Vaughn پالمر: زمان آن را برای سیاستمداران برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد B. C. s کالن کمیسیون

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: کمیساریای است به اندازه کافی چالش های تحصیل پول شویی در B. C. بدون سیاستمداران وزن در

دیوید است, B. C. دادستان کل. فرانسیس گرجستان / PNG

ویکتوریا — به عنوان پول شویی پرس و جو شروع جلسات عمومی روز شنبه وکیل-ژنرال دیوید است, ارائه, قوی, نکات در مورد چگونه به کمیسیون مستقل باید در مورد کسب و کار خود را.

“من دو نگرانی در مورد موفقیت این کمیسیون در این روز های اولیه” او به خبرنگاران گفت: در قوه مقننه است.

است اولین نگرانی رفت و برگشت به یکی از دلایل جدید دموکرات ها در ابتدا تمایلی به تماس با یک پرسش: چشم انداز است که این کمیسیون می تواند در تضاد با ادامه و یا بالقوه تعقیب کیفری.

کمیسیون تحقیق نمی توان به ذخیره کردن اتهامات جنایی و NDP کابینه کارگردانی این یکی در ادامه به راه “که به حداقل می رساند خطر ابتلا به هر گونه پیگرد قانونی.”

اما است نگرانی این است که دومی بخشنامه می تواند نگه داشتن این کمیسیون از بررسی مسائلی که در نظر او بررسی شود.

“من نگران هستم که این کمیسیون می تواند زدم سرعت توسط خود علاقه مند, پارتی, vexatiously نگرانی در مورد برخی از نامشخص بالقوه آینده پیگرد قانونی و یا آنچه که احتمالا می تواند اما در حال حاضر و هرگز ممکن است یک پرونده جنایی گفت: است.

او با ارائه نه یک تکه از شواهد است که مانند یک نرم افزار است و یا می تواند به ارمغان آورد قبل از این کمیسیون است.

بلکه این نگرانی باعث شده است این باور است که تعقیب برای پول شویی “به سادگی اتفاق می افتد به هر درجه نزدیک شدن به محدوده آن مشکل است.”

“این کمیسیون نمی تواند تداخل با تعقیب یا بازداشت هستند که به سادگی اتفاق نمی افتد و بدون کار کمیسیون, هرگز اتفاق می افتد.”

او سپس در ادامه به نشان می دهد آنچه که این کمیسیون باید انجام دهید برای جلوگیری از “زدم سرعت” در صورت مضطرب برنامه بود به تحقق.

“ما را تشویق خواهد کرد که این کمیسیون به بازجویی از هر گونه اعتراض در مورد پتانسیل تحقیقات یا پیگرد قانونی به شدت به دلیل این است که یک پرس و جو عمومی به فعالیت های جنایی” گفته است. “ما می خواهیم این کمیسیون را بپذیرد که آنها ممکن است نیاز به راه رفتن به سرزمین است که معمولا به طور انحصاری اما نشده است به دلایلی که در حال ناشناخته قلمرو پلیس است.”

سپس برخی از مشاوره از A-G چگونه کمیساریای باید روش کار خود را آگاه از منافع عمومی به عنوان دیوید است آن را می بیند.

“این ورزش متعادل بین عدم دخالت و تحقیقات جنایی و ایجاد یک درک جامع از چگونه پول شویی در حال کار در استان ما دشوار خواهد بود اما بسیار مهم برای موفقیت در کمیسیون” است اشاره کرد. “خاموش کردن خطوط تحقیق overcautiously تضعیف قریب به اتفاق تمایل اهالی بریتیش کلمبیا را برای پخش از این مسائل است.”

این از یک وکیل به طور کلی که تقریبا در همان نفس افتخار چه جدید دموکرات بود “با توجه به این کمیسیون در استقلال کامل به اطمینان حاصل شود آن را می توانید کار خود را انجام دهید بدون اینکه منصرف توسط هر, سیاسی حزبی یا اقتصادی پیشنهاد که آسمان ممکن است سقوط اگر آنها انجام آنچه آنها خواسته شده است به انجام.”

کمیساریای Austin کالن دانشیار رئیس دادگستری از B. C. دیوان عالی کشور است. او حمایت از تیم ملی (نه در گذشته تعداد) از وکلا.


کمیسر Austin کالن باعث باز شدن اظهارات در تحقیق پول شویی در ونکوور در فوریه. 24, 2020.

نیک PROCAYLO / PNG

کالن و تیم خود شده اند در کار خود را برای ماه می باشد. من انتظار دارم آنها باید یک درک بهتر از است از چالش های اجرای یک پرس و جو عمومی در حالی که نه مزاحم به خاک پلیس و دادستان. و آن ساده است فقط توهین به دادستان کل به insinuated که کمیسیون نمی تواند بگوید تفاوت بین واجد شرایط برنامه و یکی که بیهوده و بیمعنی و یا مضطرب.

است نبود عضو کمیته نیروهای مسلح سنا به پایان رسید. او سپس بازبینی زودتر شکایت که B. C. لیبرال ها در حال برگزاری تا انتشار کابینه اسناد و مدارک در مورد پول شویی از دوران.

با توجه به است به جای به سادگی ارائه اسناد و لیبرالها نام سابق وزیر کابینه Mike de Jong به دامپزشک خود را کابینه اسناد و مدارک قبل از تصمیم گیری چه باید تصویب به کمیسیون.

ظالمانه اگر درست. De Jong را آشکار تضاد منافع. او یک وزیر ارشد در دولت متهم نادیده گرفته و شواهد از پول شویی که از جمع شدن در زیر بینی خود را.

اما به عنوان است همچنین اعتراف کرد این کمیسیون به حکم قدرت و می تواند نادیده گرفتن هر گونه تلاش توسط B. C. لیبرالها به نگهداری اسناد و مدارک.

در هر صورت de Jong رد تمام. او گفت: او از دادن این کمیسیون همه چیز آن را خواسته است و نمی توان بررسی صلاحیت هر یک از مواد.

B. C. لیبرال ها پس از آن منتشر شد Feb. 13 نامه به است خود وزارت است که در آن ده جونگ استادانی به “اضطراب به اطمینان حاصل شود که کمیسیون دسترسی به تمام مواد آن نیاز دارد.”

با این حال او خواسته می شود را به طور مستقیم در تماس با این کمیسیون گفت: درخواست مشتق “از حضور دادستان کل تمایل به اظهار نظر علنی و نادرست در مکاتبات با دفتر خود را.

“مهم کار این کمیسیون سزاوار بود انجام شده به طور مستقل و عاری از شعارهای حزبی که در حال حاضر دادستان کل به نظر می رسد ناتوان از خودداری از.”

در آن نمره است قادر به مقاومت در برابر درمان خبرنگاران به لیست مورد نظر از شهود تحقیق: “Christy Clark, Mike de Jong غنی کلمن — آنها باید خوشحال نیستم کمیسر.”

De Jong هیچ غریبه ای به حزبی پهناور بازگشت اخراج با اشاره به چگونگی این کمیسیون درخواست برای کابینه اسناد گسترش به سال 1996 در نیمه راه از طریق حزب دموکراتیک ملی ترم آخر دولت است.

او این باورند که گسترده نگاه می تواند به چیزی برای انجام با نانایمو یکنوع بازی شبیه لوتو رسوایی که گرفتار NDP از طریق آن زمان در دفتر.

به اندازه کافی.

کمیساریای در حال حاضر مقدار زیادی از چالش است. سیاستمداران باید خفه شو و اجازه دهید او را به انجام کار خود را.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>