Vaughn پالمر: گذشته NDP اظهارات ممکن است گذاشته پایه و اساس خط لوله تظاهرات

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: در حالی که سران و متحدان خود باید دلایل خود را برای مخالفت با خط لوله آنها همچنین ممکن است احساس می کنید که آنها را تشویق خود ناسازگاری

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد راب آلفرد جان Ridsdale و آنتوانت Austin شرکت در یک تجمع در Smithers ماه گذشته. JASON FRANSON / کانادا مطبوعات

ویکتوریا — B. C. جدید دموکرات نمی توانست خوشحال است که این خط لوله در اعتراض وارد مراحل جلو قوه مقننه در زمان برای جلب توجه و دور از روز سه شنبه سخنرانی از تاج و تخت است.

هنوز هم وجود دارد یک عنصر عدالت در NDP مواجه شدن با اختلاف به عنوان آنها آماده می شدند تا به وضع خود را در سال 2020 در دستور کار قانونگذاری.

برای استدلال شده بود که مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف ساحلی GasLink گاز خط لوله شبیه به استدلال جدید دموکرات خود را ساخته شده قبل از آنها به دولت است.

مرطوب’suwet’en ارثی chiefs — و متحدان خود را در نصب این اعتراض در مجلس می گویند که آنها نمی منتخب ستاد و گروه شوراهای حق هستند متولیان سنتی سرزمین خود مردم است.

جدید دموکرات داگ Donaldson, زبان برای, پس از مخالفت گفت: همان چیزی که در سال 2015.

“در مرطوب’suwet’en راهبری سیستم حق بومی titleholders هستند ارثی ستاد گفت:” قوه مقننه است. “این است که متفاوت از عمل-ایجاد گروه شورای نظام است. گروه شوراها در’suwet’en قلمرو فدرال اعطا حکومت نقش بر زمین ذخیره ایجاد شده توسط دولت کانادا.”

دونالدسون صحبت شد در طول بحث در شمال غربی اقیانوس آرام LNG چند میلیارد دلاری گاز طبیعی مایع و پروژه های پیشنهاد شده برای یک سایت نزدیک به شاهزاده روپرت.

او در ادامه به توضیح دهد که چرا قضایی تمایز بین ارثی ستاد و انتخاب گروه شوراهای اهمیت.

گاز طبیعی فیدر خط لوله برای این پروژه عبور از قلمرو هر دو مرطوب’suwet’en و Gitxsan مردم است.

اما انتخاب مسیر بود نه در سراسر زمین های ذخیره نظارت گروه شوراها. بلکه در مورد Gitxsan “آن عبور ارثی خانه گروه خاک به موضوع بومی عنوان است.”


مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف ساحلی GasLink خط لوله برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در Smithers, B. C., on Jan. 7, 2020.

Amy Smart/کانادا پرس/فایل

دونالدسون می دانستم که چه چیز او صحبت کرد. او Stikine حوزه شامل برخی از خاک در سوال و چنین بود که ارتباط خود را با Gitxsan که او به تصویب رسید و با توجه افتخاری نام توسط یکی از خانه های خود.

همانطور که برای مرطوب’suwet’en “هیچ ارثی ستاد باید گفت بله به خطوط لوله در سرزمین خود است. در واقع آنها گفته ام هیچ به LNG مربوط به خطوط لوله گاز در سراسر سرزمین های سنتی خود را.”

دونالدسون صحبت شد در اشاره به هر دو شمال غربی اقیانوس آرام LNG پروژه و LNG کانادا پروژه ای که پیشنهاد شد برای Kitimat.

از آن زمان به بعد برخی از مرطوب’suwet’en رهبران هر دو انتخاب و ارثی حمایت کرده اند Kitimat پروژه و ساخت و ساز در جریان است.

اما چند ارثی روسای مرطوب’suwet’en که مخالف این پروژه تاسیس یک اردوگاه در مسیر ساحلی GasLink خط لوله که عرضه گاز به Kitimat ترمینال.

در ترسیم تفاوت بین ارثی ستاد و انتخاب گروه شوراها در سال 2015 دونالدسون تاسف است که پس از آن دولت لیبرال “به دشواری درک یا شناخت” فرق.

اما خود حزب به نظر می رسد داشتن مشکلات مشابه در حال حاضر آن است که در دولت است.

در حالی که جدید دموکرات ها مخالف غربی اقیانوس آرام LNG (که جان به زودی پس از آنها در زمان کار) آنها تایید Kitimat پروژه و تصویب 6 میلیارد دلار مالیاتی و نظارتی کمک به مطمئن شوید که آن جلوتر رفت.

هر زمان برتر جان هرگن خواسته است در مورد بن بست, او تاکید می کند که این پروژه با حمایت از انتخاب رهبری از تمام 20 برای اولین بار سازمان ملل در طول مسیر.


معترضان بلوک جاده دسترسی به بندر ونکوور روز شنبه, فوریه 8 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

جالب اینجاست که یکی از ارثی ستاد بود که در همان سمت به عنوان جدید دموکرات ها در مخالفت غربی اقیانوس آرام LNG Namoks (جان Ridsdale) در حال حاضر یک رهبر در مخالفت ساحلی GasLink خط لوله است.

هرگن اخیرا گفته است که او باور ندارد ارثی ستاد باید از این قدرت برای جلوگیری از این پروژه است.

هنوز هم او می گوید: دولت خود را متعهد به “گفت و گو” با ارثی رهبری, اگر چه او خود را حاضر به دیدار با آنها را در حالی که آنها در حال هجوم دادگاه بوده است.

با وجود NDP تلاش های بن بست همچنان ادامه دارد. RCMP در حال حاضر اقدام به اجرای آخرین دستور در مقابل انسداد بیشتر از این خط لوله است.

همانطور که برای دونالدسون او در حال حاضر وزیر کابینه با مسئولیت جنگلها و اراضی منابع طبیعی و توسعه روستایی که اثرات برخی از اراضی مسائل در اطراف این خط لوله است.

او همچنین از تلاش برای باقی می ماند در جای پای برابری با ارثی ندارند. فقط قبل از پلیس منتقل شد و در آغاز اجرای اولیه دستور سال گذشته دونالدسون پرداخت مراجعه به گاه.

هنگامی که به چالش کشیده به عنوان دلایل خود را برای دیدار او پاسخ داد: “هدف امروز به حمایت و تشخیص دهند که ارثی ستاد باید مسئولیت برای پاسداشت از زمین است.”

او استادانی به “آگاه باشید که قوانین کانادا باید تایید و احکام دادگاه باید به دنبال” در حالی که اضافه کردن که در نظر او “دو سیستم از قانون” یک بومی کانادا یک “برخورد.”

مرتبط

بیشتر به نقطه نظر ساخته شده و در حدود همان زمان توسط خود NDP همکار جنیفر برنج.

“این مهم است که بدانید که مردم بومی باید بومی قوانین است که بازگشت هزاران سال,” او نوشت: در رسانه های اجتماعی. “منتخب شورای گروه سیستم استعماری سازه های تاریخی قصد نابودی کانادا برای اولین بار مردم.”

دونالدسون و برنج یک وزیر دیگر به مجلس, وزیر تنها دو انتخاب جدید دموکرات از منطقه است.

من آنها را متوجه disavowing نظرات گزارش — نظرات در همدردی با همه چیز ارثی روسای خود شده اند گفت: در مورد صلاحیت این دادگاه ها و قوانین.

در حالی که اشراف و متحدان خود باید دلایل خود را برای مخالفت با خط لوله آنها همچنین ممکن است احساس می کنید که آنها را تشویق خود را در ناسازگاری با کلمات صحبت های جدید دموکرات خود را.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>