ونکوور رالی است که در میان تعدادی از حوادث در حال وقوع در سراسر B. C. در اعتراض به پروژه خط لوله.

یک رالی است که مجموعه را به جای بعد از ظهر یکشنبه در ونکوور تالار شهر در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور است. این رویداد به شرح زیر اعتراضات در ونکوور در هفته گذشته که شاهد جمعیت راهپیمایی در سراسر مرکز شهر برای جلوگیری از دسترسی به پورت به عنوان تصویر. Jason Payne / PNG

یک رالی است که مجموعه را به جای بعد از ظهر یکشنبه در ونکوور تالار شهر در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور است.

این رویداد قرار است به اجرا از 1 تا 3 بعد از ظهر را ببینید جمعیت جمع آوری در اعتراض به حملات و اقدام پلیس در حال وقوع در Gidimt’en بازرسی و Unist’ot’en اردوگاه در شمال, B. C., که در آن گروه های بومی و حامیان شده اند اعتراض ساحلی GasLink خط لوله ساخت و ساز سنتی مرطوب’suwet’en خاک.

تعدادی از مردم زنجان به صحبت می کنند و یا انجام در این تجمع از جمله آدری Siegel از Musqueam ملت; Kukpi7 جودی ویلسون از Neskonlith هندی گروه و دبیر خزانه دار اتحادیه B. C. هندی روسای; B. C. آزادی های مدنی انجمن, مدیر اجرایی, Harsha Walia; Jolene Andrews; Lorelei ویلیامز از پروانه ها در روح و Naia لی.

این تجمع در میان تعدادی از حوادث در حال وقوع در سراسر B. C. در اعتراض به پروژه خط لوله. حوادث به عنوان بازداشت همچنان به کوه در اعتراض اردوگاه در نزدیکی GasLink خط لوله به منطقه ساخت و ساز.

یک روز پیش معترضان محاصره سه ورودی به بندر ونکوور در تلاش برای تحت فشار قرار دادن سیاستمداران و از نظر مالی فشار منابع استخراج شرکت. این سومین روز محاصره در بندر.

در اواخر ماه دسامبر دیوان عالی کشور اعطا GasLink گسترش دستور برای پاک کردن معترضان و ادامه ساخت و ساز. در پاسخ مرطوب’suwet’en ارثی ستاد صادر شده و این شرکت با اخطار اخراج در اوایل ژانویه.

به عنوان یک نتیجه Mounties بازداشت 11 نفر شنبه که گفته سنگر خود را در گرم شدن مرکز در 27 کیلومتر علامت Morice غرب خدمات جنگل جاده ها است. کسانی که در بازداشت هستند متهم به نقض یک دستور دادگاه مربوط به مخالفت با 670 کیلومتر خط لوله پروژه که عبور مرطوب’suwet’en سنتی خاک در نزدیکی Smithers واقع بیش از 1100 کیلومتری شمال غربی ونکوور.

مرطوب’suwet’en حامیان می گویند RCMP گسترش منطقه تحت پوشش توسط دادگاه دستور هنگامی که آن را نقل مکان کرد به دستگیری 11 نفر است.

در ضمن بومی جوانان و هواداران همچنان به کمپ شبانه در جبهه مراحل B. C. مقننه در ویکتوریا.

معترضان مسدود ویکتوریا در مرکز شهر جانسون پل خیابان در روز شنبه و گروه دیگر از معترضان همچنان حضور خود را در ونکوور بنادر و خطوط راه آهن در انتاریو است.

–با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de