“دیروز یک روز هنگامی که مردم دسترسی به محل کار خود را نه به خاطر دیدگاه های سیاسی خود را, اما چون آنها را به عنوان نماد دولت است.”

معترضان در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد جلوگیری از ورود به شرق بال ورودی مقننه قبل از سخنرانی از تاج و تخت در, Victoria, B. C., در روز سه شنبه, فوریه 11 سال 2020 است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

ویکتوریا — اگر چه برتر جان هرگن ملاقات با خبرنگاران در مجلس قانونگذاری مطبوعات تئاتر یکشنبه, او می خواهم لغو این فرصت را از روز قبل.

“من تصمیم به صحبت به طور مستقیم به شما دیروز به دلیل احساسات شخصی در آن زمان گفت:” هرگن. “من فکر می کنم داشتن 24 ساعت به تأمل در رویدادهای بهتر بود راه رو به جلو است.”

برای شروع وجود دارد بازتاب خود را در تظاهرات و خوب و بد است.

او NDP ریشه های آن به عنوان یک جنبش اعتراضی هرگن اشاره کرد. او به یاد می آورد که گرفته شده به اولین تجمع اعتراض هسته ای آزمایش در Aleutians وقتی که او 11 یا 12 سال است. او با حضور ارام اعتراض مجامع روی چمن قوه مقننه رفتن به 1980s.

اما آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد در این هفته بی سابقه بود.

“دیروز یک روز هنگامی که مردم دسترسی به محل کار خود را نه به خاطر دیدگاه های سیاسی خود را, اما چون آنها را به عنوان نماد دولت” استدلال هرگن. “این غیر قابل قبول به من و من می دانم که آن را غیر قابل قبول برای اکثریت قریب به اتفاق B. C. ers.”


برتر جان هرگن صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در B. C. مقننه در, Victoria, B. C., در روز چهارشنبه, فوریه 12 سال 2020 است.

چاد HIPOLITO / کانادا پرس

پس گفت که, برتر ساخته شده است یک بازی تلاش برای بحث در مورد مطالب این سخنرانی را از تاج و تخت است. اما من شک دارم او انتظار می رود را منحرف کردن توجه رسانه ها از تظاهرات در قوه مقننه.

پس از آن کنفرانس مطبوعاتی در حال اجرا بخشی بهتر از 45 دقیقه بیشتر بود در نظر گرفته و سوالات در مورد تظاهرات و آنچه خود دولت است و در حال رفتن به در مورد آنها انجام دهد.

در این موضوع که با راه اندازی تظاهرات در ویکتوریا و جاهای دیگر — ایستاده با مرطوب’suwet’en ارثی روسای بیش ساحلی GasLink گاز خط لوله — هرگن گفت: دولت در تلاش است به کار با اول ملت “به آدرس مسائل پیچیده ارثی رهبری است.”

در مخالفت با جدید دموکرات ها استدلال می کنند که دیدگاه های ارثی ستاد در زمان مقدم بر کسانی که از انتخاب گروه شوراها. در حال حاضر, آنها تاکید, چگونه خط لوله تایید شد با انتخاب گروه شوراها.

“من فکر نمی کنم ما تغییر دیدگاه ما” پاسخ هرگن. “من فکر می کنم آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر در تلاش است به دست و پنجه نرم به عنوان یک دولت با چه کسانی که در نقاط مختلف از نظر ميانگين به مردم در این سرزمین است.”

اما آنچه جدید دموکرات ها گفت: پس از آن در مورد اهمیت ارثی رهبری مرطوب’suwet’en ستاد هستند گفت: در حال حاضر. من تعجب اگر حزب دموکراتیک ملی قبلی هستش فقط خیلی حزب مخالف B. S.

“وجود دارد یک مجموعه ساختار حکومت در محل وجود دارد و شما می دانید که” پاسخ هرگن. “من نمی ایجاد می کند که مجموعه دولت ، و نشان می دهد که به نحوی در زبان ما استفاده می شود, دو, سه, چهار سال پیش تا به نوعی این وضعیت بیشتر مواد منفجره است که نه تنها عادلانه و درست نیست.”

در هر صورت “آن را به مرطوب’suwet’en به شکل” گفت: هرگن. “اینها مسائل ما آمد و پس از ملاحظه نظر گرفتن مشاوره از دادستان کل کشور و طیف وسیعی از افراد دیگر است. … برای مرطوب’suwet’en برای تعیین چگونه آنها را به جلو بروید من فکر می کنم کاملا مناسب است.”

اما در عین حال تظاهرات را ادامه خواهد داد و چشم انداز هرگن خیلی اذعان کرد.

“(سه شنبه) یک روز دشوار برای ما در اینجا در قوه مقننه” برتر اذعان کرد. “اما آن را تا به حال انشعابات حق در سراسر کشور است.”


معترضان در B. C. مقننه در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

ویکتوریا Times Colonist

چه کاری انجام دهید ؟ هرگن روشن در مورد آنچه که او نمی خواهد انجام دهد یعنی تکیه بر پلیس برای روشن شدن این مراحل در قوه مقننه و یا برای که ماده خیابان پل ها و خطوط راه آهن.

“من در مورد آن فکر بسیاری نه فقط در طول 24 ساعت گذشته گفت: برتر. “من نمی خواهم به زندگی می کنند در جامعه ای که در آن سیاستمداران مستقیم پلیس به اقدام علیه دیگر شهروندان بدون دلیل مناسب برای انجام این کار است. به همین دلیل ما باید دادگاه. به همین دلیل کشورها به دنبال. اما من نمی خواهم به قادر به تلفن پلیس به عنوان رهبر دولت و می گویند حرکت آن مردم از روی پل.”

هنوز هم اگر معترضان که خالی از مراحل قوه مقننه شنبه شب بودند به بازگشت هرگن اصرار داشت که یک طرح است که در محل قرار داده و به مقابله با آنها.

“من نمی توانم وارد جزئیات بزرگ اما واضح است که روز گذشته یک تعویض بازی برای ما چگونه کار اینجا را در قوه مقننه, البته, اما همچنین چگونگی آماده هستند که ما را به اطمینان حاصل شود که مخالفان همچنان در دسترس برای کسانی که از یک دیدگاه متفاوت است. اما نه به قیمت از حقوق و آزادی های افراد دیگر است.”

او در گسترش آن نقطه در طول سوال دوره پس از مریم Polak خانه رهبر برای B. C. لیبرال مشترک اینترنت مستندات نشان می دهد که معترضان را هدف قرار گرفتند ادارات دولتی برای در هفته بعد.

“بله دولت در حال کار بر روی یک طرح به آدرس این مسائل” پاسخ هرگن. “من مطمئن هستم که پرسنل امنیتی در اینجا باید دسترسی به این مواد, اما اگر شما آماده هستید به ما کپی می کنیم اطمینان حاصل شود که مقامات مربوطه آنها را داشته باشد.”

پیش از آن در روز هرگن بود عذرخواهی به قوه مقننه کارکنان و دیگران “آنچه را که آنها تا به حال برای تحمل و قدرت” در حالی که اصرار “آن را خارج از کنترل من است.”

در حال حاضر او در تلاش برای اطمینان بخشیدن به “تمام اعضای این محل و همه کارکنان برای استان” است که وجود خواهد داشت بدون تکرار.

“وجود دارد یک برنامه در محل برای محافظت از آنها در صورتی که این نوع فعالیت همچنان ادامه دارد. ما کاملا آماده است.”

به عنوان او صحبت کرد, گزارش های خبری حاکی است که تظاهرات به حال فوران در گرنویلل پل در ونکوور و در سراسر کانادا است. وجود برتر اطمینان در قوه مقننه تظاهرات ادامه داد: در جای دیگر بدون کنترل.

vpalmer@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su