Vaughn پالمر: جنگنده جیمز رو به چالش جدید دوباره انتخابات دیگر در برنامه

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: “پارکینسون یک بیماری سختی گفت:” نخست وزیر جان هرگن. “بدون کاهش شدت بیماری کارول جیمز سخت تر است”

B. C. وزیر دارایی و معاون نخست وزیر کارول جیمز به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد پس از یادگیری او به بیماری پارکینسون. “این یک بیماری است که هر کسی می خواهد. اما آن است که یک ترمینال تشخیص” گفت: جیمز. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا — به عنوان کلمه گسترش روز شنبه که وزیر دارایی کارول جیمز خواهد بود ساخت یک اطلاعیه وجود دارد یک حس پیشامد در اطراف مجلس است که این خبر می تواند شخصی و بد است.

وزیران دارایی اعلام اخبار در قوه مقننه و یا آن را فشار دهید تئاتر در سخنرانی و یا توسط رسانه های آزاد است. جیمز انتخاب members’ lounge در قوه مقننه کتابخانه.

سپس به عنوان زمان اعلام نزدیک شدن سالن شروع به پر کردن با اعضای خانواده جیمز’ کارکنان ارشد نخست وزیر دفتر کابینه وزیران و حتی چند B. C. لیبرال MLAs.

به عنوان befits یکی از مهمترین و دوست خوب و بسیار کاربران محترم در هر دو طرف از خانه خلق و خوی در اتاق بود فقط این طرف funereal.

وارد جیمز که مستقیما به نقطه. تابستان گذشته او می خواهم متوجه لرزش دست و برخی از دشواری حفظ تعادل. او را رد کرد و آن را به عنوان یک محصول بی رحم حجم کار است که همراه با او ،

اما خانواده دکتر هدایت او را به یک متخصص مغز و اعصاب و در پایان ماه ژانویه او تشخیص: بیماری پارکینسون.

“این یک بیماری است که هر کسی می خواهد” گفت: جیمز. “اما آن است که یک ترمینال تشخیص است. علائم به طور کلی توسعه به آرامی و پیشرفت بیماری از فرد به فرد متفاوت. وجود دارد هیچ درمانی وجود دارد اما درمان و داروها برای مقابله با علائم به عنوان آنها می رسند.”

او اجازه دهید که غرق در پس از آن اعلام می شود. او نمی خواهد دوباره انتخابات زمانی که بعد از انتخابات استانی رول در اطراف.

اما 62 ساله MLA ادامه خواهد داد در حال حاضر به عنوان وزیر دارایی. آمده است در هفته آینده, او خواهید بود در راه دفاع از بودجه سال 2020 سخت از چهار او مطرح است.

او علائم خفیف هستند در حال حاضر. در صورتی که آنها بدتر به نقطه که در آن او است و دیگر قادر به دادن “100 درصد به کار” او را توصیه برتر جان هرگن او نیاز به پیدا کردن یک جایگزین.

هرگن نبود در حال حاضر برای اعلام, شاید عدم تمایل به منحرف کردن توجه از جیمز. به علاوه به عنوان یک سیاستمدار که می شود می فشرد تا با احساسات در موارد هرگن به خوبی ممکن است آن را از دست داده اگر او تا به حال شده است وجود دارد.

هیچ داد و نزدیک در این استان در عرصه های سیاسی از بین هرگن و جیمز.

او ایستاده بود و با او در طول زشت مرحله نهایی مسابقات در سال 2010 زمانی که یک دوز و کلک از NDP MLAs schemed به زور جیمز از رهبری حزب.

زمانی که می شود ساز صلح پیشنهادی طرفدار و ضد جیمز جناح مورد نیاز برای رسیدن به هر یک از دیگر هرگن seethed “من نه رسیدن مرد.”

اما جیمز استعفا داد و به عنوان رهبر به جای تقسیم و باقی ماند به عنوان یک MLA استناد به امید روزی تبدیل شدن به بخشی از یک NDP دولت است. آن ثابت می شود یک مدت طولانی صبر کنید.

پس از آدریان دیکس رهبری حزب از انتخابات از دست داده در سال 2013 (“ما می توانیم برنده اگر کارول بودند رهبر” اعلام کرد یکی از مخالفان که می خواهم او را مجبور کردن) جیمز کمک به متقاعد کردن هرگن به دنبال رهبری است.

“جیمز برشمرد چالش های بدون قند پوشش خود تجربه” می گویند نویسندگان راب شاو و ریچارد Zussman در یک ماده از اعتماد به نفسخود را در تاریخ چگونه هرگن برتر شد.

“او می خواهم جدا شود; او تصمیم گیری خواهد ناراحت حزبی دوستان و طرفداران حزب و در نهایت یک روز, حامیان ممکن است به نوبه خود او را به زور او را از این کار در یک inglorious شیوه ای. اما او تا به حال او را تکمیل ایمان است. او شده است می خواهم یک دوست خوب و وفادار حامی و دو تا به حال با تشکیل یک پیوند نزدیک.”

زمانی که هرگن خود غلبه تمایل و توافق برای اجرای, James شد بر روی پلت فرم حمایت او.

او همچنین از طریق برخی از سخت ترین روز در مخالفت با زمانی که بد خو هرگن تا به حال مشکل مقاومت در برابر تحریکات برتر کریستی کلارک.

“این چیزهایی که شما رو به اجازه رفتن” جیمز گفت هرگن در یک نقطه. “شما نمی توانید اجازه دهید آن را به شما زحمت به دلیل آن را به شما بازی خود را و شما پیام است.”

هرگن در زمان مشاوره و تسلط و خوی خود را بیشتر از نه. هنگامی که در ترکیب NDP-سبز نیروهای تحویل coup de grace به لیبرال ها در طبقه قوه مقننه در ماه ژوئن سال 2017 هرگن تبدیل به جیمز و او را در آغوش گرفت. “من نمی توانم فکر می کنم از یک فرد من باید احترام بیشتری برای از کارول جیمز.”

بسیاری از موافق باشند. هنگامی که او به نام جیمز وزیر دارایی و معاون نخست وزیر در ماه جولای او بزرگترین تشویق در اتاق به دنبال آن ایستاده اند.

معاون نخست وزیر شده است, نشانه عنوان در برخی از دولت ها اما نه با این یکی. جیمز و هرگن معمولا در همان صفحه به خصوص در مورد نیاز به صورت محتاطانه بودجه ساخت.

او نیز یک بازیکن کلیدی برای دولت در مجلس در دفاع از NDP اولویت و هرگز اجازه لیبرالها فراموش ساقط در ضبط خود را.

“پارکینسون یک بیماری سختی گفت:” هرگن پنج شنبه در بیانیه ای که جایگزین خود را برای حضور در اطلاعیه. “بدون کاهش شدت بیماری کارول جیمز سخت تر است.

“او صرف تمام زندگی عمومی مبارزه به عنوان سخت به عنوان او می تواند به زندگی بهتر برای مردم, و من می دانم که او به ارمغان خواهد آورد که روح به این چالش بعدی. ما مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به این استان و ساختمان قوی تر B. C. با هم.”

هنوز هم وجود دارد هیچ زدودن هاله ای از سودا. روزی خواهد آمد به زودی به اندازه کافی زمانی که جیمز بازنشسته ترک یک شکاف بزرگ را در زندگی سیاسی نخست وزیر و زندگی عمومی استان.

[email protected]

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>