به نظر می رسد مانند بارش برف در حال آمدن است به پایان است هر چند ممکن است برخی هنوز در ارتفاعات بالاتر اوایل روز شنبه. آن را به همه به نوبه خود به باران به عنوان درجه حرارت هوا قطره. بارش برف هشدار باقی مانده است در اثر این صبح برای Fraser Valley.

انتظار می رود دوره از باران و در طول روز و شب جمعه. نیک Procaylo / PNG

VANCOUVER, B. C.: چهار شنبه, فوریه. 5. آب و هوا امروز به نظر می رسد ، هر برفی که هنوز هم ممکن است سقوط بیش ارتفاعات بالاتر این صبح خواهد شد و به احتمال زیاد تبدیل به باران به عنوان درجه حرارت هوا قطره به بالا از 5 C با توجه به محیط تغییر آب و هوا در کانادا. بارش برف هشدار برداشته شد برای مترو ونکوور, اما باقی مانده در اثر Fraser Valley, که در آن تا 20 سانتیمتر شد یک شبه. یکی دیگر از پنج سانتیمتر بود و انتظار می رود صبح روز چهارشنبه قبل از آن تغییرات به باران بعد در صبح است.

انتظار می رود دوره از باران در طول روز چهارشنبه و یک شبه با یک کم از 3 سانتي گراد وجود دارد بیشتر باران در هوا در روز پنج شنبه و جمعه با اوج 6 C هر دو روز. به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته آب و هوا به نظر می رسد اما مخلوط با برخی از آفتاب. انتظار ترکیبی از خورشید و ابر در روز شنبه با احتمال رگبار و بالا 7 C. و پس از آن یکشنبه و دوشنبه با نگاه لذت بخش با ترکیبی از خورشید و ابر و اوج از 7 C هر دو روز.


آب و هوا: Vancouver, B. C.

امروز:سه دوره از باران. درجه حرارت ثابت نزدیک به علاوه 5 C.

امشب: دوره از باران. درجه حرارت ثابت نزدیک به علاوه 3 C.

فردا: باران. بالا 6 C.

منبع: محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا


ترافیک: Lower Mainland

زوم در داخل و خارج برای پیدا کردن حوادث توجه داشته باشید و یا به زیرچشمی نگاه کردن در دوربین ترافیک.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im