Vaughn پالمر: حفظ کشتی کروز دور از میلاد مقامات بهداشتی توصیه

نظر: B. C. کروز فصل باید با تاخیر حداقل یک ماه و کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که اتاوا.

ویکتوریا — بیشتر وجود دارد خبر بد برای کشتی کروز صنعت و بخش گردشگری روز شنبه به افغانستان تحویل آخرین به روز رسانی در رمان شیوع کروناویروس.

وزیر بهداشت آدریان دیکس در حال حاضر در ثبت به عنوان مشاوره نگر مسافران کشتی کروز “نمی رویم.”

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفته بود هیچ راهی وجود دارد که صنعت می تواند تضمین ایمنی مسافران در فضای محدود یک کشتی کروز.

کسانی که در نظرات آورده صنعت شکایات که زنگ بود “بی جا” و می تواند “در دراز مدت اثرات مضر در کانادا مردم و اقتصاد است.”

اما این ویروس مبارزه با اواز یا موسیقی دو نفری نیست به پایین زمانی که آنها ملاقات با خبرنگاران در قانونگذاری مطبوعات تئاتر صبح روز دوشنبه.

“من قبر نگرانی در مورد کشتی, در حال حاضر,” هنری گفت:. “باور من این است که ما باید به تاخیر انداختن کروز ما فصل تا زمانی که ما در یک محل امن تر بین المللی است.”

او ابلاغ شده است که مشاوره به حمل و نقل کانادا و کانادا آژانس خدمات مرزی که با اقتدار بیش از این صنعت است. او انتظار دارد که آنها را به تماس “اگر نه این هفته … در روزهای آینده برای اطمینان حاصل کنید.”

کشتی کروز فصل است که در حال حاضر میله میله برای شروع 2 آوریل در ونکوور و 3 آوریل در ویکتوریا. جالب اینجاست که اولین کشتی در برنامه بود که شاهزاده بزرگ در حال حاضر رشته در کالیفرنیا به دلیل شیوع ویروس.

حدود ده کشتی در حال برنامه ریزی برای سفر به ونکوور در ماه اول و تعدادی از آن را متوقف کند در ویکتوریا به عنوان به خوبی.

آنها با هم می تواند حمل بیش از 40 ، 000 مسافر و خدمه. بر اساس داده ها از وزارت گردشگری و وزارت, وب سایت است که بسیاری از مسافران می تواند انتظار می رود به صرف بین 5 میلیون و 6 میلیون دلار به صورت محلی.

در مجموع صنعت کشتی کروز تخمین زده شده است که به کمک 2 میلیارد دلار به استانی اقتصاد و استخدام 10000 نفر.

“این یک چالش چیز” اذعان هنری. “ما می دانیم که این تاثیر کسب و کار. صنعت گردشگری است که ضربه این.”

هنوز هم: “من نگرانی اصلی این است که سلامت و ایمنی مردم B. C. “

در غیر این صورت بعد مشخص شده یکی دیگر از سربازان ارتش در آهسته اما پیوسته گسترش ویروس در اینجا در B. C.

این استان ثبت کرده است آن مرگ اول که از هشتاد ساله ساکن یک خانه مراقبت در نورث ونکوور. نیز وجود دارد که پنج مورد جدید آوردن مجموع به 32.

که در آن می تواند B. C. بود از نظر تعداد موارد توسط آوریل ؟

“من قصد ندارم به حدس و گمان در اطراف اعداد” پاسخ هنری. “تمرکز ما بر روی ساخت مطمئن شوید که ما می توانیم پیدا کردن افراد واقعا به سرعت و شکستن این زنجیره انتقال بنابراین ما ندارد و گسترده انتقال این بیماری است.”

آنها باید برخی از حس که در آن همه چیز از داده ها در اینجا و پیشرفت این ویروس در جای دیگر هیچ ؟

“من به شما گفتن که دقیقا همان جایی که گفت:” هنری. “ما تا به حال 32 نفر و در حال حاضر تعداد افرادی که در تماس نزدیک است که ما به دنبال آن هستید. تعداد کسانی که کوچک هستند. “

داشتن گفت که او افزود: “ما همچنین انجام مدلسازی به کمک به ما نگاه حالات. B. C. مرکز کنترل بیماری شده است به دنبال اعداد است که اتفاق افتاده است و در جاهای دیگر. ما به دنبال در برنامه ریزی سناریو برای یک دسته کامل از چیزهای مختلف است.”

اما آنها هیچ شماره یا حالات که آنها آماده برای ارائه با مردم در این نقطه است.

آنچه در مورد محدود کردن سفر به و از واشنگتن? ما همسایه به جنوب و به نظر می رسد تکاپوی مقابله با ویروس است.

“حتی اگر تست شده است در ایالات متحده آنها کاملا با قرار دادن یک عظیم الجثه تلاش به شناسایی که در آن مردم هستند و در جامعه به خصوص در واشنگتن گفت:” هنری. “من نگران گسترش وجود دارد در همان راه به عنوان ما را دیده اند در مکان هایی مانند ایران،”

در هر صورت “وجود دارد هیچ راه ما می تواند جلوگیری از مردم رفتن به عقب و جلو. وجود دارد بسیاری از کانادایی ها زندگی می کنند که در واشنگتن بسیاری از افرادی که اتصالات به عقب و جلو.”

چگونه به خوبی مشروط به این است که سیستم مراقبت های بهداشتی با ماسک ، ماسک و مانند ؟

“ما یک بیماری همه گیر ذخایر که ما شروع به استفاده از” او پاسخ داد. “کامل نیست و وجود دارد گاهی اوقات چالش ها در تنظیمات منحصر به فرد اما پیام قطعا رفته و ما در حال خرید با همکاران ما در سراسر کشور به مطمئن شوید که ما را از آنچه ما نیاز داریم.”

چگونه بسیاری از موارد خواهد آن را قبل از B. C. سیستم مراقبت های بهداشتی است که تحت الشعاع ؟

“وجود دارد یک سوال خوب” گفت: دکتر هنری. “روشی که ما انجام می دهیم ما برنامه ریزی سناریو و آنچه که ما را دیده اند در جاهای دیگر این است که این اتفاق نمی افتد در سراسر استان در یک بار … پس هیچ شماره سحر و جادو.”

B. C. بیمارستان ها به طور معمول در 100 درصد به علاوه ظرفیت. اما تنها سه نفر از coronavirus موارد مجبور به قرار داده می شود به مراقبت حاد پس از بيمارستانهای تحت فشار است.

از این رو هدف از قرار دادن این حساب برای تا زمانی که ممکن است به این امید که عفونت رای برای coronavirus را کاهش بیش از بهار را با آنفولانزا.

اما همانطور که گفته: “ما به هیچ وجه در نزدیکی پایان این. ما شاهد پیشرفت در سراسر جهان دیده ایم آنچه اتفاق افتاده است در جوامع دیگر و ما در حال آماده سازی به عنوان بهترین ما می توانیم برای آن.”

در حال حاضر پس از میلاد به نظر می رسد جلوتر از منحنی. اما هنری است که تحت هیچ توهمی در مورد داشتن وضعیت تحت کنترل است.

e-mail: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im