نظر: استانی و فدرال و سازمان ملل دیدار نمایندگان در ونکوور روز جمعه به امضای 30 سال قرارداد مشارکت برای نجات کربو. هرگن حضور نداشت. شاید او نمی خواهید به وجود دارد برای یک مراسم تایید آن کمک رسانی به شرق عمدتا چپ جامعه نشسته در حاشیه

برتر جان هرگن حضور نداشت امضای 30 سال قرارداد مشارکت برای نجات کربو حتی اگر او در ونکوور برای این رویداد. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا — آناتومی جان هرگن backdown:

• 15 آوریل 2019: برتر جان هرگن سفر به شمال شرقی B. C. به آدرس جامعه خشم بیش از اینکه از سمت چپ از گسترده کربو طرح نجات.

طرح مذاکره شد در راز بیش از یک دوره از 18 ماه توسط دولت استانی و فدرال با همکاری دو ملت.

زمانی که نتیجه برنامه ریزی و توافق نامه همکاری ارائه شد در یک سری از جلسات جامعه آن باعث واکنش شدید بیش بالقوه از دست دادن شغل harvestable چوب و دسترسی به backcountry.

هرگن اذعان مردم خوب بود دلیلی برای شکایت در مورد چپ خارج از روند و سپس با ارائه یک عمل انجام شده است.

“من متاسفم ما قرار داده نشده است اطلاعات بیشتر قبل از,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در Dawson Creek.

او مقصر اتاوا برای foisting مشکل در این ولایت با تهدید به اعمال طرح نجات اگر B. C. مذاکره نمیکرد یکی.

هنوز هم برتر در زمان مسئولیت botched مشاوره. “بد من” او گفت.

او منصوب بلر Lekstrom خود را به عنوان رابط به تلاش برای ساخت محلی برای حمایت از این طرح و پیشنهاد راه حل برای غلبه بر واکنش.

Lekstrom عضو Dawson Creek, شورای سابق B. C. لیبرال وزیر کابینه با یک اعتبار برای استقلال.

هرگن تحسین: “بلر است که مورد اعتماد و احترام عضو جامعه کسی است که من مشغول به کار با بیش از یک دهه در قوه مقننه است.”

اما به عنوان پوشش اشاره کرد در زمان Lekstrom نمی شد به احتمال زیاد برای شرکت در یک شم.

• 20 ژوئن 2019: جدید دموکرات منتشر شد Lekstrom گزارش در تلاش های خود را به عنوان رابط.

“من می دانستم که زمانی که من از او خواست به انجام این کار او من را صاف و پوست کنده حقیقت به عنوان او آن را دیدم گفت:” هرگن.

اما Lekstrom را صاف و پوست کنده حقیقت آمد در قالب 14 توصیه های جدید دموکرات ها بودند تمایل به قبول.

او فکر کرد که قرارداد مشارکت با اتاوا و سازمان ملل باید اصلاح شود به ارائه یک نقش بیشتری برای جامعه در اجرای طرح نجات.

دو بومی شرکای غرب موبرلی و Saulteau برای اولین بار سازمان ملل را رد کرده بود برای دیدار با Lekstrom. آنها می خواهم مذاکره با مقامات ارشد دولت با حسن نیت و اعتقاد قرارداد مشارکت یک معامله انجام می شود.

علاوه بر این, B. C. وزیر محیط زیست جورج Heyman پیشنهاد آنها حق داشتند: “به سازمان ملل, من می گویند که ما همچنان متعهد به توافقات است که ما رسیده ایم با شما و با دولت کانادا.”

• اوت 2019: برتر را تایید دولت به استخدام یک دوم رابط به سعی کنید برای نجات طرح نجات.

او Lorne Brownsey سابق معاون وزیر بومی روابط تحت قبلی B. C. دولت لیبرال.

یکی از وظایف بود به سعی کنید به نگه داشتن Lekstrom از ترک یک نقطه تأکید توسط NDP اصرار که Brownsey بود “علاوه بر” برای این تیم در نظر گرفته شده برای جایگزین Lekstrom.

اما کار اصلی بود پیدا کردن یک راه برای جلب رضایت جامعه بدون دادن جامعه چه Lekstrom توصیه می شود یعنی یک صندلی در پشت میز در اجرای طرح نجات.

با وجود NDP تلاش برای مشخص کردن طرح و قرارداد مشارکت به عنوان یک “پیش نویس” این محصول گسترده تجارت آف در میان چهار حزب — دولت های استانی و فدرال دولت و دو ملت.

از رفتن به میدان یکی نیست به احتمال زیاد می تواند آن را تغییر داد. نه اتاوا و نه پیروزی و نه دو برای اولین بار سازمان ملل تا به حال هر قصد انجام آن است.

• Jan. 16, 2020: هرگن از آن ساخته شده رسمی در نامه ای به صلح رودخانه منطقه ای: “B. C. نیست پیشنهاد متن اصلاحات به پیش نویس فعلی به شرکای کانادا Saulteau اول سازمان ملل و یا غرب موبرلی اول ملت است.”

در عوض دولت های محلی را که باید به محتوا و با دخالت در انواع مشورتی و کمیته مشورتی.

برتر اشاره کرد آنها حتی ممکن است دعوت به نشستن در به عنوان ناظر در جلسات ناظر کربو بازیابی کمیته تاسیس شد و تحت قرارداد مشارکت.

نه این که هرگن برش محلی سست در دسترس نباشد: “من همچنان به تشویق همه احزاب را در نظر بگیرید بسیار قوی نقش دولت و شهرداری در کربو روند بهبود.”

اما مانع شد و کسانی که سر در گم فدرال: “در جلسه اخیر با جناب جاناتان Wilkinson فدرال و وزیر محیط زیست و تغییرات آب و هوایی را شنیدم به طور مستقیم از وزیر در مورد ضرورت و اهمیت او را در این فایل.”

در ضمن التماس هرگن خواهد مردم لطفا در سمت با عمل انجام شده?

“این یک تفاوت بزرگ را به این تلاش ها اگر دولت های محلی تأیید عزم خود را برای استفاده از این گزینه در حال حاضر در محل گفت:” نخست وزیر.

• Jan. 23: Lekstrom استعفا داد. در نامه خود به نخست وزیر, او احترام مخالفت با این دیدگاه وجود دارد بدون نیاز به ارائه بیشتر صدا برای دولت های محلی در توافق با رسیدن به مراتب مفاهیم برای شغل دسترسی و اقتصاد در شرق.

اما Lekstrom نمی توان صحبت کردن به عنوان یک سیاستمدار هر بیشتر. او خود استعفا داد صندلی شورا برای تبدیل شدن به رئیس مسئول امور اداری به شهر داوسون کریک.

او تخمین می زند او صورتحساب دولت در مورد $30,000 کار خود را به عنوان هرگن رابط.

• Feb. 21: استانی و فدرال و سازمان ملل دیدار نمایندگان در ونکوور به ثبت نام در این 30 سال قرارداد مشارکت برای نجات کربو.

هرگن هر چند در ونکوور که روز و با حضور نداشت امضای.

او یک مرد پر مشغله. اما شاید او نمی خواهید به وجود دارد برای یک مراسم تایید آن کمک رسانی به شرق عمدتا چپ جامعه نشسته در حاشیه.

Vpalmer@postmedia.com

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de