Vaughn پالمر: آن زمان مردم می آموزد که چه Fraser امضا ممکن است خیلی دیر

نظر: تقویت این تصور که احزاب و بعد فورا رفت واز هیچ جا بر روی این خط لوله وزیر فدرال کارولین بنت.

B. C. بومی روابط و آشتی وزیر اسکات فریزر می رسد در مرطوب’suwet’en دفاتر که در آن او و فدرال بومی روابط وزیر کارولین بنت بودند برای دیدار با ارثی ستاد در Smithers در فوریه. 27. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

ویکتوریا — زمانی که مجلس تشکیل دوشنبه وجود دارد نصب و سوالات در مورد آخر هفته توافق بین دولت فدرال و دولت های استانی و پنج مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

یکی تا به حال به عنوان خوانده شده تقریبا به پایان روز یکشنبه بیانیه مشترک به کشف کنند که طرفین تا به حال حتی در مورد خط لوله در تمرکز هفته از تظاهرات و محاصره است.

“در ساحلی GasLink پروژه طرفین درگیر در مستقیم بحث و بررسی به معنی رسیدن به یک قطعنامه” آن را بخوانید در قسمت. “همه احزاب در جدول تشخیص دهند که این تفاوت مربوط به CGL پروژه باقی می ماند.”

تقویت این تصور که احزاب و بعد فورا رفت واز هیچ جا بر روی این خط لوله وزیر فدرال کارولین بنت.

“آنچه روشن است این است که آن را حل نشده باقی مانده است,” او گفت: پخش Simi سارا در یک صبح زود در مصاحبه ed schultz رادیو. “ارثی ستاد … هنوز تصویب این پروژه است.”

چرا فدرال و استانی مذاکره کنندگان امن مرطوب’suwet’en کمک در قانع کردن blockaders و معترضان را به ایستادگی کردن ؟

“من فکر می کنم روسای احساس کردند که نبود جای خود را به دیکته کردن به کشورهای دیگر چه به” بنت پاسخ داد.

اما در سمت روشن: “برای ما به گرد هم می آیند به صداقت در مورد که در آن ما در این دو مقوله جدا از هم, من فکر می کنم واقعا مهم است.”

گام بعدی برای خط لوله بست? “این چیزی است که احزاب در B. C. برخورد خواهد کرد گفت:” بنت قبل از خزیدن به اتاوا که در آن حرکات نمادین مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی بر روی زمین پیشرفت در هر زمان.

در کنار ارائه خود را بر معامله شد اسکات فریزر, B. C. وزیر بومی روابط و آشتی. او گفت: اصلی موفقیت از سه روز و سه شب از مذاکرات توافق شد در “یک مسیر رو به جلو” برای مقابله با بومی حقوق و عنوان. مسیر هنوز به تصویب مرطوب’suwet’en خود مردم.

در ارز که برای اندازه گیری از به رسمیت شناختن, چرا دولت های مذاکره تجارت در خط لوله ؟

“این بود که مثل چانه زنی جمعی,” فریزر به خبرنگاران گفت:. “آن را در مورد مسائل کلیدی این موضوع که از ما خواسته شد برای آمدن به این سرزمین شد و برای رسیدگی به حقوق و مسائل عنوان.”

اما پس از آن وی افزود: به طور خلاصه فرار از محدوده خود جعبه پیام “شما می توانید استدلال می کنند فیل در اتاق (بود) این ساحلی GasLink پروژه است.”

قضاوت از موارد از مرطوب’suwet’en نمایندگان در رسانه های اجتماعی روز دوشنبه ارثی رهبران نشده budged در مخالفت با فوق pachyderm.

“ارثی سران مخالف هستند به هر خط لوله رفتن را از طریق خاک خود گفت:”. “ما در حال استراحت هستیم نمی دادن تا ما ایستاده ما هستید نه مردم دیگر ایستاده است” جزئیات دیگر.

در برابر آن افت برتر جان هرگن استفاده از زمان خود را در طول بعد از ظهر سوال دوره سعی در برطرف کردن هر گونه شک و تردید در مورد آینده CGL خط لوله است.

“این پروژه در حال ساخته شده است. آن را به طور کامل مجاز و آن را ادامه دهید … و تکمیل خواهد شد” گفت: هرگن در پاسخ دادن به سوالات از مخالفان B. C. لیبرال.

برتر تحویل یک و نیم دوجین تغییرات در آن برگردانند. اما او همچنین تایید کرد که دولت های استانی و فدرال دولت است و حتی تلاش برای متقاعد کردن مرطوب’suwet’en ارثی ستاد به رها کردن مخالفت خود را با خط لوله است.

“من باور نمی کنم آن را مناسب بوده است برای ما می گویند که ما برای رفتن به’suwet’en خاک و بگویم برخی از افراد به یک دیدگاه متفاوت” گفت: هرگن. “ما تا به حال یک بحث و فرانک. وجود اختلاف نظر است. این پروژه اقدام خواهد شد. مخالفت مناسب است. غیر قانونی مخالفت است.”

به عنوان او گفت: این مجلس بود و دیدار با مردم محروم از گالری عمومی برای پنجمین روز متوالی به دلیل یکی از کسانی که در تظاهرات.

داشتن آموخته است که این معامله گفت: هیچ چیزی در مورد خط لوله و اعتراض لیبرالها تلاش برای پیدا کردن آنچه در آن را می گویند. اما آنها رد شده توسط فریزر.

“کاری که ما انجام انجام شد در دوربین آن بود محرمانه” او پاسخ داد. “این خواهد بود به ارمغان آورد به’suwet’en مردم است. ما نمی توانیم بحث در مورد جزئیات آنچه مورد بحث ما تا زمانی که اتفاقی می افتد.”

هنگامی که اهالی بریتیش کلمبیا یاد چه شد initialled از طرف آنها?

فریزر توصیف تصویب فرایند کشش بیش از دو هفته است که شامل آوردن مرطوب’suwet’en قبیله با هم و تصویب رای در میان همه مردم است.

“امید من این است که آنها را تایید, تنظیم,” او گفت ، “انتظار من این است که پس از آن وزیر بنت و خودم را به قلمرو خود را به امضای این توافقنامه است. از آن خواهد شد ساخته شده که در آن نقطه در زمان.”

که در آن نقطه نظر خواهد بود یک عمل انجام شده به عنوان مورد با اخیر کربو طرح نجات. این طرح همچنین مذاکره در دوربین توسط دولت فدرال و دولت های استانی و بومی رهبران.

در پایان برای دولت به سمت فریزر التماس کرد برای مقابله داده می شود برخی از اتاق تنفس به بهبود شانس خود را از بودن تایید شده توسط مردم بومی.

“من از هر کسی که در حال تماشای امروز هر کسی که مراقبت در مورد حقوق و عنوان برای مرطوب’suwet’en مردم … ما یک فرایند است که مورد توافق برای از مرطوب’suwet’en و آنها در حال گرفتن آن را به خود مردم است. اجازه دهید اجازه دهید که اتفاق می افتد و سعی کنید به تقسیم همه در طول این فرایند است. اجازه دهید را آرام و فضا برای کار خوب اتفاق می افتد.”

به ما اعتماد به عبارت دیگر. و زمان عمومی یاد می گیرد که او را امضا کردند, آن ممکن است خیلی دیر به انجام در غیر این صورت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im