صدها نفر از My Chemical Romance طرفداران در ونکوور خرد شد پس از قطعی بسته آنها را از بلیط به گروه رئونیون تور.

صدها نفر از My Chemical Romance طرفداران در ونکوور وعده داده است که آنها نمی OK پس از قطعی بسته آنها را از روز جمعه mad تقلا برای بلیط به این گروه نزدیک ترین مراسم تاریخ تور.

پس از هفت سال وقفه در آمریکا ایمو emo rock band اعلام کرد کامل مراسم تور آخرین هفته ماه سپتامبر و اکتبر در تاریخ 21 آمریکای شمالی شهرستانها. کانادا طرفداران از شرق بودند خوشحال به یاد بگیرند که My Chemical Romance خواهد بازی تورنتو Scotiabank عرصه در سپتامبر. 14; کانادا طرفداران در سواحل غرب, اما, نا امید شدند به یاد بگیرند که این گروه نزدیک ترین متوقف شد تاکوما در Oct. 4.

اما در روز جمعه بدتر شد برای ونکوور MCR-من زمانی که Ticketmaster کانادا سهوا محدود فروش بلیط برای تاکوما نشان می دهد که فروش رفت در ظهر به مشتریان با یک آمریکایی, آدرس صورتحساب. نمایش فروخته شد در ساعت صدها محلی, ایمو, طرفداران کاملا احساسی است.

“من کاملا ویران کرد در حال حاضر” اعتراف ونکوور میشل Hanley, 26, دیرین فن که گفت: او هنوز هم گوش به My Chemical Romance آلبوم هر روز.


My Chemical Romance کنسرت در راجرز آرنا در Vancouver, B. C., در تاریخ 31 اوت 2011.

استیو بوش / ونکوور سان

Hanley و دوستان خود را بيشتر آماده برای جمعه بلیط انتشار, اما آنها آماده نیست برای Ticketmaster قطعی است.

“من (بود) تلاش برای خرید بلیط به نه مختلف را نشان می دهد نه در شهرهای مختلف با تمرکز بر تاکوما نشان می دهد,” او گفت:. “بنابراین من تا به حال سه نفر از دوستان در تلفن های همراه و لپ تاپ همه در تلاش برای گرفتن بلیط و سپس ما را از طریق حق دور برای طبقه بلیط در گودال و زمانی که بلیط در پرداخت و تایید وجود دارد هیچ گزینه ای برای کانادا آدرس — شما می توانید تنها یک آمریکایی billing address.”

همه گروه دیگر تاریخ تور — یا حداقل هشت دیگر که Hanley به تماشای — شامل گزینه ای برای کانادا, صدور صورت حساب, مشاهده تایید توسط محلی دیگر طرفداران تماشای بازارهای متعدد.

“این تنها تاکوما نشان می دهد” گفت: Kelli سیاه و سفید. “مانند یک حمله شخصی در ونکوور.”

سیاه گفت: “قطعی شد “وحشتناک” اما طرفداران جان سخت بود قادر به تایید او صندلی با تنها چند ثانیه قبل از او از دست داده و جای خود را در صف. Hanley در ضمن می تواند تنها به تماشای بی اراده به عنوان رویای او کرسی برای دیدن گروه او را دوست دارد “در فوق العاده شرم آور راه” رفت و به شخص دیگری.

“در زمان ما زنگ زد یک دوست با یک آمریکایی, آدرس, ده دقیقه از زمان است که ما تا به حال برای خرید بلیط بود و ما آنها را از دست داد,” Hanley گفت.

در پایان Hanley مدیریت به نمره بلیط به نشان می دهد با استفاده از جعلی, کد پستی, اما آن نزدیک بود. بلیط متاسفانه نمی شد — آنها را در تاکوما گنبد آخرین ردیف.

“من خوشحالم که من این بلیط در خون دماغ (بخش),” او گفت: “اما من از نوع گال است که می خواهد برای دیدن آنها را در چاله.”

برای بسیاری از ونکوور موسیقی و دوستداران جمعه حذف شد چاله و به آنها اجازه دهید این گروه می دانم. My Chemical Romance اذعان کرد این موضوع را در یک صدای جیر جیر بعد از ظهر جمعه.

“ما ساخته شده اند آگاه از قطعی در این سیستم برای تاکوما بود که ساخت آن را دشوار است برای مردم را به خرید بلیط از کانادا” گفتند. “این در حال حاضر ثابت شده است.”

متاسفانه پس از آن خیلی دیر شده بود برای بسیاری از Vancouverites مگر اینکه آنها مایل به شدت افراط کردن در بازار فروش مجدد که در آن قیمت شروع به بالا رفتن سرسام آور فقط لحظات پس از نشان می دهد در سراسر شمال امریکا به فروش می رسد جمعه.

“من تو را دیدم یکی که $10,000,” گفت: یک اذیت Hanley. “آنها حتی طبقه.”

ونکوور ریچارد Earnshaw تکرار Hanley را تجربه تماس Ticketmaster قطعی است که او را مانع و دختر خود را از گرفتن بلیط “یک اشتباه فاجعهبار.”

“صفحه نمایش است که آمد تا برای پرداخت تنها ایالات متحده آمریکا ارائه شده به مشتریان این فرصت را به پرداخت” او گفت:. “حتی اگر من وارد شد به حساب من با گزینه های پرداخت تا به تاریخ از جمله کارت اعتباری آن را پرداخت.”

“من و صدها نفر دیگر از دست داده و بلیط خود را. بنابراین در حال حاضر چه؟”

Postmedia رسیده به Ticketmaster کانادا برای نظر.

در توییتر, My Chemical Romance شده است هولناک با اتهاماتی که به آنها اجازه دهید خود را در سواحل غرب طرفداران و تماس برای اضافه کردن یک ونکوور نشان می دهد. گروه اضافه شده اضافی لس آنجلس نشان می دهد جمعه پس از آن به نظر می رسد خود برنامه انعطاف پذیر است.

My Chemical Romance گذشته انجام شده در ونکوور در اوت. 31, 2011.

“نشان می دهد در اینجا بزرگ خواهد بود” Hanley گفت. “من بسیار خوشحال خواهد شد.”

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de