ونکوور پلیس به دنبال کمک به پیدا کردن شناور-هواپیما دزد

Category: ونکورسان Comments: No comments

محققان منتشر نظارت عکس از یک مرد به دنبال سرقت یک شناور هواپیما و توفنده آن را به دو شناور هواپیما در بندرگاه ونکوور.

ونکوور پلیس نیاز به کمک به شناسایی مردی که شکست را به بندر هوایی دریایی ترمینال در ونکوور بندر جمعه به سرقت برده و یک هواپیمای دریایی. محققان منتشر نظارت عکس شنبه یک فرد آنها امید کسی در حمل و نقل هوایی زمینه تشخیص ممکن است.


ونکوور پلیس منتشر کرده اند نظارت عکس از یک مرد آنها می خواهند به صحبت کردن در مورد یک سرقت از یک شناور هواپیما از ونکوور هاربر.

ونکوور پلیس / PNG

پلیس بر این باورند که شکست را به ترمینال جمعه و پس از آن به یکی از seaplanes در بندر. او شروع به هواپیما و سعی در ترک آن. با این حال به گفته پلیس او ناموفق بود و سقوط کرد این هواپیما به چند بندر لنگر انداخت هوا seaplanes. این seaplanes پایدار و آسیب های گسترده ای از جمله پاره بال در یکی از هواپیماها.


یک مرد پرواز به سرقت رفته شناور سقوط هواپیما آن را به یکی دیگر از شناور هواپیما به شدت آسیب رساندن به یک بال در اوایل صبح روز جمعه در بندرگاه ونکوور.

مایک بل / PNG

این مرد توضیح داده شده است توسط پلیس به عنوان سفید و در 40s خود را. او معتقد بود حدود 5-پا-10 با متوسط ساخت. او کوتاه, موهای قهوه ای با کمی عقب کشیدن خط مو. پلیس می گویند او را پاک تراشیده و تلفظ ابرو ریج. مرد با پوشیدن یک پیراهن پستی, تا, ژاکت, شلوار تیره و کفش و لباس.

محققان بر این باورند که انسان یک کار و دانش از هواپیما و اصرار مردم برای تماس با پلیس اگر آنها تشخیص دهند ، هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس کارآگاهان در 604-717-0610 یا جلو جنایت در 1-800-222-8477.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>