ونکوور پلیس پیدا منفجره دست ساز در ترافیک متوقف


محتوای مقاله

یک منطقه از مرکز شهر ونکوور Eastside بود تعطیل شد ساعت سه شنبه به عنوان پلیس مشغول به کار به منفجر کردن یک بداهه بمب کشف و ضبط در ترافیک متوقف شود.

روز سه شنبه پلیس ونکوور انجام شد توقف ترافیک در اطراف 6:30 p. m. زمانی که آنها کشف آنچه در ظاهر به فنتانيل در داخل خودرو. در طول متعاقب آن جستجو افسران نیز یافت می شود آنچه به نظر می رسد یک بمب در صندلی عقب ماشین. یک بمب در تیم ملی نامیده می شد در رسیدگی به دستگاه در حالی که پلیس قفل کردن مناطق اطراف آن.

“این عالی بود کار ما خط مقدم گشت ماموران برای شناسایی یک وضعیت خطرناک و با خیال راحت به منطقه امن” گفت: پلیس ونکوور Sgt. هارون Roed. “اقدامات خود را همراه با پاسخ از ما بسیار آموزش دیده emergency response بخش اعضای تضمین هیچ کس مجروح شد و دستگاه نابود شد.”

VANCOUVER, B.C.: APRIL 28, 2020 – Vancouver police detonated a suspected improvised explosive device on Tuesday evening, April 28, 2020, near Columbia and Pender streets in the Downtown Eastside neighbourhood of Vancouver, B.C. These handout images show police working at the scene and a specialized robot used to detonate the device in order to protect police officers. [PNG Merlin Archive]
پلیس و نیروهای امنیتی یک مظنون مواد منفجره روز سه شنبه شب در نزدیکی کلمبیا و پندر خیابان در مرکز شهر Eastside محله از ونکوور. این جزوه تصاویر نشان می دهد کار پلیس در صحنه است. جزوه / VPD/PNG

به منفجر کردن دستگاه با خیال راحت پلیس تخصصی ربات به روش رسیدگی و تنظیم آن را با خیال راحت. افسران قادر به بازگشایی خیابان های اطراف فقط قبل از 10 p. m.

“از آغاز تا پایان این تماس چند ساعت در زمان برای افسران به عنوان آنها کار می کرد به دقت محافظت و اطمینان از ایمنی از همکاران خود گفت:” Roed در بیانیه ای. “آنها قادر به استفاده از ابزارهای تخصصی مانند یک ربات است که محدود کردن خطر ابتلا به اعضای ما در موقعیت های شبیه به این.”

یک زن 25 ساله سوری مرد دستگیر شد و به جرم در اختیار داشتن مواد منفجره را گرفته و به زندان است. او پس از منتشر شده است و وجود دارد هیچ هزینه در این زمان اما تحقیقات همچنان ادامه دارد.

[email protected]
twitter.com/stephanie_ip

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net