نظر: “من قصد ندارم به قبول مسئولیت برای تصمیم گیری است که ارثی رهبران گرفتن (یا) برای موقعیت آنها در حال اتخاذ. من قبول مسئولیت به عنوان رئیس دولت از میلاد که من ایستاده آماده به کار با ارثی رهبری برای پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز برای این موضوع”

برتر جان هرگن گفت که او انتظار می رود رسیدگی به سوالات بیشتری در مورد B. C. بودجه در این هفته نسبت به ادامه بن بست بیش ساحلی GasLink خط لوله است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا — Premier جان هرگن نمایش داده می شود نشانه هایی از سرخوردگی و یک فلش یا دو تا از خشم شنبه طی هفته رسانه های کنفرانس با اعضای قانونی مطبوعات گالری.

این بودجه در هفته او را به طور معمول به میدان فرستاد سوال در مورد مالیات و هزینه های حزب دموکراتیک ملی مبارزه برای نگه داشتن کتاب در تعادل است.

در عوض تقریبا همه سوالات در مورد تظاهرات محاصره و ادامه بن بست بیش ساحلی GasLink خط لوله است.

هرگن به خبرنگاران صحبت کرد بعد از آن در صبح روز قبل از برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی با نخست وزیر جاستین ترودو و از سوی دیگر برای اولین بار وزیران.

او امیدوار است که ارز حرکت خواهد کرد و همه چیز همراه است: “لحظاتی وجود دارد من معتقدم که ما در کنفدراسیون که در آن چه ما نیاز به اتفاق آرا از هدف است. … و من اعتقاد دارم که ما امروز وجود دارد. خواهیم دید که چه ساعت به ارمغان می آورد به جدول.”

اما B. C. برتر نیست حداقل رساندن چالش ایجاد “یک درک مشترک” از پیچیدگی در این استان در حالی که اقتصاد ملی آویزان در تعادل می باشد.

“دیگر premiers نیاز به آورده شود تا به سرعت در چه مشکل است که در اینجا” گفت: هرگن اضافه کرد در دانستن کنار “من به خوبی تصور بسیاری از BCers احساس به همان شیوه.

“هنگامی که آنها را ببینید تظاهرات که غیر قانونی آنها انتظار می رود که وجود خواهد داشت برخی از دلیل است که آنها درک نمی کنند که چگونه انتخاب گروه شوراها می تواند داشته باشد گفت: بله و دیگر ارثی رهبران گفت: هیچ.”

هرگن ادامه داد: برای نگه داشتن امید به مذاکرات برای حل و فصل بن بست در انتخاب رهبران و برخی از ارثی روسای مرطوب’suwet’en که حمایت از این پروژه و تعداد انگشت شماری از ارثی سران مخالف است.

B. C. وزیر بومی روابط اسکات فریزر و فدرال همتای کارولین بنت را دو بار نوشته شده به’suwet’en رهبری به دنبال یک چهره به چهره نشست.

اما به عنوان هرگن اذعان وجود دارد تا کنون هیچ پاسخ به هر دو دعوت. به همین دلیل آن را بسیار دشوار است برای به دست آوردن یک پاسخ ؟

“ارتباطات باید دو طرفه و من فکر می کنم ما ارتباطات تلاش شده است رکورد های عمومی” او پاسخ داد. “بهتر است (رويکرد) خواهد بود به کسانی که به نمایندگی از منافع ارثی رهبری برای پاسخ به این سوال است.”

یکی از ارثی رهبران Namoks (که همچنین با نام جان Ridsdale) گفت: وجود خواهد داشت هیچ جلسه تا زمانی که هر دو RCMP و خط لوله نیروی کار ترک از قلمرو خود است.

برتر اذعان سابقه برای RCMP ایستاده بود و با جایگزین بومی امنیت کارکنان. اما کامل و یا جزئی خروج توسط ساحلی GasLink غیر استارت.

“این یک گزینه نیست برای من هیچ” پاسخ هرگن ادامه به غرفه های استانی که مجوز مجاز پروژه و B. C. دستور دادگاه عالی که پشت آنها را.

هرگن به یاد می آورد سرد ارز با Namoks در طول یک تور شمال, B. C. در ماه گذشته.

در لیگ برتر حساب “Namoks خواستار آن شدند که من خودم در حال حاضر” برای یک جلسه. هرگن گفت: برنامه ثابت شد در پیشبرد اما ارائه به صحبت با تلفن به راه اندازی یک جلسه در تاریخ آینده.

“او حاضر به گرفتن تماس تلفنی گفت:” هرگن. “من قصد ندارم به قبول مسئولیت برای تصمیم گیری است که ارثی رهبران گرفتن (یا) برای موقعیت آنها در حال اتخاذ. من قبول مسئولیت به عنوان رئیس دولت از میلاد که من ایستاده آماده به کار با ارثی رهبری برای پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز برای این موضوع است.”

او در حال حاضر دیدار با Namoks و دیگر ارثی رهبران در صورتی که بخشی از یک راه حل به بن بست?

“اگر وجود دارد یک چشم انداز یک نتیجه مثبت البته” پاسخ هرگن.

اما او تاکید کرد او می توانست شرایط خود را برای هر گونه ملاقات چهره به چهره با Namoks و دیگر ارثی ندارند.

“این تصور که آن را فقط می تواند به نوعی شما را مجبور به آمدن و صحبت کردن با من بدون هیچ درک درستی از آنچه در پایان آن بحث خواهد بود — من آماده برای انجام این کار است که گفت:” هرگن.

او ممکن است مشکوک که خواستار دیدار با نخست وزیر Namoks است که عمدتا به دنبال صیقل دادن خود پرستیژ در میان اقلیت مرطوب’suwet’en افرادی که حمایت خود را از مخالفت با خط لوله است.

هرگن مناسب است نه برای بازی کردن به چنین استراتژی است. اما این یک راه طولانی از, گفت که او می بیند پایانی به این بن بست. در اکثر او امیدوار اتاوا می تواند کمک کند.

در همین حال نخست وزیر قول داد برای رفتن به کار با بسیاری از اولین کشورهایی است که در حال آماده به همکاری با دولت است.

“من هیچ کمبود از کشورهای دیگر اول از همه عرض B. C. که فرصت های هیجان انگیز. و آنها می خواهند به کار در این استان و دولت فدرال و جوامع محلی برای پیدا کردن رفاه است که همه ما می خواهیم برای خودمان و همسایگان ما — من قصد دارم به تمرکز بر روی آن.”

او bristled در اتهام وارد به تازگی توسط یک بازنشسته پیمان مذاکره که B. C. دولت بود خرید در اطراف برای اولین کشورهایی بود که حمایت خود را دستور کار است.

“من که توهین آمیز و کاملا رک و پوست کنده” پاسخ هرگن. دور از چیدن و انتخاب در میان اولین کشورهایی او اشاره کرد که در 2½ سال جدید دموکرات ها گنجانیده شده اند broad-brush تعهدات به تمام مردم بومی در هر وزارت و برنامه دولت است.

با هر نمایشگاه, اندازه, او تا به یک نقطه. اما خرید اینترنتی از این خط لوله را تهدید می کند به پایمال کردن نیات خوب خود را نسبت به مردم بومی.

فقط به عنوان برتر را به خود صبر و شکیبایی در حال اجرا است, من انتظار می رود بسیاری از اعضای عمومی می گویند همین است.

Vpalmer@postmedia.com

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im