بندر ونکوور هدفمند به منظور قرار دادن فشار مالی بر منابع استخراج شرکت ها قرار داده و فشار سیاسی بر دولت می گوید انسداد سازمان

معترضان بلوک جاده دسترسی به بندر ونکوور شنبه ، ترافیک بود snarled به عنوان مناطق اطراف ورودی به این بندر نیز مسدود شده; در کلارک و شرق Hastings پاول خیابان و Hunter خیابان و در کمیسیون خیابان. Jason Payne / PNG

معترضان محاصره سه ورودی به بندر ونکوور در روز شنبه در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و زمین مدافعان تلاش برای متوقف کردن یک پروژه خط لوله گاز در غرب, B. C.

ترافیک در شمال به پایان می رسد از Hunter, Clark و کمیسر crawled شده برای بسیاری از روز را به عنوان بیش از 150 تظاهرکنندگان اشغال تقاطع ها در خارج از دروازه بندر مسدود کردن وسایل نقلیه از ورود. پلیس هدایت ترافیک در هر یک از محاصره.

معترضان انجام شده آگهی خواندن “ما زمین دفاع از خود” و “اوپنهایمر به’suwet’en همه unceded بومی زمین است.” آنها ساخته شده سخنرانی خواند و شعار می دادند و مسدود شده و از رانندگی با وانت خود را در سراسر کلارک درایو.

این سومین روز محاصره در بندر و بخشی از اقدام مشابه در سراسر کانادا از جمله یک مراسم آتش روشن در مقابل مراحل B. C. مقننه در ویکتوریا.


معترضان بلوک جاده دسترسی به بندر ونکوور شنبه ، ترافیک بود snarled به عنوان مناطق اطراف ورودی به این بندر نیز مسدود شده; در کلارک و شرق Hastings پاول خیابان و Hunter خیابان و در کمیسیون خیابان.

Jason Payne / PNG

ناتالی شوالیه یکی از سازمان دهندگان از بندر محاصره گفت: آنها تا به حال هیچ وجه قصد ترک. او گفت: بندر هدف قرار داده بود به منظور قرار دادن فشار مالی بر منابع استخراج شرکت ها قرار داده و فشار سیاسی بر دولت است.

“ما اینجا هستیم برای ابراز همبستگی با مرطوب’suwet’en ملت قلمرو تحت حمله RCMP و استانی و دولت فدرال با فرمت که بی احترامی بومی حاکمیت و مرطوب’suwet’en ارثی قانون” شوالیه گفت.

“ما گام خواهد شد اگر ارثی ستاد’ خواسته ها برآورده اگر RCMP می کشد به عقب به طور کامل اگر دستور است و دیگر به اجرا گذاشته است.”

گروهبان. هارون Roed گفت ونکوور پلیس نظارت بر محاصره و ارائه به روز رسانی منظم در اختلال در ترافیک خود را با استفاده از کانال های رسانه های اجتماعی.

Roed گفت: پلیس سعی خواهد کرد برای کاهش هر گونه تاثیر این اعتراض تا به حال در ترافیک کسب و کارهای محلی و عمومی است. شده اند وجود دارد هیچ دستگیری او گفت: بعد از ظهر شنبه.


معترضان بلوک جاده دسترسی به بندر ونکوور شنبه ، ترافیک بود snarled به عنوان مناطق اطراف ورودی به این بندر نیز مسدود شده; در کلارک و شرق Hastings پاول خیابان و Hunter خیابان و در کمیسیون خیابان.

Jason Payne / PNG

یک سخنگوی گفت: ونکوور فریزر پورت اقتدار بود و نظارت بر وضعیت و همکاری با شهرستان و پلیس.

مارک Lesniewski صاحب ML خودکار در گوشه ای از کلارک و Hastings گفت که او به حمایت از معترضان حق مسالمت آمیز جمع آوری اما خواست آنها اجازه ترافیک برای دسترسی به کسب و کارهای کوچک مانند او.

Lesniewski گفت: کسب و کار تا به حال شده است در یک وقفه و او می خواست پلیس به حرکت معترضان از تقاطع ها.

“هیچ کس را برای انجام هر کسب و کار” او گفت:. “در بالا از آن مردم نمی توانند رفت و آمد است.”

گیاه Varley یکی دیگر از پورت محاصره سازمان گفت: او می دانست که برخی از مردم ناراحت شدند با معترضان اما گفت: تهدید از فاجعه آب و هوا و آسیب های انجام شده توسط استعمار از آن ساخته شده مهم به “اخلال سرمایه” در بندر.

“استدلال اخلاقی کار نمی کنند با این قدرت که می شود” Varley گفت.

“آنچه آنها درک اقتصادی سود و زیان. ما هیچ چیز در برابر مردم است که کار در بندر. این است که در مورد آنها. این است که در مورد ما نیست. این است که در مورد مرطوب’suwet’en. این نوع از اقتصادی چوک امتیاز. مقدار زیادی کالا از طریق این بندر هر روز.”


معترضان بلوک جاده دسترسی به بندر ونکوور شنبه ، ترافیک بود snarled به عنوان مناطق اطراف ورودی به این بندر نیز مسدود شده; در کلارک و شرق Hastings پاول خیابان و Hunter خیابان و در کمیسیون خیابان.

Jason Payne / PNG

ضمن Mounties شده اند در تلاش برای پاک کردن معترضان از منطقه ممنوعه نزدیک Smithers, B. C.

B. C. دیوان عالی کشور اعطا ساحلی GasLink گسترش دستور on Dec. 31 و مرطوب’suwet’en ارثی روسای پاسخ داد: با صدور این شرکت متوجه اخراج در اوایل ژانویه استدلال این شرکت به نقض سنتی مرطوب’suwet’en قوانین.

چهار نفر دستگیر شدند توسط RCMP در روز جمعه به تظاهر کنندگان ادامه داد: برای دسترسی به سایت و سازماندهی محاصره است. توسط صبح روز شنبه 11 یکی دیگر از افراد دستگیر شده بودند پس از barricading خود را در گرم شدن مرکز در 27 متر علامت Morice غرب جنگل جاده سرویس و نقض دستور سفارش. Mounties گفت: محاصره مختل انتقال بازداشت مردم به نزدیکی پلیس جدا شدن و خروج وسایل نقلیه کار در ساحلی GasLink خط لوله است.

به عنوان یک نتیجه از آسیب به خودرو RCMP گفت: کنترل دسترسی در نقطه 27-متر علامت گذاری به طور موقت نقل مکان کرد و به 4 متر علامت گذاری جاده “برای اطمینان از ایمنی برای کسانی که سفر و به منظور محدود کردن اقدامات کسانی که چنین موارد ….”

اجرای آغاز کرد و در اوایل این هفته پس از دولت استانی و ارثی روسای اول کشور موفق به رسیدن به یک توافق در مذاکرات در نظر گرفته شده د-تشدید اختلاف است.

ساحلی GasLink جمهور David فایفر گفت: این شرکت با پشتیبانی از تمام 20 منتخب بومی دولت در امتداد خط لوله مسیر و حرکت رو به جلو با آن برنامه ساخت و ساز.

معترضان در شهرهای مختلف کشور آمده اند در برابر این خط لوله از جمله در انتاریو که در آن معترضان را متوقف کرده اند ترافیک راه آهن شرق تورنتو است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

neagland@postmedia.com

twitter.com/nickeagland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im