نظر: ترس سمان برداشت که با این سال underwhelming بودجه و تاج و تخت سخنرانی برتر هرگن داده است تا تمام فکر و خواستار انتخابات زود هنگام

ویکتوریا — هر چند وزیر دارایی کارول جیمز موفق سهشنبه برای حفظ B. C. بودجه مازاد آن به طور عمده با تشکر از مالیات جدید است.

جدید براکت بالا-درآمد — مردمی با درآمد مشمول مالیات بیشتر از $220,000 — انتخاب شد تا جذب بالای یک درصد از درآمد.

اما این همچنین اولین سال جدید دموکرات ها را ارائه جزئیات بیشتری در مورد که هدف از نظر عواملی مانند جنسيت و وضعيت تأهل و سن جمعیت است.

خواندن از طریق بودجه اسناد یک کشف کرد که 70 درصد از کسانی که درآمد بالا هستند مردان و 75 درصد زنان به ازدواج و یا زندگی مشترک بدون ازدواج رسمی ،

برای زنانی که مجبور به پرداخت مالیات در حدود نیمی از تعداد آنها (45 درصد) متاهل هستید یا در یک قانون مشترک رابطه با کسی است که همچنین کسب درآمد به اندازه کافی برای مشمول مالیات است. دو درآمد دو برابر مالیات.

در حالی که با مردان نسبتا کمی (15 درصد) در ارتباط با درآمد بالا بگير.

جیمز همچنین اعلام کرد که در 1 ژوئیه نوشابه های گازدار حاوی شکر و یا شیرین کننده های دیگر خود را از دست معافیت از هفت درصد استانی مالیات بر فروش.

این تغییر نیز آمار مردان بیشتر از زنان به دلیل “مردان مصرف بیشتر نوشابه از زنان است.” نوشابه مصرف کنندگان نیز تمایل به جوان: “بالاترین در میان افراد سالخورده 14-18 و با افزايش سن کاهش مييابد.”

با توجه به جیمز “بودجه سال 2020 برای اولین بار شامل مالیات اقداماتی که شده است به طور خاص از طریق تجزیه و تحلیل جنسیتی مبتنی بر تجزیه و تحلیل-به همراه لنز.”

این تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شده است برای کمک به بودجه سازان “ارزیابی اثر تغییرات مالیات در گروه های مختلف شهروندان از جمله افراد از جنس های مختلف, درآمد, مناطق جغرافیایی سن و روانی و یا فیزیکی (dis)توانایی.”

را از آن چه شما خواهد شد. اما در شرایط سیاسی زمانی که کارول جیمز گفت: او درخواست برخی از مردم به “پرداخت کمی بیشتر” او هدف عمدتا مردان ثروتمند در وهله اول و مردان جوان در دوم.

این بودجه همچنین شامل یک سوم افزایش مالیات است که به نظر می رسد هدفمند در مصرف کنندگان از Netflix و دیگر خدمات دیجیتالی. اما آن را نه در جزئیات توضیح داده شده و نه در معرض تجزیه و تحلیل جنسیتی.

James مورد نیاز سه مالیات برای حفظ NDP تعهد به حفظ استانی منابع مالی در تعادل بیش از سه سال بودجه و مالی طرح شروع آوریل 1.

با هم مالیات پیش بینی شده برای بالا بردن حدود 850 میلیون بیش از سه سال است که ($714 میلیون نفر) که از جدید مالیات بر درآمد.

دولت طرح تجمعی مازاد $780 میلیون بیش از همان سه سال است. بدون مالیات خواهد بود وجود دارد هیچ مازاد.

جیمز نیاز مالی بیمه ارائه شده توسط این افزایش مالیات به دلیل متزلزل نتایج حاصل از برخی از گوشه و کنار اقتصاد و برخی از منابع درآمد.

قابل توجه ترین کاهش در چوب برداشت. در بودجه سال 2019 جیمز بینی 58 متر مکعب چوب برداشت خواهد بود از تاج و تخت زمین در سال پیش رو.

به جای برداشت پایین بود بیش از یک چهارم به 42 میلیون متر مکعب. اعطا بخشی از مشکل این بود که طولانی اعتصاب در ساحل. اما در داخل کشور برداشت پایین بود 27 درصد نیز هست.

این عوامل همه به خوبی شناخته شده عبارتند از: به اندازه کافی چوب برای تغذیه تمام آسیاب افتادن چوب قیمت هزینه های تولید بالا و کاهش بازار.

این همه اضافه می کند تا دلسرد گرداند از stumpage و همچنین کاهش درآمد حاصل از درآمد فروش و مالیات شرکت در ضربه جوامع است.

دیگر شاخص هایی که رهبری در جهت اشتباه است که نسبت به بودجه سال گذشته: مسکن شروع سرمایه گذاری کسب و کار و اموال مالیات نقل و انتقال.

هنوز هم به عنوان یک عهد به تنوع و گوناگونی از B. C. اقتصاد سایر درآمدها شد و این استان آماده است به دوباره ارائه برخی از بهترین رشد مشاغل و نتایج مالی در کشور است.

و همچنین برخی از بدهی اقدامات مانند به اشتراک گذاری از درآمد خواهید به پرداخت بهره کمتر از آنها در چند سال گذشته تحت B. C. لیبرال.

اما برای حفظ بودجه در تعادل جیمز تا به حال به انجام کاری که سخت بود برای یک فعال دولت مانند او یعنی مهار برنامه هزینه.

در سه سال اول خود را در دفتر جدید حزب دموکرات افزایش هزینه 10 میلیارد دلار یا حدود هفت درصد در سال است. برای سه سال تحت پوشش این طرح مطرح در مجلس سهشنبه این افزایش 5 میلیارد دلار و یا کمتر از سه درصد در سال است.

به منظور خم منحنی رو به پایین جیمز مجبور به محدود کردن کمک های مالی برای, برخی, بزرگ, بلیط برنامه — مهمترین مراقبت از کودک که در آن بودجه دربسته در حدود 675 میلیون دلار برای هر یک از سه سال است.

که خواهد شد به اندازه کافی به صندوق 22,000 فضاهای اما به خوبی از انتخابات وعده جهانی مراقبت از کودک در 10 دلار در روز است.

“پیشرفت های قابل توجهی شده است اما وجود دارد هیچ کمبود کار هنوز انجام دهیم” گفت: James با نزدیک شدن به پایان بودجه گفتار.

که به اندازه کافی برای سرکوب ابراز ناامیدی از طرفداران و علاقه گروه انتظار خیلی بیشتر از NDP.

ترس سمان برداشت که با این سال underwhelming بودجه و تاج و تخت سخنرانی برتر جان هرگن داده است تا تمام فکر و خواستار انتخابات زود هنگام.

جیمز برای بخش او را رد کرد و چشم انداز و گفت او انتظار دارد که انتخابات برگزار خواهد شد در این تاریخ در حال حاضر در برنامه — Oct 16, 2021.

که در انتظار نگاه او به ارائه یک بودجه انتخابات در مورد این زمان در سال آینده.

vpalmer@postmedia.com

Twitter.com/VaughnPalmer

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im