نظرسنجی گرفته شده در اواخر ماه ژانویه پیشنهاد کرد حدود 33 درصد پشتیبانی از دو حزب اصلی در میان تصمیم رای دهندگان در یک حاشیه خطا از 3.5 امتیاز بالا یا پایین.

B. C. رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson صحبت می کند در ساری در سال گذشته است. آرلن Redekop / PNG

ویکتوریا — B. C. لیبرالها راه اندازی یک پیشنهاد برای سیاسی باز گشت نامزدی خود را برای اولین بار نامزد و انتشار یک نظرسنجی نشان دادن آنها در حرارت مرده با دموکرات ها ،

نظرسنجی گرفته شده در اواخر ماه ژانویه پیشنهاد کرد حدود 33 درصد پشتیبانی از دو حزب اصلی در میان تصمیم رای دهندگان در یک حاشیه خطا از 3.5 امتیاز بالا یا پایین.

اگر چه نظر سنجی راه اندازی شد توسط لیبرالها و انجام شده توسط یک استراتژیست سابق حزب دموکراتیک ملی, مدیر اجرایی, Raj Sihota تایید کرد که حزب خود را پیدا کرده است ترجیحات رای دهندگان به طور مشابه ،

لیبرال ها نیز استفاده می شود این نظرسنجی به رشته-آزمون پیام های سیاسی و شعار.

زیر جلب اندازه گیری توافق از دو سوم از کسانی که در نظرسنجی بنابراین شما می توانید انتظار برای شنیدن تغییرات در هفته ها و ماه آمده است: “B. C. NDP شکست خورده اند در وعده خود را به بهبود قیمت. مالکیت خانه از رسیدن به اجاره گران و کمیاب قیمت از ضروریات و ICBC در حال افزایش سریع تر از درآمد و B. C. دهکدهای از دست شغل در شش هفت ماه گذشته.”

لیبرالها نیز به دست آورد 75 درصد مطلوب امتیاز با یک تماس برای “پایان دادن به بیمه اتومبیل انحصار برای ICBC و اجازه می دهد انتخاب مشتری در بیمه اتومبیل در B. C.”

هیچ چیز وجود دارد در مورد خصوصی سازی و یا تاثیر بر نرخ است که چگونه جدید دموکرات ها را تعبیر به این سوال.

اما ICBC یک اعتماد و اعتبار مشکل جدید دموکرات خود اعتراف کرده اند. آن را می سازد عمومی شرکت بیمه خودرو آسیب پذیر به لیبرال حمله هرگز به ذهن آنها چگونه غارت ICBC حساب در وهله اول.

آخرین سوال در این بررسی جستوجو کرد NDP موفقیت در تبدیل موضوع پول شویی به نفع.

“حزب دموکراتیک ملی دولت شده است در محل به مدت دو سال” از آن آغاز شد. “کدام یک از عبارات زیر بهترین توصیف عملکرد خود را در موضوع پول شویی؟”

تنها حدود یک سوم از کسانی که پاسخ موافقت با این خصوصیات مطلوب است: “B. C. NDP دولت شده است و مقابله با این موضوع و در حال پیشرفت است.”

حدود نیمی از زمان منفی بیشتر مشاهده: “The B. C. NDP دولت, مذاکرات در مورد این موضوع اما انجام نمی دهد بسیار زیادی برای مقابله با این مسئله است.”

اما یک سوم از کسانی که بررسی حاضر برای پاسخ به پیشنهاد سوال شد و زودرس است.

این pollster در بر داشت 17 درصد برای حمایت از سبزها که به عنوان به خوبی به عنوان او در آخرین انتخابات استانی هنگامی که اندرو ویور رهبری آنها را به سه کرسی و توازن قدرت.

اما این حمایت ممکن است پایدار با ویور پله پایین به عنوان رهبر و با فرض مشخصات پایین به عنوان یک مستقل MLA.

اگر چه سبزها سعی خواهد کرد به تعریف دوباره خود را تحت یک رهبر جدید به نام, ژوئن 27, آنها آسیب پذیر هستند به عنوان تاریخ و همکاران در قدرت های آرایش با NDP.

اگر شما مانند آنچه در دولت در حال انجام است, رای جدید دموکرات ها; اگر شما نمی, رای مخالف به جای آنها.

که پویا رای دهندگان می تواند دوباره قطبی به دو حزب نژاد با سبزی کاهش می یابد به یک صندلی یا دو یا خاموش کردن به طور کامل.

بیشتر شک و تردید متصل به نظرسنجی پیدا کردن هفت درصد برای حمایت از محافظه کاران حزب است که انتخاب یک عضو به B. C. مقننه در 42 سال است.

در آخرین انتخابات محافظه کاران زد تنها 10 نامزد garnering نیمی از یک درصد از آرا.

هنوز یکی را به یک تفاوت با در نظر گرفتن 2,200 آرا در Courtenay-Comox که لیبرالها از دست داده و با صرف 189 رای.

شاید این چیزی است که محافظه کاران انجام شد در نظرسنجی — یادآوری B. C. لیبرال ها نه به غفلت از پتانسیل خود را به عنوان رای اسپلیتر است.

در حال حاضر لیبرال ها را بیشتر فوری اولویت های شروع با نیاز به به روز کردن خود را خط به بالا.

همانطور که از هفته گذشته پنج وقت MLAs اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد در حال اجرا برای انتخابات مجدد: دانا بارنت استیو تامسون, لیندا رید لیندا لارسون و رالف سلطان.

در تعطیلات آخر هفته لیبرالها در میپل ریج-پیت مرغزار تایید سابق سه دوره مدرسه متولی و دو دوره عضو شورا شهر Cheryl Ashlie به عنوان نامزد خود برای انتخابات بعدی.

Ashlie همچنین در خدمت به عنوان حوزه دستیار داگ بینگ, آخرین لیبرال MLA برای سواری. او یاد شده است توسط لیبرال ها و نه از روی علاقه برای دیر در سال 2017, کمپین پیشنهاد که حزب ممکن است بازگرداندن هماهنگ مالیات بر فروش.

ترکیب اشتباه بود رهبر کریستی کلارک که در زمان چند روز به طور کامل رد چنین عمل خودکشی سیاسی.

بینگ از دست این صندلی توسط 1,600 رای به جدید دموکرات لیزا Beare در حال حاضر وزیر گردشگری, فرهنگ و هنر.

او صندلی یکی از 10 که دموکرات ها در مترو ونکوور انتخابات و یکی از 10 B. C. لیبرال ها خواهد بود در تلاش برای پیروزی.

این آخر هفته لیبرال ها در Abbotsford جنوبی را از میان سه نامزد: حسابدار و رهبر جامعه Markus کنکاش سابق Abbotsford شهردار بروس Banman و کسب و کار کوچک اپراتور Lakhvinder Jhaj که غیر معمول تمایز داشتن دو بار اجرا برای قوه مقننه به عنوان یک دموکرات است.

کنکاش احتمالا بهترین شات در نامزدی. اما هر کدام یکی از سه برنده آنها را در کشتی سوار عمیقا ماموریت شخصی به نمایندگی از این حزب است.

Abbotsford جنوبی نشان داده است در قوه مقننه توسط داریل Plecas که رها لیبرالها به عنوان سخنران تحت NDP-سبز داد.

Plecas ممکن است یا ممکن است نه اجرای انتخابات. اما در هر صورت لیبرالها مصمم به بازگرداندن Abbotsford جنوبی.

vpalmer@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de