نظر: بسیاری از افراد غیر بومی معترضان به اختصاص یک بومی موضوع خود به خود در خدمت اهداف

آن را دشوار است به تماشای تظاهرات اخیر و RCMP لازم است اجرای یک B. C. دستور دادگاه عالی در طول هفته گذشته است. دموکراتیک حق اعتراض مسالمت آمیز بخشی از کانادا پارچه — اما تا حکومت قانون است. در واقع حکومت قانون و یقین است که همراه با آن است و یکی از کانادا با ارزش ترین دارایی.

ما نگران حاکمیت قانون بودن به سوال نامیده می شود در روزهای اخیر و این که چگونه این نشان دهنده در استان ما و ملت ما است.

به عنوان بزرگترین و گسترده مبتنی بر کسب و کار سازمان در بریتیش کلمبیا B. C. اتاق بازرگانی نشان دهنده منافع کسب و کار در سراسر استان. در حالی که قبل از میلاد و کانادا شناخته شده علامت های تجاری بین المللی ما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر چالش های اطراف و گرفتن پروژه های بزرگ ساخته شده نیست و خدشه دار کردن نام تجاری ما است.

در طول دهه گذشته یا بیشتر B. C. غیر بومی جامعه کسب و کار شده است و درگیر شدن با سازمان ملل برای درک بهتر مسائل بومی و پیدا کردن راه هایی برای حرکت به جلو و هم به نفع همه. ما به عنوان مثال پس از نمونه بومی ملت ها و کسب و کار در آینده به توافق در پروژه های توسعه است.

ساحلی GasLink پروژه خط لوله یک مثال نخست است. سال های پس از نامزدی و مشاوره ساحلی GasLink قادر به انجام آنچه در چند پروژه را انجام داده اند قبل از امضای موافقتنامه با انتخاب بدن از هر اول کشور در امتداد خط لوله سمت راست از راه از جمله پنج مرطوب’suwet’en سازمان ملل. آنچه در آن بود قادر به انجام آمده بود به توافق با تعداد کمی از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

بدون شک مرطوب’suwet’en حکومت مسائل تنها می توان با مرطوب’suwet’en مردم است. اما در حالی که در حال وقوع است, از آن خواهد شد به چالش کشیدن به توسعه منابع در این استان اگر هر گروه به ظاهر عملا از حق وتو در یک پروژه اعمال از طریق اختلال است که چشم پوشی از حاکمیت قانون است.

غیر بومی جامعه کسب و کار در حال تحول است در آن درک از مسائل بومی. بومی و غیر بومی جوامع کار کرده اند با هم به سوی اقتصادی آشتی در دهه گذشته و اعضای ما متعهد به ادامه در طول این مسیر. B. C. اتاق بازرگانی تمرکز تلاش خود را در اقدامات عملی برای پیشبرد اقتصادی آشتی بین بومی و غیر بومی گروه های کسب و کار.

ما بر این باوریم که تنها بومی ملت ها حق دارند به صحبت می کنند به صورت بومی در سازمان ملل. آنچه که مربوط به امروز در B. C. این است که بسیاری از افراد غیر بومی معترضان به اختصاص یک بومی موضوع خود به خود در خدمت اهداف است. این خارجی ها به نظر می رسد فکر می کنم آنها می دانند که بهتر از این گروه از 20 کشور است که تصویب این پروژه پس از سرمایه گذاری سال به مطالعه اثرات LNG و گاز طبیعی خط لوله است. این همان خارجی ها نیز تخفیف مزایای که موافقت نامه های امضا شده بین شرکت و بومی ملت ها را در مقابله با فقر و بهبود استاندارد زندگی را برای بومی و غیر بومی جوامع است.

متعدد ارثی و انتخاب رهبران بومی در رفته رکورد به صحبت می کنند از مزایای این پروژه به طور خاص: Ts را Kaz کوه (Burns Lake Band) انتخاب Chief Dan George, مرطوب’suwet’en اول کشور منتخب عضو شورا کارن Ogen-Toews, مرطوب’suwet’en اعضای Candice جورج بانی جورج شرلی و آلما ویلسون و مرطوب’suwet’en ارثی رئیس ترزا Tait روز بال رئیس خانه بسیاری از چشم Gary Naziel, Witset انتخاب مشاوران ورن و Clem Mitchell بال رئیس خانه بر روی یک تخت سنگ تایرون جورج Sr بال رئیس خاکستری خانه راسل Tiljoe, Gidimt’en قبیله سالمند و مادر Elsie Tiljoe و رئیس موروثی پوست Tyee هلن Michelle به نام چند.

حوادث اخیر افزایش سوال اساسی: آنچه که هدف نهایی از غیر بومی گروه های درگیر در #ShutDownCanada? آنها را هیچ تلاشی برای پنهان کردن تمایل خود را برای حفظ منابع در زمین و توسعه از اتفاق می افتد. اما که در هزینه ؟ در انجام این کار آنها صدمه زدن به مردم بسیار آنها ادعا به نمایندگی از هزاران نفر از مردان و زنان (اعم از بومی و غیر بومی) که تکیه بر توسعه برای قرار دادن غذا روی میز که می خواهند به احساس امن و مطمئن در توانایی خود را به ارائه برای خانواده ها و کسانی که می خواهند برای دیدن جوامع خود حرکت جمعی به سوی آینده ای مرفه.

وال Litwin است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت B. C. اتاق بازرگانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im