Vaughn پالمر: است نقش ICBC کارت در تغییر قوانین برای انحراف آینده مازاد

نظر: از آن تعجب آور نیست که دموکرات ها را به یاد اهالی بریتیش کلمبیا از لیبرالها ” گناه اصلی

دیوید است وزیر ICBC گفت: B. C. دولت لیبرال درمان ICBC “مانند ATM سال پس از سال است.” آرلن Redekop / Postmedia اخبار فایل

ویکتوریا — این هفته سالگرد 10 از B. C. لیبرال حمله مازاد حساب بیمه پارسیان B. C., یک چنگ زدن به پول نقد است که هنوز هم ثابت شده حزب از موضع خود در مخالفت با نیمکت.

“من به هیچ درسهایی از طرف دیگر” به سخره وزیر دارایی کارول جیمز در روز سه شنبه زمانی که لیبرال ها را متهم کرد او از اتلاف وقت در اقشار بیمه بحران است.

“نه مالیات دهندگان و یا ratepayers از ICBC چرا که آنها می دانند که چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها گوش دادن به طرف دیگر — $1.2 میلیارد گرفته از ICBC.”

بازی ICBC کارت تبدیل به یک خط مشترک دفاع جدید دموکرات ها هنگامی که زیر آتش از لیبرالها برای هر تعداد از دلایل.

این “$1.2 میلیارد شتاب” راه اندازی شد توسط لیبرال ها با بودجه خود را از مارس 3, 2010. قسط اول آنها را دیدم انتقال $576 میلیون از ICBC اختیاری حساب سرمایه به دولت مرکزی.

“ICBC دارای مازاد نقدی” توضیح داد و سپس وزیر دارایی کالین هانسن. “در همین حال استان از میلاد است که در واقع رفتن به بازار به قرض گرفتن پول در بازار نرخ.

“آن را حس می کند به نمایندگی از سهامداران و مالیات دهندگان از میلاد است که ما در واقع با استفاده از این مازاد سرمایه را به مطمئن شوید که ما می توانیم جبران ما استقراض مورد نیاز و در نتیجه صرفه جویی در مالیات دهندگان دلار است.”

ذکر نشده در منطق این واقعیت است که با شروع در سال 2004 لیبرال ها دستور داده بود ICBC برای ساخت آن ذخایر نقدی اختیاری برای پوشش بیمه به عنوان پرچین در برابر آینده ادعا می کند.

نه هانسون اذعان کرد که زمانی که از این ذخایر شروع به بیش از هر معقول برآورد هزینه در آینده ادعا می کند ICBC هیئت مدیره توصیه می شود بیش از حد توان بازگشت به رانندگان خوب به عنوان یک بار تخفیف.

آنها می پرداخت بیش از موجه برای پوشش. چرا که نه آن را به عقب ؟

لیبرال ها را رد کرد و تخفیف به عنوان یک حیله سیاسی. علاوه بر آن ضرر خصوصی ارائه دهندگان پوشش اختیاری که لیبرال ها امیدوار بودند به پرورش.

به جای هانسن و همکاران خود را با وضع قانون تغییر است که به آنها اجازه انتقال بیش از ICBC برای تثبیت درآمد صندوق از دولت مرکزی.

تغییر کاهش استقراض نیاز و هزینه های بهره از دولت مرکزی. اما آن را نیز به معنای ICBC تا به حال کمتر ذخایر جمع آوری علاقه خود را سرمایه گذاری حساب های کاهش که افزایش پیامدهای مالی در طول زمان است.

در زمان که برای اولین بار از $576 میلیون انتقال متوسط بهره در بلند مدت بدهی های دولت بود و تنها کمتر از پنج درصد است.

بنابراین بهره جویی برای دولت مرکزی و مسئول از دست دادن به ICBC در محدوده از $27 میلیون در سال است. بیش از 10 سال آینده تجمعی آمار نزدیک 300 میلیون دلار.

بیش از شش سال لیبرال ها خواهد سیفون کردن بیشتر $615 میلیون آوردن کل را فقط کوتاه فوق $1.2 میلیارد دلار است.

سپس مازاد زد. آنچه بعد اتفاق افتاد پیش بینی شده در آن زمان است که هانسون راه اندازی اولیه چنگ زدن به پول نقد.

“ما شکی نیست که در آینده اگر هزینه حل و فصل ادعا می کند شروع به پیش افتادن از درآمد حاصل از حق بیمه را دولت خواهد بود یا علاقهای به بازگشت هر یک از مازاد آن را در حال حاضر دستکاری کردن” را نوشت ونکوور سان هیئت تحریریه پشت در مارس 10, 2010. “رانندگان را به سادگی به خواسته می شود به پرداخت دوباره.”

به طوری که آنها بودند. و دوباره. و دوباره.

زمان B. C. لیبرال خود را از دست داده مقننه و اکثریت در سال 2017 ICBC شد از دست دادن پول زیادی از آن نمی توانست مربع کتاب حتی با مقدار کل شیر از حساب های خود را در روز های شکوه.

هنوز $1.2 میلیارد دلار می تواند قرار داده شده است که بیشتر مناسب استفاده برای ارائه کمک به ratepayers.

و نه آن را تعجب آور نیست که دموکرات ها را به یاد اهالی بریتیش کلمبیا از لیبرالها ” گناه اصلی.

وزیر ICBC David ارائه شده است یکی دیگر از سفر کردن خط حافظه این هفته زمانی که او اعلام کرد قانون به یاغی هر آینده مصرف بیش از حد سرمایه از ICBC حساب.

هیچ وجود ندارد مازاد در این نقطه است. و نه این قانون واقعا اتصال آینده دولت پس از یک قانون است که با وضع قانون توسط یک اکثریت می شود توسط یک بعد.

“اگر یک دولت آینده خود را می یابد در این وضعیت جایی که آنها فکر می کنم این امر می تواند یک ایده خوب برای انتقال پول از اختیاری سرمایه آنها می تواند به قوه مقننه و آنها می تواند این قانون” اذعان است.

“دلیلی برای عبور از این قانون این است که به اطمینان حاصل شود که آنها نمی تواند آن را تغییر دهید بی سر و صدا با قوانین و مقررات و یا به جهت سودمند کمیسیون از طریق سفارش در شورا ؛ چیزی شبیه به آن. در عوض, آن را باید یک بحث عمومی در طبقه قوه مقننه قبل از پول می تواند گرفته شود.”

به علاوه او می گوید: جدید دموکرات ها می خواستم به مجموعه ای از آنچه که اتفاق می افتد اگر جریان اصلاحات را منجر به یک چرخش در ICBC امور مالی.

“نیت ما این است که اگر وجود دارد هر گونه پول اضافی در سمت چپ بیش از این اصلاحات که آنها را به بازگشت به رانندگان در قالب مزایای مختلف از جمله نرخ پایین تر,” او گفت.

هر قسمت از این در مورد حل و فصل سیاسی نمرات با لیبرال ؟ خبرنگار پرسید:.

است ducked, سوال, اما او در حال حاضر می خواهم با توجه به دور نیت خود را در سخنان افتتاحیه خود.

“ما نیاز به انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از آینده دولت از انحراف مازاد به دور از ICBC,” او گفت. “دولت قبلی درمان ICBC مانند ATM سال پس از سال است.”

هرگز پیشنهاد است. اما نمره-اقامت — از کجا خبرنگاران دریافت این مفاهیم?

[email protected]

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im