Vaughn پالمر: معترضان خیانت برگ ‘حسن نیت’ فریزر به دنبال یک نی نی احمقانه

نظر: برتر هرگن حاکی از یک رشد نا امیدی با تظاهرات همواره حاضر خود را دولت و افسرده خود را تایید امتیاز در طول بهار ، جدید دیگر دموکرات ها کاهش یافت و در دفاع که اگر اسکات فریزر بود گول زدن حداقل او به خوبی معنی یکی

زمانی که وزیر کابینه اسکات فریزر حق دعوت معترضان به این نماینده مجلس در این هفته تنها به کشف که آنها را ترک نمی کنید و حتی برخی از دموکرات ها پرسید: “چه شد او فکر کنید؟” بومی روابط وزیر سعی در توضیح اقدامات خود را در ویکتوریا در روز پنج شنبه. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا — زمانی که وزیر کابینه اسکات فریزر دعوت معترضان به این نماینده مجلس در این هفته تنها به کشف که آنها را ترک نمی کنید و حتی برخی از دموکرات ها پرسید: “چه شد او فکر کنید؟”

وزیر را دعوت مهمانان صحنه تحصن در یکی از مقننه کمیته اتاق, خوردن پیتزا (تصویب به آنها را از طریق یک پنجره با همکار خود اعتراض) و به طور کلی با بهره گیری خود را در فریزر هزینه.

ویکتوریا پلیس شهر بود به نام در به حذف intransigents یک وظیفه است که در زمان چند ساعت به دلیل ماموران مجبور به حرکت از یک دستکش بلند از فعالان خارج از ساختمان.

جالب اینجاست که NDP وزیر تصمیم به اعتراف معترضان در زمانی که نماینده مجلس بود که به روی عموم بسته شده برای هفته دوم در یک ردیف با توجه به نگرانی ها در مورد حضور همان کسانی که معترضان در مقابل مراحل و جلوی خانه.

Fraser, وزیر کابینه به صورت بومی روابط و آشتی را صرف پنجشنبه سوال دوره تلاش برای توضیح خود را به شک و تردید مخاطبان که شامل تمام B. C. لیبرالها و برخی از همکاران او.

او گفت: مجلس در این جلسه درخواست کرده با معترضان. او موافقت کرد برای دیدار با یک هیئت از نیم دوجین یا بیشتر بومی جوانان امید برای به اشتراک گذاشتن با آنها اخیر حقوق و عنوان توافق او کمک کرد تا مذاکره با مرطوب’suwet’en مردم است.

این هیئت تحت فشار او را به مخالفت ساحلی GasLink خط لوله از طریق مرطوب’suwet’en قلمرو تمرکز تظاهرات کنند.

زمانی که او حاضر به انجام این کار, آنها تصمیم به ماندن در نقض آنچه در فریزر به عنوان یک تعهد به ترک زمانی که این جلسه بود.

“من عمیقا نا امید که آنها خود را شکست کلمه” فریزر یک خط او را تکرار بیش از یک بار در دفاع از خود است.

نا امید شاید. اما او نباید شگفت زده شده اند. به عنوان مخالفت با خانه رهبر مریم پولاک اشاره کرد “این همان معترضان که وعده داده شده زمانی که آنها برای اولین بار راه اندازی اردوگاه خود را که آنها را در پنج روز. آنها نیست. آنها وعده داده است که آنها نمی خواهد به نور آتش. آنها را شکست که وعده بیش از حد.

“من یک زمان واقعا دشوار است درک چگونه کسی که با قضاوت خوب خواهد بر این باورند که آنها را حفظ تعهد خود را به اتاق را ترک کنند.”

فریزر کاهش یافت و در دفاع که او ترجیح میدهد به عمل در ایمان خوب است. “این است که رویکرد من همیشه گرفته به عنوان وزیر و من ایستاده است.”

Polak سپس پرسید که آیا او می خواهم خود را پاک برنامه ریزی برای دعوت از معترضان به ساختمان با برتر جان هرگن. “چون در كشور ما به رغم وجود بسیاری از اختلافات من کاملا مطمئنم که خود را برتر نمی نشان داده اند که نوع قضاوت بد.”

فریزر طرف پا به این سوال دو بار به جای گفتن “من تصمیم” که تقریبا تایید او مشورت برتر را قبل از رفتن به آینده.

او ادعا می کنند به بحث طرح خود را “با بلندگو و گروهبان-در-آغوش.” که خرید یک حیله گر پاسخ از آلن مولن رئیس ستاد سخنران داریل Plecas.

مولن تایید کرد که فریزر به حال مشورت این دفاتر قبل از زمان, اما اشاره آنها تا به حال استقبال چشم انداز اجازه معترضان در ساختمان است.

“ما در سخنران خود را به عنوان به خوبی به عنوان گروهبان-در-آغوش و همچنین وزارت, کارکنان, رزرو کرده بود که در مورد” مولن به خبرنگاران گفت:.

اما اجازه دهید که گربه از کیسه او سپس به ارائه اندکی از پوشش برای زود باور وزیر: “اما در نهایت اگر شما در حال رفتن به کار در ایمان خوب است که به اعتقاد من وزیر شما اعتماد به آنچه مردم می گویند. بدیهی است که اعتماد خیانت شد.”

مولن همچنین حاکی از آن است که سخنران صبر در حال اجرا بود با اردوگاه در مقابل ساختمان.

“ما در حال OK با ادامه به برپایی چادر و نور آتش” او گفت: با اشاره به یک زن و شوهر از جنبه تخريبي از اعتراض.

آیا در نظر گرفتن این نکات یا نه معترضان را شکستن اردوگاه بعد در روز. باید آنها بازگشت آنها ممکن است در صورت ممنوعیت در برابر آتش سوزی چادر و دیگر تاسیسات.

همانطور که برای فریزر برتر را سعی کنید به ارائه برخی از پوشش خود را برای محاصره وزیر در پایان سوال دوره پنج شنبه.

“من باید پشتیبانی کامل در وزیر بومی روابط به دنبال خاموش-رمپ در یک وضعیت بسیار دشوار است. من باور دارم که مراحل درست گرفته شد” هرگن گفت: خانه توقف کوتاه گفت: او تا به حال تایید این مراحل در پیش است.

بر خلاف وزیر برتر “شخصا عذرخواهی به ویکتوریا اداره پلیس برای وضعیت آنها خودشان را در بر داشت ،

هرگن سپس به چالش کشیده لیبرال ها می گویند آنچه آنها را انجام دهد.

زمانی که اعضای مخالف بازگشت اخراج که برای استارت آنها نمی خواهد که اجازه معترضان به ساختمان هرگن اجازه لغزش نظر خود را: “آیا اراذل و اوباش خارج مفید است ؟ پیشنهاد من نیست.”

اوباش. با یک کلمه هرگن حاکی از یک رشد نا امیدی با تظاهرات همواره حاضر خود را دولت و افسرده خود را تایید امتیاز در طول بهار ،

جدید دیگر دموکرات ها کاهش یافت و در دفاع که اگر فریزر بود گول زدن حداقل او به خوبی معنی یکی است.

آیا فریزر خود را متوجه چه ساده لوح او نگاه ؟ وقتی که من از او پرسید که او پاسخ داد:, “خوب, شما می توانید سعی کنید فروش من چیزی” ساخت نور سوال.

اما این شوخی نیست که یک وزیر از تاج و تخت است که به راحتی فریب خورده. برای همه فریزر نیت خوب او صدمه دیده است اعتبار خود را دفعه بعد او را متقاعد اهالی بریتیش کلمبیا که او مذاکره یک معامله خوب از طرف آنها.

[email protected]

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im