سازمان های هنری و مجریان نیست وحشت اما آنها در حال آماده سازی به عنوان بهترین آنها می تواند به صورت مایع وضعیت.

محلی مدنی تئاتر مانند Orpheum (در تصویر) در حال باز برای کسب و کار به عنوان معمول است. جزوه / PNG

Coronavirus ممکن است قرار داده اند kibosh در همه چیز از عظیم South By Southwest رویداد در Austin, تگزاس به پرل جم آینده, شمال امریکا, تور, اما آن را تقریبا به عنوان کسب و کار معمول در ونکوور شلوغ هنر و سرگرمی بخش شنبه.

که پیام از کلید B. C. هنر, سازمان, مکانهای محبوب و اصلی جشنواره است. همه اشاره کرد که اقدامات بیشتری بودند که اضافه شده به موجود سلامت و بهداشت, سیاست و توسعه وضعیت نظارت شد.

هیچ کس راضی بودن در مورد آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید.

حوادث کوچک و بزرگ در حال پیش رفتن و برخی در این صنعت اضافه شده لینک به بهداشت و درمان کانادا و سلامت B. C. در وب سایت خود را. آن را بسیار مورد صبر کنید و ببینید همه می گویند.

مرتبط


یک عکس گرفته شده در مارس 4, 2020, لوزان در سوئیس نشان می دهد, فرانسوی, کلاسیک, ویولن Renaud Capucon انجام لوزان با ارکستر مجلسی در طول یک کنسرت در پشت درهای بسته با توجه به COVID-19. عمومی عملکرد پخش شد توسط سوئیس عمومی رادیو و تلویزیون است.

فابریس COFFRINI / خبرگزاری گتی ایماژ

“همانطور که همواره مورد ما را تشویق هر کسی که احساس ناخوشی به هر دلیلی با ما تماس بگیرید و آنها می توانند ارز بلیط برای تاریخ های مختلف” گفت: هنر تئاتر باشگاه شرکت, مدیر اجرایی, پیتر کتی سفید.

“من فکر می کنم ما تا به حال حدود 25 ارز درخواست در پنج روز گذشته و در حالی که من انجام نداده اند هر مقایسه به هفته گذشته که به نظر نمی رسد ، ما اغلب دریافت ارز درخواست و سیاست ما این است که به مراقبت از مشتریان ما.”

نیل میدلتون, معاون رئيس جمهور از بازاریابی و فروش در ونکوور ارکستر سمفونیک تکرار کتی سفید اشاره کرد که نظارت مستمر بر بخش های مختلف دولتی, سایت به روز رسانی نشان می دهد که خطر ابتلا به Canadians — و VSO مشتریان کم است.

خوب بهداشتی شیوه پارامونت که آیا شما در گروه بزرگ تجمعات و یا بر روی خود شما.

“ما برقرار شیوه های آن به دفاتر ما به ما تمرین فضاهای باز و در حال کار با ونکوور مدنی تئاتر که عمل Orpheum و مکانهای دیگر برای افزایش حضور دست عفونی و همچنین تمیز کردن و ضد عفونی گفت:” منچستر.

“ما در حال گرفتن دو پاسخ های جالب از. به مراتب بزرگتر جریان از سوالات است که مردم از ما بخواهید لطفا نه ما لغو کنسرت به مردم نیاز به یک موسیقی زیبا در زمان اضطراب است. دیگر نگران سوالات در مورد لغو بورس و خطرات.”

مرتبط

این به این معنا نیست که وجود ندارد, اثر مستقیم بر روی VSO را 2019-20 فصل با توجه به کوروناویروس. استرالیا هادی و ویولننواز Rhett دین مجبور به انصراف از ظاهر خود را در مارس 20 و 21 اجرای بتهوون Eroica.

“متاسفانه Rhett تشخیص داده شده است با COVID-19 در استرالیا و او در قرنطینه وجود دارد” گفت: Middleton.

“بدیهی است که ما امیدواریم که او می شود به خوبی و خوشبختانه ما ساکن هادی اندرو پوسته خواهد شد و پله به جای او. این خبر وحشتناک اما پاسخ برجسته یکی از راه های که ما در یک نسبتا مکان بسیار امن در اینجا در ونکوور بنابراین شما می توانید بیرون بروید به رویدادها کنسرت و غیره.”

ونکوور جشنواره بین المللی رقص شرکت تولید کننده جی Hirabayashi گفت: این جشنواره بود اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

“من صحبت شده است به عوامل در نیویورک در مورد نشان می دهد لغو و کاهش فروش بلیط هیچ چیز تغییر کرده است برای ما در اینجا.”

تماس های بین المللی تور مروج نمی شد بازگشت در زمان رفتن به مطبوعات اما تردیدی نیست که جهانی مگا تورهای خواهد شد نهفته است. استاندارد شیوه های صنعت — از ملاقات و خوش آمد می گوید به تولدش ظاهر حال به شدت محدود بود.


لوکا “Lazylegz” Patuelli

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

مونترال-بر اساس مجری و طراح رقص لوکا “Lazylegz” Patuelli از Royalazyness رقص شرکت است که در اجرای برنامه ممکن است 14-17 در سندان مرکز گفت: شرکت دیگر بیماری توانایی, تا به حال بسیار از آن آینده برنامه سفر لغو و یا به تعویق افتاد.

“ما از اعضای شش کشور مختلف است. یکی از خدمه از کره جنوبی با سفر بان کی مون نمی تواند ترک” گفت: Patuelli.

“من فقط به حال یک عملکرد در هنگ کنگ دریافت لغو ظاهر ما در نروژ بعد از این تابستان است که در حالت آماده به کار و یکی از بزرگترین مسابقات رقص در جهان در فرانسه لغو شده هفته گذشته.

“من فکر می کنم هر کس در حالت آماده به کار در حال حاضر.”

چه اتفاقی می افتد حرکت های آینده است که موضوع بحث در دفاتر تمام کانادا عمده جشنواره موسیقی که بسیاری از copartner به عنوان مجریان بین المللی عمل می کند.

TD ونکوور جشنواره بین المللی جاز مدیر هنری برنامه نویسی رنگین کمان رابرت می گوید: برنامه نویسی مهلت برای سال 2020 است در این هفته و آنها را “بسیار متمرکز” در حال توسعه وضعیت.


رنگین کمان رابرت.

نیک Procaylo / PNG

“ما در حال حرکت به جلو به عنوان برنامه ریزی شده گفت:” رابرت.

“اما ما نیز آماده زیرک ما به عنوان یک بسیار قوی اروپایی مشروط می آید که به این جشنواره است که می تواند به موضوع غیر منتظره تغییر دهید. که در آن ما در حال آمدن به عنوان یک هنر در جامعه است که به حمایت فعال و آرام و خوبی است.”

جشنواره با بیشتر محلی متمرکز فهرستی مانند ونکوور بین المللی مضحک جشنواره اجرا می شود که آوریل 1-4 نیست احساس همان نوع از نگرانی. سازمان دهندگان آن ساخته شده است یک بیانیه ماموریت به حال عمدتا محلی و کانادا بر اساس استعداد ویترین. در این سال که پرداخت می شود.

“ما می خواستیم برای ارائه تمام تیتر نقاط کانادا هنرمندان به دلیل آن را بسیار سخت تر برای آنها را به سفر در اطراف و انجام در مقایسه با همتایان آمریکایی خود گفت:” جشنواره لوری Buckley.

“… به طور عادلانه مخاطبان ما نیست پرواز از جای دیگری به سطح عمده comic con یا SXSW این جشنواره سرپرستی برای نشان دادن محلی مخاطبان بهترین مضحک شما می توانید در این شهرستان و کشور است.”

ریکشا تئاتر صاحب Mo Tarmohamed با آرامش فرح ممکن است مشکلات پیش رو است.

به عنوان اپراتور از یک محل غذا به طور مداوم تور باند از سراسر جهان او نیز راضی بودن. و اشاره کرد که محل پاک است از تعدادی از “اقدامات جدید” تاسیس شده اند برای محافظت از کارکنان که مسئولیت رسیدگی به پول در دفتر جعبه بار و کالا جداول.

در زمان رفتن به مطبوعات Fleshgod Apocalypse و SuicideGirls: Blackheart مضحک نشان می دهد هر دو برنامه ریزی شده در محل شده بود به تعویق افتاد.

مرتبط

sderdeyn@postmedia.com

twitter.com/stuartderdeyn

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de