Vaughn پالمر: سیاستمداران خود حرف و عمل آمدن به آنها را نیش می زنند

Category: ونکورسان Comments: No comments

روز سه شنبه یک “محزون” برتر هرگن با تلاش شخصی من “احساسات” را به عنوان تاج و تخت سخنرانی روز مختل شد بی سابقه در اعتراض به NDP حمایت ساحلی GasLink گاز خط لوله است.

ویکتوریا — آن است که یک هفته از ironies به عنوان کل گله جوجه ها به خانه آمد به جای شب بسر بردن برای برخی از میلاد را فعال سیاستمداران است.

جان هرگن در مخالفت روز تایید اعلامیه سازمان ملل متحد در مورد حقوق مردمان بومی در یک سخنرانی به اتحادیه B. C. سران هند, با Grand رئیس استوارت فیلیپ به دنبال در.

روز سه شنبه یک “محزون” برتر هرگن با تلاش شخصی من “احساسات” را به عنوان تاج و تخت سخنرانی روز مختل شد بی سابقه در اعتراض به NDP حمایت ساحلی GasLink گاز خط لوله است.

در میان کسانی که انفجار جدید دموکرات ها برای پایمال اعتراض برخی از مرطوب’suwet’en ارثی سران هیچ یک دیگر از Grand رئیس فیلیپ.

“آشتی هرگز توان در اسلحه” متهم فیلیپ.

“این هرگن دولت چیدن و انتخاب آن مقالات از بیانیه سازمان ملل متحد که در آن فلسطين و زمانی که” او اضافه شده از طریق انتشار اخبار ، “لفاظی است که میفروخت توسط هرگن دولت هدفمند و استراتژیک تلاش به اشتباه و گمراه کردن مردم است.”

چه در مورد آن ؟ هرگن خواسته شده بود توسط خبرنگاران هنگامی که او به اندازه کافی کنترل احساسات خود را به دیدار با رسانه های خبری در روز بعد از اعتراض.

“Grand رئیس استوارت فیلیپ رئیس یک سازمان سیاسی,” huffed هرگن. “اگر او می خواهد برای آمدن و انتشار بیانیه های سیاسی است که به طور کامل درست است.”

هیچ کمتر از یک سازمان سیاسی از هرگن خود را. و نه فیلیپ بیشتر یا کمتر از یک سیاستمدار امروز از او در سال 2016 زمانی که NDP رهبر مخالفان بود خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یک پلت فرم در کنار او به تایید سازمان ملل متحد اعلام شده است.

در میان کسانی که مشکل ورود به قوه مقننه بر تاج و تخت sp… er, تظاهرات, روز, شد وزیر کشاورزی لانا Popham بود که شناخته شده برای شرکت در چند تظاهرات در مخالفت روز.

در اوایل دوره NDP دولت او اذعان چالش رفتن از فعالان اپوزیسیون MLA به وزیر در کابینه جدول.

“این خیلی سخت تر از من فکر کردم آن خواهد بود,” او گفت: ویکتوریا Times Colonist. “من استفاده می شود به نور من در آتش و پس از آن همه ناگهان من در خط آتش.”

روز سه شنبه وزیر مواجه شد و متوقف پر-دارای حق اعمال Chrissy برت است که در خط مقدم تظاهرات در سراسر مترو ونکوور و جنوب جزیره ونکوور.

بدین ترتیب یک بار-تازه فعال ملاقات با تجربه pro. و آن را Popham که عقب نشینی قادر به گرفتن گذشته برت.


ضد خط لوله معترضان مسدود Granville سنت پل در روز دوشنبه در ونکوور., فوریه 12 سال 2020 است.

نیک PROCAYLO / PNG

ونکوور شهردار کندی استوارت مجموعه ای از تن برای هفته توسط جانبداری با ارثی ستاد در خط لوله بست.

“چه اتفاق می افتد در unceded مرطوب’suwet’en خاک به ما کمک خواهد کرد آشتی با گذشته اشتباهات و یا مقابله با این حال میراث استعمار در شهر ما استان و کشور” اعلام سابق حزب دموکراتیک ملی MP هیچ همدردی خود را NDP همتایان در ویکتوریا.

“تظاهرات مانند این اتفاق می افتد در سراسر استان و کشور نشان می دهد چقدر مهم است برای همه رهبران برای قرار دادن آشتی به عمل” ادامه داد: استوارت. “ما بدون شک دیدن بیشتر مردم تظاهرات در همبستگی.”

معترضان در پاسخ به استوارت شبه دعوت ظرف 24 ساعت blockading عمده تقاطع نزدیک استوارت شهر اخلال در ترافیک سرویس اتوبوس و حتی آمبولانس به نزدیکی بیمارستان عمومی ونکوور.

سیاستمدار دیگر مجبور به منعکس کننده در هفته ironies شد وکیل-ژنرال دیوید است که آمد تا از طریق سیاسی به عنوان یک فعال در شمار علل.

در حالی که A-G حضور در مجلس در ویکتوریا به معترضان حمله کرد او ونکوور-نقطه خاکستری حوزه دفتر رانندگی خود را پریشان حوزه دستیار به قفل خودش را در حمام.


معترضان مرحله تحصن در B. C. وکیل-ژنرال دیوید است را مربوط به حوزه های اداری در غرب برادوی در ونکوور قبل از میلاد در روز پنج شنبه, فوریه 13 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

که عبور از خط, به گفته رئیس سابق انجمن آزادی های مدنی.

“خط برای من ایمنی از کارکنان و امنیت اطلاعات است که ما را نگه دارید برای ترکیبات که ما در حال انجام کار مورد برای” او شکایت کرده است.

اما حداقل اعتراض سازمان تا به حال یک حس شوخ طبعی. به عنوان کمک به نظارت پلیس انجام بدون گرفتن بازداشت آنها توزیع یک راهنمای برای “ناظران حقوقی” در تظاهرات. همکاری نویسنده هیچ یک دیگر از دیوید است در طول روز خود را با آزادی های مدنی انجمن.

سیاستمدار دیگر که معترضان ورود در حوزه خود را به دفتر آستان شد وزیر محیط زیست جورج Heyman.

قبل از انتخاب شدن به دفتر Heyman سفر استان با یک فیلم که زنگ زد زنگ زنگ ادعا شده در مورد خطرات ناشی از گاز fracking در اینجا در B. C.

به عنوان یک وزیر کابینه او اعلام کرد که B. C. خواهد یک جانبه بلوک افزایش ارسال محموله های قیر از آلبرتا سپس به شام جشن با یک جوخه ضد خط لوله در ایران ،

اما در طبقه قوه مقننه در روز پنج شنبه وجود دارد Heyman تاسف که امروز فعالان را نشان نمی دهد او را از هر گونه احترام هنگام مراجعه به حوزه خود را به دفتر و یا اعتراض در خارج از آن.

“شروع یک کمی بیش از یک سال پیش بازدیدکننده داشته است و اعتراضات به وضوح در زمان های مختلف لبه” گفت: Heyman. “ما تا به حال بیش از یک موقعیت که در آن مردم آمد به دفتر اشغال دفتر حاضر به ترک. برخی از مردم سوء استفاده به حوزه کارکنان.”

آن را بدست آنقدر بد است که از زمان به زمان او تا به حال نزدیک به دفتر او در دسترس نباشد.

که تاسف است و به نظر من یک کار برای پلیس مشابه با تظاهرات که جلوگیری از دسترسی به قوه مقننه حمل و نقل و پورت.

اما داشتن pandered زیست محیطی و بومی فعالان برای سال جدید دموکرات ها باید جای تعجب نیست که برخی از آن دوباره به آنها را نیش می زنند.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>