محتوای مقاله در ادامه

چرا این منظور — که هزینه های بدون شغل و در واقع به معنی پرداخت افزایش برای برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی — مصرف بسیار طولانی برای پیاده سازی ؟

“این پیچیده,” گفت: دکتر هنری. “این واقعا یک ماده از درک مشکل که در آن مردم بودند; چگونه بسیاری مشغول به کار بودند در مناطق مختلف است. قادر به کشیدن تمام داده ها که با هم یکی از اولین اقداماتی که ما انجام دادیم. که اتفاق افتاده بیش از چند هفته گذشته. و به درک ترجیحات مردم بود و بخش دیگری از آن وجود دارد مقدار زیادی از مذاکره است.”

بسیاری از کسانی که در مذاکرات با اتحادیه های کارگری در بخش بهداشت و درمان, من فرض. دیکس گفت: چارچوب اثرات مقررات در 50 تا 60 جمعی موافقت نامه ها و برخی از 4200 کارگران را “را که در آن مشغول به کار هستند را تغییر دهید.”

“در برخی از مقامات بهداشتی این اتفاق افتاده است با سرعت بیشتری نسبت به دیگران” گفت: وزیر. “اما از آن است که استثنایی را تغییر دهید.”

هر دو او و دکتر هنری گفت: یک هدف این بود که اطمینان حاصل شود که کارگران می تواند به ورزش علاقه خود را از یک محل به محل کار بدون نیاز به نگرانی در مورد از دست دادن درآمد.

کار-در-یک-سفارش تنها برای مدت زمان بیماری همه گیر.

اما دکتر هنری می گوید که هر سال آنفولانزا بود که توسط کارکنان در حال حرکت بین امکانات مراقبت. پس از آن سخت است تصور کنید که این سیستم را به بازگشت به راه چیزهایی که قبل از شیوع فعلی.

vpalmer@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im