ونکوور املاک و مستغلات عامل باعث تعجب گناه در قتل محاکمه

Category: ونکورسان Comments: No comments

Tejwant Danjou مبهوت وکلا خود را زمانی که او اعتراف کرد در ابتدا از آنچه که بوده است در سه هفته دادگاه که او را کشته راما Gauravarapu در غرب کلونا اتاق متل

در ابتدا از آنچه که بوده است در سه هفته محاکمه برای قتل درجه دوم, Tejwant Danjou التماس گناه سهشنبه به قتل راما Gauravarapu در غرب کلونا متل دو سال پیش. Kelowna روزانه پیک

تعجب گناه وارد شد در کلونا دادگاه روز شنبه به اتهام قتل.

Tejwant Danjou مبهوت وکلا خود را زمانی که او اعتراف کرد در ابتدا از آنچه که بوده است در سه هفته دادگاه که او را کشته راما Gauravarapu در غرب کلونا اتاق متل.

“من گناه” Danjou یک 70 ساله ونکوور عامل املاک و مستغلات گفت: وقتی پرسید که چگونه او شفاعت به اتهام قتل درجه دوم.

خواسته توسط قاضی آلیسون Beames اگر او تا به حال مشورت با وکیل خود دانا Turko قبل از ورود به تقاضای, Danjou پاسخ داد: “من نمی نیاز به صحبت با کسی. من گناه است.”

Danjou گفت: تاج مشاور بود به او پیشنهاد اجباری حداقل حکم برای قتل درجه دوم از 10 سال قبل از آزادی مشروط واجد شرایط در ازای یک اعتراف.

Beames خواسته Danjou اگر او به طور کامل درک مفاهیم از گناه. او همچنین به او گفت که با وجود هر معامله تاج ممکن است به او پیشنهاد می شود تا به او تحمیل جمله که برای قتل درجه دوم به معنی حبس بین 10 و 25 سال قبل از آزادی مشروط واجد شرایط بودن.

“من نیاز به مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند” Beames گفت Danjou. “آیا شما را در درک که تنها من می توانم یک عزم به به چه جمله مناسب است؟”

“بله, m’lady,” در پاسخ Danjou لباس پوشیدن و در لباس زندان.

با توجه به این تعجب آور به نوبه خود از وقایع کوتاه زنگ تفریح اعلام شد.

پس از رسیدگی از سر گرفته Turko گفت: او می خواهم صحبت با Danjou و تایید تمایل خود را به اعتراف به گناه به قتل درجه دوم.

“او بسیار روشن در مورد آن” Turko گفت: قاضی است.

تاج مشاور سیمون مک کالوم نیز شگفت زده شد توسط Danjou را به جرم درخواست: “این آمده است در ناگهانی, کمی,” او گفت:.

رسیدگی خواهد شد و در ساعت 10 صبح امروز هنگامی که آن را انتظار می رود وجود دارد خواهد بود یک مشترک ارسال از تاج و دفاع در بیانیه ای از حقایق توصیف وقایع اطراف این قتل است.

صدور حکم است که انتظار می رود در مارس 13.

پلیس نامیده می شدند به بهترین غربی هتل علاوه بر کارینگتون جاده در غرب کلونا در 22 ژوئیه 2018.

در داخل یکی از اتاق های هتل آنها یافت Gauravarapu بدن. پلیس گفت Gauravarapu و Danjou هر دو از سرزمین اصلی پایین تر بودند شناخته شده به یکدیگر است.

Danjou شده است در بازداشت پس از جولای سال 2018 است. پس از او بازداشت شد و به اتهام قتل گواهینامه خود را به فروش املاک و مستغلات متوقف شد توسط املاک و مستغلات شورای B. C.

Gauravarapu کار کرده بود به عنوان یک برنامه ریز مالی رویال شعبه بانک در ساری.

ادامه مطلب Kelowna روزانه پیک خبر اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>