Vaughn پالمر: دکتر هنری تمایلی به بازی شرم و سرزنش بازی در stay-در-خانه شماره

محتوای مقاله

ویکتوریا — از آغاز تلاش برای جلوگیری از COVID-19 شیوع سلامت استان افسر دکتر بانی هنری بوده است یک مدافع اجبار بیش از اجبار, از صبر و شکیبایی بیش از rashness.

“من فکر می کنم ما باید تحمل بیشتری با یکدیگر” او یکی از اولین بار او پرسید که آیا مردم باید منفجر سوت مشکوک قانون شکن. “ما نیاز به برخی از درک. ممکن است ما می دانیم که این وضعیت.”

وی تاکید کرد: هر کس به “منعکس یاد ماندنی تغییراتی که ما خواسته اند جامعه را انجام دهد. آن طول می کشد در حالی که برای کسانی که غرق در برای مردم واقعا درک کنند که این بدان معناست که من بیش از حد. بنابراین ما در حال تشویق مردم به نوعی در آنها چگونه آدرس این.”

چنین بود دکتر هنری چشم انداز سه هفته پیش و نه پس از او شروع به صدور دستورات است که باید تبدیل زندگی در B. C. دستورات او را به زور از قانون است. اما او معتقد است که آنها خواهد شد با رضایت مشترک.

هر کس موافق است. وجود دارد در حال رشد بودند خواستار سخت تر اجرای بیش اخیر عید پاک تعطیلات آخر هفته در میان گزارش های خبری از ازدحام مسافران بر روی کشتی و هجوم آوردند به نقاط تعطیلات در سرپیچی از دستور به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im