ونکوور پلیس توقیف کش از سلاح از اوپنهایمر پارک چادر

Category: ونکورسان Comments: No comments

در میان سلاح کشف و ضبط شد SKS تفنگ نقره هفت تیر, دو, 6mm, نارنجی, اسلحه, دو اسلحه بورس و مشکوک ماکت یوزی

ونکوور پلیس کشف و ضبط نه اسلحه و مقدار کمی از مواد مخدر و سلاح های متعدد از داخل یک چادر در اوپنهایمر پارک این هفته است. VPD

ونکوور پلیس پنج شنبه اعلام کرد که یک انبار بزرگ از سلاح شده بود کشف و ضبط از یک چادر در اوپنهایمر پارک.

این فهرستی طولانی از سلاح از جمله یک SKS تفنگ نیمه اتوماتیک کشف شد سهشنبه شب در حالی که VPD در پاسخ به یک گزارش داخلی اختلاف است.

موارد در نظر ساده VPD گفت: در انتشار اخبار داخل یک چادر پلیس اعتقاد به یک فضای جمعی در مرکز شهر Eastside بی خانمان شد.

هیچ کس دستگیر شد چرا که هیچ یک مستاجر از چادر می تواند شناسایی شود.

دیگر سلاح های توقیف شده شامل یک نقره و هفت تیر و دو 6-mm نارنجی اسلحه دو اسلحه بورس و مشکوک ماکت یوزی. پلیس همچنین حذف بیش از 30 چاقو دو قمه, دو, محور, شکار با کمان, بمب های دود دود نارنجک, دستبند زدن, مهمات ده مخازن پروپان دوچرخه و مقدار کمی از مواد مخدر از جمله پودر قرص و مایعات است.

“این است که منحصر به فرد تشنج به دلیل حجم از ذخیره کردن سلاح در این محل گفت:” VPD سخنگوی Sgt. هارون Roed اضافه کرد که این اسلحه در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل برای تایید اگر آنها واقعی یا کپی.

باقی مانده سلاح و مواد مخدر در بازداشت پلیس و نابود خواهد شد.


ونکوور پلیس کشف و ضبط نه اسلحه و مقدار کمی از مواد مخدر و سلاح های متعدد از داخل یک چادر در اوپنهایمر پارک این هفته است.

VPD

“ما در حال کار با جامعه برای حفظ محله امن” گفت: Roed. “با در نظر گرفتن این سلاح کردن خیابان است که یک گام در مسیر درست است. افسران خواهد, ادامه, ارائه, حضور, حفظ آرامش و تامین ایمنی عمومی برای پارک و اطراف آن محله است.”

روز سه شنبه قابل توجه تشنج پشتیبانی از ادعای اخیر از VPD و برخی از اعضای ونکوور پارک مدیره است که بی خانمان در کمپ یک آهنربا برای خشونت و سلاح.

“این ترسناک است” توییتی پارک مدیره کمیسر Tricia بارکر. “ما برای مدت طولانی شناخته شده است جرم و جنایت خشونت آمیز مشکل در اوپنهایمر پارک اما برای دیدن این تصاویر تکان دهنده است.”

بارکر شده است هل دادن همراه با همکار NPA عضو جان Coupar برای گرفتن یک دستور دادگاه برای روشن شدن اردوگاه. پارک مدیره تا کنون رد این گزینه است.

اردوگاه سخنگوی Chrissy برت رد VPD آزادی به عنوان تلاش برای تحریک افکار عمومی علیه افراد بی خانمان خواستار آن را “التهاب و بدون هر گونه نتیجه گیری.”

“بسیاری از مردم وجود دارد که در اینجا نمی هیچ وابستگی به سازمان های جنایی و یا حوادث در زندگی خود را و آنها فقط در اینجا تلاش برای زنده ماندن” او گفت:.

برت همچنین تشویق پلیس به ادامه بررسی اینکه آیا یا نه سلاح های واقعی بودند.

“من فکر می کنم که ما در حال حاضر آموخته است که هنگامی که VPD باعث می شود رسانه ها اظهارات این ادعا وجود دارد که سلاح های که در اوپنهایمر در گذشته آنها تاب که … و در پایان آن را به عنوان مربوط به آنها تا به حال ساخته شده,” او گفت: اشاره به یک ماه سپتامبر سال 2019 انتشار اخبار است که در آن پلیس برجسته شدید سال بیش از سال سنبله در اسلحه های گرفته شده از منطقه 2 که شامل اوپنهایمر پارک.

منتقدان گفت: انتشار گمراه کننده بود به عنوان منطقه 2 همچنین شامل کل مرکز شهر Eastside و جوامع Strathcona, گرندویو-جنگل و هیستینگز-طلوع آفتاب. علاوه بر این برخی از سلاح های تصویر در انتشار اخبار شد کپی یا اسباب بازی و 17 کشف و ضبط سلاح های نسبت داده شده به طور خاص به اوپنهایمر شد و نه اسلحه.


ونکوور پلیس کشف و ضبط نه اسلحه و مقدار کمی از مواد مخدر و سلاح های متعدد از داخل یک چادر در اوپنهایمر پارک این هفته است.

VPD

یک ماه بعد پلیس اعلام کرد رسیدگی به تیراندازی در اوپنهایمر نشان می دهد این حادثه بود و شواهد از “وخامت امنیت عمومی و … در سراسر مرکز شهر Eastside به عنوان یک نتیجه از این اردوگاه در پارک.”

ظرف یک ماه بررسی بسته شد بعد از پلیس مشخص شد که 53 ساله Powell River زن به ضرب گلوله کشته شده بود به طور تصادفی توسط پسر خودش.

[email protected]

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>