Vaughn پالمر: ارزان تر افزایش ICBC تر است ‘چارچوب’ از واقعیت با وجود اعتیاد به مواد مخدره

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: عصر جدید در بیمه خودرو برنامه ریزی شده است برای اولین آوریل 1 2021. سپس غرامت عادلانه خواهد بود که وکلا خواهد شد رانده از معبد و نرخ خواهد افت. شاید. اما در حال حاضر تعداد من به عنوان یک شکاک

ویکتوریا — دادستان کل دیوید است که قانون قادر می سازد جمعه برای او بلند پروازانه قبل از بیمه اتومبیل بیمه تعهد این امر تبدیل به فرهنگ سازمانی در ICBC در حالی که ارائه یک 20 درصد کاهش در نرخ.

اولین هدف انجام خواهد شد با جایگزینی شرکت tight-fisted رویکرد به قربانیان تصادف با یک سخاوتمندانه برنامه پرداخت حاصل از ارزیابی کارشناسان از هزینه های واقعی از صدمات غیر فعال کردن و یا در غیر این صورت.

دومین هدف انجام خواهد شد با حذف بسیاری از دادخواهی در ارتباط با حادثه ادعا می کند در نتیجه صرفه جویی در ICBC میلیون ها نفر در لوایح حقوقی احتمالی هزینه های دادگاه و پرداخت به کارشناس شهود.

در کوتاه مدت است گردد no-fault بیمه طرح را به دموکرات ها ترجیح می دهند “افزایش پوشش مراقبت های,” باور آن برای تلفن های موبایل بیشتر نشاط بخشی.

بنابراین مصمم هستند به دریافت اخبار رسانه ها به اتخاذ دوم ترم من نمی خواهد تعجب به کشف کنند که وزرا و backbenchers مجبور به پرداخت 5 دلار به مجازات شیشه در جلسه اتاق در هر زمان آنها لغزش و اشاره به “هیچ تقصیر.”

اما چگونه این طرح را در جزئیات قانون قادر می سازد — 11 لایحه در دستور کار برای بهار جلسه قوه مقننه — است مبهم و noncommittal.

در خواندن اولین متن من در سراسر پنج ده مراجع مختلف قدرت و روش که “موضوع به قوانین و مقررات” خواهد شد که پیش نویس و عمومی ساخته شده بعد.

متن این لایحه اجرا می شود به 47, صفحات, اما نه از کسانی که به سادگی طلسم کابینه قدرت به مقررات در مورد هر چیزی و همه چیز.

در مورد مزایای کابینه داده و خود قدرت را به قوانین و مقررات “ایجاد محدودیت و شرایط استحقاق به نفع روش برای این ادعا یک سود” و تنظیم “وظایف و تعهدات یک فرد ادعا بهره مند شوند.”

این لایحه در اصل وعده به ارائه جایگزینی درآمد برای قربانیان حادثه و مزایای بازنشستگی برای کسانی که بیش از سن 65.

اما در عمل دولت قدرت (“بدون محدودیت”) برای تعیین “مقادیر شیوه و فرکانس از پرداخت مزایای پرداخت می شود.”

مرتبط

آن را همچنین می توانید مستقیم ICBC به “تعیین درآمد جایگزینی منافع با اشاره به تجویز دوره ای از زمان یک بیمه واقعی و یا تخمین زده می شود در حال حاضر و یا در آینده ناخالص یا خالص درآمد های صنعتی متوسط دستمزد, کلاس, از, استخدام بیمه بالقوه اشتغال و یا هر گونه دیگر مشخص عوامل و مقدار فعالیت و یا بالقوه فعالیت است.”

به همین ترتیب با وعده داده شده سیستم برای حل و فصل اختلافات در کابینه حفظ نظارتی شلاق دست به ایجاد شرایط لازم روش و ارزیابی فرآیند حل و فصل اختلافات و همچنین زمینه را برای معافیت از این روند است.

پس از آن می رود صفحه بعد از صفحه نظارتی قدرت قانونی قدرت تمام و بدون هر گونه جزئیات در مورد چگونه همه چیز را در واقع کار می کنند.

در صورتی که دولت پیش نویس تیم نادیده گرفته و هر گونه امکانات, این لایحه شامل تمام پایگاه های تحت پوشش عبور اجازه می دهد دولت به قوانین و مقررات “معافیت یک فرد یا طبقه ای از افراد از مقررات این قانون تعریف کلمات یا عبارات استفاده می شود اما تعریف نشده در قانون ایجاد نرخ و فرمول و قوانین یا اصول برای تعیین و یا تنظیم یک مقدار قابل پرداخت و یا بازیابی تحت این عمل و/یا احترام به هر ماده که مقررات فکر این عمل می کنند.”

زمانی که از من خواسته است در مورد مقدار زیادی از جزئیات که باید توسط قوانین و مقررات پس از این واقعیت او نیست مخالفم که این به معنای این لایحه بود بیشتر از یک چارچوب از یک محصول به پایان رسید.

“شما کاملا درست است که این قوانین و مقررات هستند که بخش قابل توجهی از این سیستم جدید بیمه” او پاسخ داد. “پس از آن هنوز هم قطعا یک چارچوب است.”

مقررات خواهد بود پیش نویس توسط ICBC و دولت در مشاوره با پزشکان و طرفداران برای معلولان و کارشناسان دیگر.

“این بسیار مهم است برای من و برای دولت است که این مراقبت مبتنی بر سیستم هدایت شود توسط افرادی که تجربه در این زمینه آن است که آیا پزشکان یا به عنوان افرادی که تجربه یک حادثه ناتوان و آنها تا به حال با آن زندگی می کنند.”

است موفق به خط تا برخی از پشتیبانی برای رویکرد خود را در میان طرفداران برای معلولان و سایر ذینفعان. اما من جمع قابل توجهی وجود دارد holdouts.

علاوه بر این, آن را به من اعتصاب وجود تضاد منافع بین ادعا اهداف این قانون و حزب دموکراتیک ملی منافع سیاسی است.

مقررات در نهایت خواهد شد توصیه می شود توسط ICBC و پیش نویس توسط NDP کابینه. هر دو علاقه به چرخش در اطراف منابع مالی مشکل شرکت و ارائه وعده داده شده و 20 درصد کاهش نرخ قبل از انتخابات است.

می ICBC بود اعتماد به خطا در کنار قربانیان تصادف به جای خود را به اهداف مالی و کسانی که از جدید دموکرات ها?

“من انتظار ندارم که مردم به این باور یا اعتماد به سیاستمداران یا دولت در مورد این” پاسخ است. “من انتظار می رود آنها را به اعتماد به سهامداران خواهد بود که ما جذاب است که شرکت در این فرایند است.

“این رفتن به ادامه طول مقررات روند و سپس شما می توانید از کارشناسان در این زمینه که آیا آنها بر این باورند که این مقررات را برآورده سازد که در آزمون … هنگامی که ما می گویند که ما واقعا جدی در مورد انجام بیمه متفاوت در این استان است.”

برای به انجام رساندن همه که جدید دموکرات ها داده اند خود ICBC و دست خود را برداشت سهامداران کمی بیش از یک سال است.

عصر جدید در بیمه خودرو برنامه ریزی شده است برای اولین آوریل 1 2021. سپس غرامت عادلانه خواهد بود که وکلا خواهد شد رانده از معبد و نرخ خواهد افت.

شاید. اما در حال حاضر تعداد من به عنوان یک شکاک.

[email protected]

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>