آن پیشنهاد شد غیر ممکن است برای پیش بینی. پیام خود را به رای دهندگان این است که خود رهبری را در اقتصاد و حتی قوی تر.

“اقتصاد ما را رونق شاید هرگز مثل قبل!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز شنبه در توییتر.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin است که منجر محرک تلاش کرده است گفت: وجود خواهد داشت “یک جهش بزرگ به عقب” هر چند او اشاره کرد که این سود می تواند ناهموار.

“بخش های خاصی از اقتصاد شما در حال رفتن برای دیدن دوباره بلافاصله” Mnuchin گفت: در شبکه فاکس کسب و کار. “برخی از چیزهایی که در حال رفتن به یک کمی طولانی تر است.”

یکی از استدلال برای بهبود سریع آمد و از دانشگاه هاروارد و اقتصاددان لری سامرز که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور باراک اوباما در طول رکود بزرگ نشان می دهد در توییتر که اقتصاد ایالات متحده خواهد رفتار بسیار به عنوان یک شهر ساحلی در کیپ Cod که بسته در زمستان و بازگشایی اطراف یادبود روز پشت سر هم از فعالیت های تابستان.

اضافه کردن به چالش این است که رهبران سیاسی نمی تواند به سادگی فرمان یک بهبود اقتصادی رخ می دهد. این زمان بستگی به اقدامات مشترک میلیون ها نفر از مصرف کنندگان و کارفرمایان گفت: پل Winfree سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید که در حال حاضر مدیر سیاست های اقتصادی در میراث سنتی پایه و اساس است.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به بیرون از این به دلیل سیاسی رهبری” Winfree گفت: در یک ایمیل. “این نیست جنگ جهانی دوم. نه چیزهایی که نمی خواهد به نوبه خود در اطراف تا زمانی که یک اکثریت قابل توجهی از مردم تصمیم می گیرید که ما انجام داده ایم به اندازه کافی (خصوصی و عمومی) و به حرکت در امتداد. امیدوارم که مصادف با موفقیت بهداشت عمومی تلاش است.”

قوی اقتصادی در واکنش به احتمال زیاد بستگی به افراد و شرکت ها قادر به حفظ پول خود را به طوری که می توان آن را صرف و سرمایه گذاری یک بار دل تنگی شروع به فروکش. چالش در حال حاضر این است که درآمد در حال فرسایش و است که می تواند به محدود کردن بازیابی.

نه تنها 16.8 میلیون آمریکایی — تقریبا 1 در 10 کارگران شغل خود را از دست دهند. کارگران دیده می شود ساعت خود را کاهش داد به عنوان کمیسیون فروش ناپدید می شوند و پذیرفته شده حقوق و دستمزد کاهش چنین است که درآمد کاهش یافته است برای نیمی از ایالات متحده شاغل خانوارها بر اساس یک نظرسنجی که از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

کودکان دیگر نمی تواند حضور در مدرسه کاهش بهره وری از پدر و مادر خود را. و منطقه ای بر اساس بسیاری از اقتصاد از دولت ممکن است زمان بازگشت پنجه آنچه از دست رفته است. فلوریدا نیاز به حدود 130 میلیون گردشگر در سال است. تصمیمات تگزاس کارفرمایان به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد نفت خام — در حال حاضر معاملات در اطراف یک کم 24 دلار در هر بشکه رسید — صعود به بالای 30 دلار به یک نقطه که در آن حفاری و پمپاژ سودآور است.

دانشگاه استنفورد اقتصاددان نیکلاس بلوم متخصص در عدم قطعیت و معتقد است اقتصاد به پایان خواهد رسید و در این سال 10% کوچکتر از آن بود که در شروع سال 2020 از دست دادن نزدیک به 2 تریلیون دلار حتی با 2.2 تریلیون دلار نجات بسته است.

این چشم انداز بلند مدت نیز رو به وخامت گذاشته است وی افزود در راه است که می تواند صدمه دیده را بازیابی.

“کار از خانه در حال ایجاد یک سقوط در سرمایه گذاری” بلوم گفت. “همه شرکت های من صحبت کرده اند به لغو آموزش و معرفی محصول جدید و پروژه های R&D در حالی که در ایالات متحده دانشگاه ها و آزمایشگاه مگر اینکه شما در حال کار بر روی COVID-19 شما را متوقف کرده اند کار می کنند. بنابراین نوآوری — راننده اصلی از اجرای متحده رشد را متوقف کرده است.”

شکوفه شخصا در پاسخ به کاهش شوم راه است. او گفت که او خود را کشیده صندوق های بازنشستگی و پس انداز کالج از بازار سهام قرار داده و آنها را در بهره بلبرینگ حساب به صبر از طوفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im