ما بيمارستان آماده به چهره “فشار فوق العاده ای’ از coronavirus

ایالات متحده بیمارستان در حال راه اندازی سیرک مانند تریاژ چادر تماس پزشکان از بازنشستگی امنیت خود را تامین ماسک های صورت و ساخت برنامه ای برای لغو انتخابی عمل به آنها بریس برای یک انتظار یورش coronavirus بیماران.

بسته به اینکه چگونه بد بحران می شود, بیمار می تواند خود را در انتظار برانکار در اتاق اورژانس راهرو برای تخت بیمارستان به باز کردن و یا می تواند توان مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن اتاق با دیگران آلوده. برخی از پزشکان از ترس بیمارستان ها می تواند تبدیل به ضعف است که می تواند آنها را مجبور به جیره مراقبت های پزشکی.

“این است برای رفتن به یک نسبتا فوق العاده ای فشار بر روی ما نظام سلامت” هشدار داد دکتر ویلیام Jaquis رئیس جمهور از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

ایالات متحده هنوز رو فعال فصل آنفولانزا و بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر در حال اجرا در ظرفیت مراقبت از این بیماران. این ویروس جدید را تنها اضافه کردن به که بار گفت: دکتر بروس Ribner عفونی-بیماری متخصص در اموری دانشگاه دانشکده پزشکی.

دولت مقامات بهداشتی مصرف اضطراری مراحل را به چشم پوشیدن از برخی از قوانین و مقررات برای کمک به بیمارستان های مقابله با بحران. بیمارستان ها هم در حال آماده شدن.

برای حفظ مشکوک coronavirus بیماران از mingling با دیگران در ER مرکزی مین مرکز پزشکی در Lewiston, Maine, راه اندازی یک چادر در پارکینگ که در آن مردم با علائم تنفسی در حال منحرف برای تست. Lexington مرکز پزشکی در غرب کلمبیا, کارولینای جنوبی, همین, بیرون آن اتاق اورژانس.

در سیاتل برخورد با ملت بزرگترین خوشه از coronavirus مرگ و میر بسیاری از آنها در حومه شهر خانه سالمندان, UW پزشکی راه اندازی درایو از طریق آزمایش در یک بیمارستان پارکینگ گاراژ و نمایش صدها نفر از اعضای هیات علمی و کارآموزان با پرستاران رسیدن از طریق پنجره ماشین و با استفاده از سواب به جمع آوری نمونه از مردم سوراخهای بینی . درایو از طریق آزمایش انتظار می رود که ارائه شده به بیماران به محض دوشنبه.

در طیف سلامت Gerber بیمارستان یادبود در فریمانت, میشیگان, رابرت, Davidson, طب اورژانس دکتر گفت لگن و جراحی تعویض زانو و عملیات دیگر که نیست شرایط اضطراری ممکن است به تعویق افتاد اگر شیوع بازدید این منطقه است. مقامات در ایالت نیویورک و ایلینوی در حال صحبت کردن در مورد انجام همان.

اگر شیوع بازدید “چیزهایی که نمی باید انجام شود در حال حاضر نمی توان در حال حاضر گفت:” دکتر راج Govindaiah, افسر ارشد پزشکی برای یادبود نظام سلامت اجرا می شود که بیمارستان ها در Springfield, لینکلن, Decatur جکسون و تیلور ویل, Illinois.

Govindaiah گفت: این بیمارستان نیز پنهان freebie ماسک های جراحی معمولا ارائه شده به بازدید کنندگان در لابی, به طوری که پزشکان و پرستاران می توانید با استفاده از آنها به جای اگر منابع اجرای تنگ است. در خط الراس آبی بیمارستان منطقه ای در کوه کوچک جامعه از صنوبر کاج, North Carolina, ماسک ماسک ها قفل شده و تحت نظارت تصویری.

“ما واقعا به … انتظار می رود که این به نظر بد” گفت: Blue Ridge منطقه ای را دکتر گابریل حیوان دست اموز. “وضعیت در ایتالیا است که یک چشم بزرگ-باز کن.”

در ایالت نیویورک است که شیوع بزرگ وزارت بهداشت است شتاب مقررات به دانشجويان پرستاری خبره به کار با سرعت بیشتری است و درخواست بازنشسته پزشکان و پرستاران برای ارائه خدمات خود رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

این هفته انجمن بیمارستان های آمریکا, آمریکا, انجمن پزشکی آمریکا و انجمن پرستاران خواست برای ریاست جمهوری اضطراری اعلام می کند که اجازه می دهد پزشکان و پرستاران به کار در سراسر خطوط دولت و چشم پوشیدن از برخی قوانین برای آزاد کردن تخت بیمارستان. مشابه اعلامیه صادر شده در طول طوفان کاترینا و شیوع آنفولانزای خوکی.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با صدور اضطراری اعلام و گفت: او به ایالات متحده آمریکا وزیر بهداشت اقتدار به چشم پوشیدن از مقررات فدرال و قوانین به پزشکان و بیمارستان ها “انعطاف پذیری” در درمان بیماران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد دولت با همکاری عمده کسب و کار برای راه اندازی درایو از طریق مراکز تست و یک وب سایت برای کمک به افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است ویروس. کسانی که تست مکان می تواند شامل پارکینگ در خارج, هدف, Walgreens و عمده زنجیره.

انجمن پزشکی آمریکا با تمجید از اقدام. در یک بیانیه دکتر پاتریس هریس, AMA رئیس جمهور گفت: اورژانس اعلامیه مورد نیاز است برای کمک به اطمینان حاصل شود که مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم “دارای منابع کافی به درستی پاسخ به مداوم شیوع جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری و امن نگه داشتن جوامع ما.”

چقدر بد آمریکا در بيمارستان خواهد بود آمار نامشخص است, در بخشی به دلیل اشتباهات در بخشی از دولت در ramping تا گسترده برای تست این ویروس را ترک کرده اند مقامات بهداشت عمومی نامشخص است که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند.

تعداد موارد در ایالات متحده قرار داده شد در حدود 1,700 جمعه با حدود 50 مرگ و میر. اما بر اساس برخی برآوردها حداقل 14000 نفر ممکن است آلوده.

کارشناسان بیم آن دارند که در هنگام مشکلات با تست حل سیل بیماران را در ضربه زدن به ملت را به اتاق اورژانس. اما آزمایش در مقیاس بزرگ نیز به مقامات بهداشتی یک تصویر واضح تر از شیوع آنها را قادر به تخصیص منابع که در آن آنها مورد نیاز است.

“آنچه مهم است در حال حاضر این است که ما این تست انجام می شود گفت:” ریچارد Pollack, رئيس جمهور از انجمن بیمارستان های آمریکا.

در سخت-آمار ایتالیا پزشکان مجبور شده اند به دردناک تصمیم گیری در مورد که بیماران بدحال دریافت مراقبت. پزشکان ترس است که می تواند اتفاق می افتد در ایالات متحده بیش از حد.

“مطالعات پیش بینی می کند که متوسط شیوع بیماری می تواند در نتیجه 200,000 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه گفت:” دکتر لینا ون, یک متخصص طب اورژانس در دانشگاه جورج واشنگتن. “آمریکا تنها 100.000 تخت های مراقبت ويژه و بسیاری از آنها در حال حاضر اشغال شده است. اگر ده ها هزار نفر بیمار در هنگامی که مردم به سادگی نمی خواهد دریافت مراقبت که آنها نیاز دارند.”

که تحت تاثیر قرار نه تنها coronavirus بیماران بلکه تروما قربانیان و افراد مبتلا به حملات قلبی یا سکته مغزی ون گفت.

در ووهان چین که در آن شیوع سرچشمه در اواخر ماه دسامبر بیماران فوت کرد چرا که آنها نمی تواند دسترسی به مراقبت. “ما در معرض خطر است که اتفاق می افتد در ایالات متحده بیش از حد” ون گفت.

سیاتل-منطقه دانشمندان در حال کار به برآورد چگونه به زودی عفونت را پایمال تخت بیمارستان وجود دارد. تحت بدترین سناریو تعداد عفونت فعال خواهد شد بیش از تعداد تخت توسط یک حاشیه بزرگ در دو هفته آینده, موسسه بیماری های مدل سازی در Bellevue, Washington گفت: در گزارش این هفته است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثر مردم بعد از بهبود از این ویروس در عرض چند هفته به عنوان اتفاق افتاده است در سرزمین اصلی چین است.

در واکنش به گزارش ها از کاهش منابع ماسک ماسک فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوشته شده آرام توصیه های این هفته برای دنده محافظ و گفت: looser-اتصالات فولاد ماسک خوب برای پزشکان و پرستاران برای پوشیدن در هنگام درمان بیماران که ممکن است بیمار از coronavirus.

در یکی دیگر از تغییر CDC گفت: coronavirus بیماران را می توان برای مراقبت در تک اتاق بیمار با درب بسته و آیا نیاز به قرار داده شده در تخصصی هوابرد-عفونت اتاق انزوا.

AP خبرنگاران مریم اسچ و دیوید تیز و پزشکی نویسندگان کارلا K. Johnson و مایک Stobbe کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de