Vaughn پالمر: نظر سنجی اسلم هرگن مشکوک برای دست زدن به خط لوله تظاهرات محاصره

نظر: “من انجام من بهترین سطح را امتحان کنید و پیدا کردن که تعادل بین نیاز مطلق مخالفان در یک جامعه دموکراتیک اما همچنین اطمینان حاصل کرد که مردم اصلا رفتار به صورت غیر قانونی است که مختل زندگی از دیگر افرادی که درخواست نمی کنید برای شرکت در بحث اما کشیده شده و به آن”

برتر جان هرگن اعتراف کرد که این خط لوله بست و در نتیجه ذرات است بر او سخت است و سخت در دولت او اما اجازه نمی دهد پای صندوق های رای هدایت خود تصمیم گیری است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا — مدت کوتاهی قبل از ظهر پنج شنبه B. C. مقننه رای دادند در یک حرکت است که تعیین سرنوشت جان هرگن دولت برای یک سال دیگر.

حرکت اعتماد به نفس مصوب در سال جاری 60 میلیارد دلار بودجه استانی در اصل و پاک راه را برای خانه شروع به بررسی و تصویب طرح های هزینه های دولت وزارتخانه ها.

هر دو طرف می دانستند که در آن NDP دولت خواهد زنده ماندن راحت حاشیه و آن را انجام داد.

رای گیری برای حفظ دولت بودند همه 41 NDP MLAs به علاوه دو سبزی و تازگی تبدیل مستقل اندرو ویور.

رای مخالف بودند 39 از 42 B. C. لیبرال. سه نفر دیگر از مخالفان MLAs ترزا وات جوآن Isaacs و تریسی Redies بودند در پزشکی ترک با دومی دو دور به صورت نامحدود.

پنج صندلی حاشیه پیروزی برای دولت تضمین رای بود و نه از لبه صندلی خود امر.

هنوز هم برای همه بحث در مورد انتخابات زودهنگام و کوتاه عمر دولت اقلیت نتیجه تأکید چگونه NDP بقا در اتاق کار تبدیل به یک ماده معمول.

تا حدودی به این دلیل است که مخالفان صفوف کاهش می یابد پزشکی برگ و ارتداد B. C. لیبرال MLA داریل Plecas در حال حاضر در خدمت به عنوان سخنران و نشسته به عنوان یک مستقل است.

اما عمدتا هرگن دولت برای جان سالم به در 31 ماه و شمارش به دلیل جدید دموکرات ها و سبزها باید رعایت مفاد اعتماد به نفس و عرضه کرد (CASA) آنها به این نتیجه رسیدند در سال 2017.

شرایط محدود 44 فردی MLAs که آن را امضا کردند برای حفظ دولت در مسائل مربوط به اعتماد به نفس تا زمانی که برنامه ریزی شده بعدی انتخابات — در حال حاضر برای اکتبر 16 2021.

این توافق همچنین به حداقل تعداد آرا خواهد بود که به عنوان مسائل مربوط به اعتماد به نفس و کاهش آن برای بسیاری از مفاهیم و اهداف حرکت تصویب پنج شنبه.

جلوگیری از شکست در کار رابطه بين جدید دموکرات سبزی و ویور بعدی ماده از اعتماد به نفس خواهد شد احتمالا هنگامی که به خانه آرا در این زمان در سال آینده در بودجه 2021.

این سال را به رای غیر معمول بود که در آن آشکار با مردم وجود ندارد و از گالری عمومی.

قوه مقننه بسته شده به تمام هفته به غیر از تورهای مدرسه و برخی از مهمانان دعوت شده است.

سخنران Plecas ساخته شده تماس بگیرید و از مشاوره پرسنل امنیتی به دلیل ادامه حضور معترضان در مقابل مراحل.

هر چند دو معترضان دستگیر شدند پنج شنبه برای نقاشی اسپری و جلوی خانه و برخی از سنگ کار در قوه مقننه, تظاهرات باید به طور کلی صلح آمیز بوده است.

معترضان شده اند مانع دسترسی به ساختمان این مجلس بسته شد خارج از آنچه گفته شد به فراوانی از احتیاط.

نزدیک که من می توانم تعیین ساختمان هرگز به روی عموم بسته شده برای این دوره در استان تاریخ است.

این نماینده مجلس در اعتراض متصل است به بن بست بیش ساحلی GasLink خط لوله در شمال قبل از میلاد و مربوط به محاصره که گسترش در سراسر کشور است.

برای هرگن سیاسی خرید اینترنتی از تظاهرات و محاصره تولید شده یکی از اولین واقعا منفی نظر سنجی از وقت خود را در دفتر.

سوال از آنگوس رید موسسه خواسته برخی از 1500 پاسخ دهندگان در سراسر کانادا در اوایل این هفته:

“خود برتر انجام یک کار خوب یا کار بد دست زدن به کل این موضوع با توجه به ساحلی GasLink پروژه و اعتراض به محاصره علیه آن؟”

پاسخ در مورد برتر از B. C.: 65 درصد گفت: هرگن انجام یک کار بد تنها 18 درصد گفت که او در حال انجام یک کار خوب.

این از غیر انتفاعی رای گیری در سازمان است که به طور کلی گزارش مطلوب رتبه بندی برای B. C. برتر. در رید را تا پایان سال بررسی هرگن به پایان رسید در نزدیکی بالای پشته میان کانادا premiers با 56 درصد تصویب.

اما بیشتر از سه به یک حاشیه در برابر هرگن در مورد این موضوع نیست ترک مقدار زیادی از اتاق را برای بهانه حتی اجازه می دهد برای محدودیت های آنلاین نظرسنجی های حاشیه خطا (به اضافه یا منهای 2.5 امتیاز) و حجم نمونه در اینجا در B. C.

“این یک موضوع بسیار تفرقه برای همه اهالی بریتیش کلمبیا و همه کانادایی ها” برتر اذعان وقتی از او پرسیدم در مورد نظرسنجی.

“اما من نمی تواند حکومت سنجی من به اداره می شود به اعتقاد من حق است و من فکر می کنم ما در این دوره مناسب است.”

که بودن ؟

“من انجام من بهترین سطح را امتحان کنید و پیدا کردن که تعادل بین نیاز مطلق مخالفان در یک جامعه دموکراتیک اما همچنین اطمینان حاصل کرد که مردم اصلا رفتار به صورت غیر قانونی است که مختل زندگی از دیگر افرادی که درخواست نمی کنید برای شرکت در بحث اما کشیده شده به آن است.”

او دوباره رای گیری منفی بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی از راه تصدیق کرد که این خط لوله بست و در نتیجه ذرات است بر او سخت است و سخت بر دولت است.

“موانع وجود دارد همیشه و در آنها بوده است دشوار شخصا حرفه ای و سیاسی” نخست وزیر به خبرنگاران گفت:.

“اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند پس از چند دهه درگیر در سیاست گذاری عمومی و رعایت حوادث است که من فکر می کنم ما کاملا بر حق است و من میخوام ادامه می دهند.”

به عنوان او صحبت کرد, B. C. وزیر بومی روابط اسکات فریزر بود جلسه با فدرال آمریکا و بومی رهبران درگیر در بن بست.

اگر این جلسه باعث پیشرفت در شکستن بن بست های این هفته را منفی می تواند به زودی فراموش می شود. اگر نه, سپس در سال گذشته را مطلوب امتیاز می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته.

[email protected]

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de