نظر: زمانی که متن اصلی به بیرون درز شد به اخبار رسانه ها آن را تا به حال برخی از معلمان پرسیدن که چرا اتحادیه خود را رهبری بود که به فکر یک اعتصاب رای که جزئیات نشده بود با اعضای مشترک.

Teri پهلوگیری رئیس B. C. معلمان فدراسیون. B. C. معلمان فدراسیون / PNG

ویکتوریا — B. C. معلمان فدراسیون نقل مکان کرد و در این هفته برای اطمینان بخشیدن به معلمان پس از نشت محرمانه طرح که پیشنهاد این اتحادیه ممکن است به دنبال یک اعتصاب رای به عنوان اوایل به عنوان وسط این ماه است.

“این ایمیل در نظر گرفته شده است به روشن شدن برخی از مسائل” نوشت: رئيس جمهور اتحادیه Teri پهلوگیری در یک گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه خبر از دوشنبه به استان 45,000 عمومی معلمان مدرسه. “وجود دارد یک نیاز واقعی به ادامه برای رسیدن به اعضا و اطمینان حاصل شود که اطلاعات دقیق است.”

اولین و مهمترین, او در نقل مکان کرد به تخفیف یک تصور خاص در سمت چپ چانه زنی طرح او توزیع شده در Jan. 21 به محلی رئیس جمهور و کارمندان اداری و اعضای اتحادیه را به کمیته اجرایی.

“در یک تاریخ مشخص می شود توسط کمیته اجرایی — اما هیچ زودتر از Feb. 15 — یک روابط کار هیئت نظارت اعتصاب رای انجام خواهد شد” آن خوانده شده در بخش.

زمانی که متن به بیرون درز شد به اخبار رسانه ها آن را تا به حال برخی از معلمان پرسیدن که چرا اتحادیه خود را رهبری بود که به فکر یک اعتصاب رای که جزئیات نشده بود با اعضای مشترک.

از این رو مهار حرکت برای روشن شدن اتحادیه نیت به معلم خود اعضا.

“اولین و مهمترین, من می خواهم شما بدانید که BCTF 100 درصد متعهد به زمان فرایند میانجیگری با میانجی دیوید Schaub,” او نوشت. “ما نمی خواهد آغاز هر کار اقدام یا حمله از هر نوع در حالی که میانجیگری در حال انجام است.”

Schaub منصوب شد کار هیئت مدیره در تابستان گذشته در دستور کارفرما طرف. او تحویل داده و یک گزارش موقت در پاییز گذشته نشان می دهد دو طرف شد و دور از هم و کمی واقعی چانه زنی قرار گرفته بود.

هنوز هم او پیشنهاد برخی مبادلات است که می تواند مبنایی برای حل و فصل. این BCTF رهبری را رد کرده و پیشنهادات را از دست.

در هر صورت وساطت انتظار به سر اواخر این ماه تحت Schaub نظارت. تحت روابط کار, کد اعتصاب و یا lockouts مجاز نیست تا زمانی به عنوان یک میانجی در محل است.

پهلوگیری نیز منتشر شد یک باب روز پایین نسخه های قبلی چانه زنی طرح در حال حاضر rebranded به عنوان یک کار برنامه ریزی.

این طرح هنوز به چهار مرحله شروع با یک دور از سیاسی و مدنی پس از آن ساختمان از طریق کار-به-قانون (فاز 2) چرخش اعتصاب (فاز 3) و تمام عیار خروج از خدمات در مرحله نهایی است.

تجدید نظر طرح مانند یکی زودتر (در حال حاضر با تخفیف به عنوان یک پیش نویس) همچنین تاکید کرد که معلمان را سه فرصت برای رای دادن: قبل از این اتحادیه درآمد حاصل از فاز دو, دوباره, قبل از فاز سه و دوباره برای فاز چهار.

رفته از اوایل متن هیچ اشاره ای به “Feb. 15” به عنوان اولین تاریخ برای دنبال نظارت اعتصاب رای دادن. وجود دارد در حال حاضر گفته می شود هیچ جدول زمانی برای تشدید بازتاب اتحادیه تصمیم به کاهش سطح اضطراب در میان معلمان و والدین به طور یکسان.

دیگر قابل تجدید نظر در فاز دوم طرح توجیهی برای کاری به حکومت: دیگر نمی خواهد معلمان باید به چشم پوشیدن فوق و داوطلب فعالیت های مربیگری تیم های ورزشی.

به جای عمل خواهد بود محدود به عدم انجام وظایف اداری حضور در جلسات آماده سازی موردی گزارش کارت و مانند آن.

وجود دارد همچنین می توان به محدودیت در ارائه جایگزین برای معلمان که وجود ندارد “به معرض کمبود معلم و به تحت فشار قرار دادن مدیران و تخته.”

اتحادیه کشیده پشت در صدا مثل یک دستور برای هرج و مرج — فاز سه طرح که به نام برای هر BCTF محلی “را به طور کامل برداشت 1/5 از اعضای worksites یا جوامع در هر روز از هفته در یک مدرسه توسط مدرسه چرخش اساس است.”

نسخه جدید می گوید که تنها در هر محلی را سازماندهی “چرخش محلی برای حفظ حداکثر فشار بر هیئت مدیره دفاتر و دولت در حالی که عادلانه برای همه اعضا.”

در حالی که موارد فوق مواد توزیع شد به اخبار رسانه ای این هفته پهلوگیری همچنین توصیه اعضای خود که آن را کامل داستان در مورد تجدید نظر در کار برنامه ریزی.

بلکه انتشار تنها بخشی از یک برنامه ریزی دقیق و تایید شده توسط اتحادیه نماینده مجمع 220-عضو گروه داخلی که هدایت استراتژی در چانه زنی و مسائل دیگر.

“همه جزئیات خاص از مراحل خواهد بود ارسال شده در عضو (وب سایت) پورتال این هفته زمانی که اسناد و مدارک از نماینده مجلس در حال نهایی” نوشت مهار. “ما به شما اجازه می دانم زمانی که آن را آماده برای شما به بررسی.”

او بسته و با او در پاسخ به این سوال که چرا این طرح مورد نیاز در زمانی که این اتحادیه هنوز صداقت و تعهد خود را نسبت به فرایند میانجیگری.

“از آن شده است یک سال کامل پس از چانه زنی آغاز شد و شده است وجود ندارد به اندازه کافی پیشرفت,” او نوشت.

سپس زاری: NDP دولت هنوز برای فشار دادن امتیازات آن به نظر می رسد ناشنوا به این اتحادیه مایل به بازگشت چانه زنی به سطح محلی و دولت balking افزایش چانه زنی دستور اجازه می دهد تا B. C. معلمان به پرداخت شکاف با همتایان خود در دیگر استان ها.

“یک معامله است که نیازهای هر دو طرف دست یافتنی است” نوشت مهار. “اما آن را به اراده سیاسی از B. C. NDP دولت و بودجه جدید برای دریافت کار انجام می شود.”

در این راستا بعد از تاریخ مهم در تقویم Feb. 18, بودجه استانی در روز است. نه به احتمال زیاد جدید دموکرات ها افزایش چانه زنی قیمومیت و یا افزایش بودجه آموزش و پرورش برای جلب رضایت BCTF.

بنابراین هر زمان که میانجی دیوید Schaub می کند به عقب بر گردیم به جلسه با احزاب, او باید کار خود را برای او بریده است.

vpalmer@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im