ونکوور آب و هوا: عمدتا ابری و سپس دوش

Category: ونکورسان Comments: No comments

آب و هوا در مترو ونکوور برای آخر هفته به نظر می رسد مخلوط با دوش یا ممکن برف در ارتفاعات بالاتر در شنبه برخی از نور خورشید در روز یکشنبه و به دنبال آن زیر صفر درجه حرارت در شب.

شنبه انتظار می رود برای شروع عمدتا ابری با رگبار در حال توسعه بعد. نیک PROCAYLO / PNG

VANCOUVER, B. C.: پنج شنبه, مارس 7. امروز آب و هوا انتظار می رود برای شروع ابری با رگبار در حال توسعه بعد از آن در صبح و 7 C با توجه به محیط زیست و تغییر آب و هوا. آژانس می گوید: برخی از ارتفاعات بالاتر می تواند برخی از مرطوب وزش ناگهانی باد برف در اوایل روز است. یک شبه آن را به نظر می رسد عمدتا ابری با یک کم از 2 C. روز یکشنبه در این منطقه باید ببینید برخی از آفتاب مخلوط شده با ابرها و بالای 7 C. یکشنبه شب دمای هوا انتظار می رود را به یک شیب پایین به 2 C و سپس خود را در هفته شروع می شود آفتابی و 8 C در روز دوشنبه. سپس آن را به دوش شنبه و چهارشنبه پوشیده از ابر به نظر می رسد و 9 C.


آب و هوا: Vancouver, B. C.

امروز: عمدتا ابری. دوش آغاز این صبح و اواخر بعد از ظهر. مرطوب و خورشید بیش از زمین بالاتر بود ، بالا 7 C. شاخص اشعه ماوراء بنفش 1 یا پایین.

امشب: ابری. پایین به علاوه 2 C.

فردا: روشن است. پایین منهای 2 C.

منبع: محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا.


ترافیک: Lower Mainland

زوم در داخل و خارج برای پیدا کردن حوادث توجه داشته باشید و یا به زیرچشمی نگاه کردن در دوربین ترافیک.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>