Vaughn پالمر: اتفاقی بیش از کلمات لیبرال گریز در اطراف پزشکی بودجه برای مرگ

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: “”پس از بازتاب من متوجه نظر من نمی شد دقت کنید هست. روشن, من اذعان و احترام فریزر بهداشت تصمیم به اطمینان حاصل شود که قانون فدرال تایید کرد و همه شهروندان هستند و با توجه به دسترسی به کمک های پزشکی در حال مرگ”

ایان Paton MLA برای دلتا جنوبی مجبور شد برای رد گم کردن در نظرات او در مورد دلتا آسایشگاه جامعه است. فرانسیس گرجستان / Postmedia اخبار

ویکتوریا — تیوی B. C. لیبرال ها مجبور شدند به کنترل خسارت در این هفته پس از ایان Paton خود MLA برای دلتا جنوبی متهم جدید دموکرات “به معنای واقعی کلمه سرقت دارایی های” دلتا آسایشگاه جامعه است.

Paton ساخته شده از اظهار نظر پس از, وزیر بهداشت آدریان دیکس از صبر و فرار بیش از آسایشگاه امتناع به ارائه کمک های پزشکی در حال مرگ به عنوان مورد نیاز توسط ولایتی در سیاست و قانون در کانادا.

دیکس قرار دادن جامعه در اطلاع یکشنبه در این استان قطع $1.5 میلیون عملیاتی سالانه اعطای 10-تخت آسایشگاه موثر از یک سال از هم اکنون.

او گفت: تخت باقی خواهد ماند در خدمات در دلتا نشان می دهد که فریزر سلامت منطقه که صاحب زمین که در آن خانقاه واقع شده است می تواند به بیش از عملیات.

عصبانی Paton در پاسخ متهم NDP دولت “موجد خسارت به بیش از” یک آسایشگاه که ساخته شده بود از طریق یک $8.5 میلیون کمپین جمع آوری کمک مالی در جامعه خود را.

“در حال حاضر آنچه من می بینم این است که دولت به معنای واقعی کلمه دزدی از دارایی های مردم از دلتا که چنان سخت کار برای سال های بسیاری,” او گفت.

سرقت شارژ باعث غارت شاو از ونکوور سان به درخواست Paton جایی که او ایستاده بود در کمک های پزشکی در حال مرگ و یا خدمتکار. او حمایت از آسایشگاه امتناع به ارائه خدمات ؟

“که در آن من قصد دارم امروز” پاسخ Paton. “این یک بحث داغ در جامعه ما که مردم هستند یا مخالف ، و این چیزی است که من مایل به رفتن به.”

گرم مناسب است. جنجال بر جامعه تمایل به دسترسی به کمک های پزشکی در حال مرگ قدمت دو سال است. اما flashpoint وارد در اواخر سال گذشته پس از pro-زندگی فعالان در زمان کنترل از جامعه مدیره و قطع دسترسی یک بار و برای همه است.

اگر چه دیکس ساخته شده تماس در تامین بودجه مورد نیاز برای فراهم کردن دسترسی قدمت آن به دولت قبلی یک نقطه تأکید لیبرال سلامت منتقد هنجار Letnick.

Letnick ایستاده بود کنار سهشنبه هنگامی که Paton flamed و او تلاش برای نجات از این وضعیت.

“امروز اعلام کرد که موارد زیر بخشی از این سیاست بود که تصویب شده توسط دولت قبلی و رهبری تری دریاچه زمانی که او وزیر بهداشت گفت: Letnick.

“این یک مسئله عاطفی برای مردم در دلتا و یکی از راه های که دولت می تواند کمک به کاهش دما در این موضوع است به آن را حذف به مردم دلتا که کمک های مالی خود را به این مرکز مورد احترام خواهد بود.”

Paton را نه اشاره. او به جای گیر با این اتهام که دولت دزدی بود و حاضر به گفتن جایی که او ایستاده بود ،

اما زمانی که خود را اردک-و-پوشش عمل گزارش شده در ونکوور خورشید و در جای دیگر, واکنش به زودی به دنبال.

“مردم در دلتا سزاوار دسترسی به تمام خدمات مراقبت های بهداشتی از جمله کمک های پزشکی در حال مرگ” اعلام کرد دلتا دیگر MLA جدید دموکرات راوی کهلون.

“با امتناع از ایستادن برای یک انتخاب است که مردم تحت عنوان قانون آقای Paton به دلیل خودداری از ایستادن برای مردم در جامعه ما است.”

پس از آن و نظرات دیگر از جمله برخی گله مند از درون خود B. C., حزب لیبرال, Paton انجام کامل backdown در رسانه های اجتماعی.

“پس از بازتاب من متوجه نظر من نمی شد بیان خوب” نوشت: Paton.

“روشن, من اذعان و احترام فریزر بهداشت تصمیم به اطمینان حاصل شود که قانون فدرال تایید کرد و همه شهروندان هستند و با توجه به دسترسی به کمک های پزشکی در حال مرگ. من موافقت می کنم که با بودجه عمومی امکانات باید آماده برای ارائه این حق را برای بیماران خود را.”

با MLA Paton عقب سمت با قانون و سیاست نوشته شده توسط قبلی B. C. دولت لیبرال آن کاهش یافت و به لیبرال ها به حساب اشتباه.

خصوصی آنها گفت: او می خواهم ناخواسته زیرفشار به مدار غنی کلمن سابق وزیر کابینه و لنگلی شرق MLA که دارای روابط قوی برای جنبش برای زندگی.

کلمن صحبت کرده است چند بار در ماه مارس برای زندگی تظاهرات در قوه مقننه که در آن سقط جنین و کمک های پزشکی در حال مرگ انتقاد شده است.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در یکی از این تظاهرات بود تامارا یانسن در حال حاضر محافظه کار MP برای کالیفرنیا-Langley فدرال سوارکاری مجاور به کلمن ولایتی چمن.

یانسن نامیده می شد در طول مبارزات انتخاباتی فدرال برای آنچه که او پذیرفته بود که “فقیر انتخاب کلمات” خود — گفت که کمک های پزشکی در مرگ خواهد به نوبه خود hospices به “اردوگاه های مرگ.”

در اوایل سال جاری یانسن به waded جنجال بر دلتا آسایشگاه جامعه است. او از کار اخراج کردن یک نامه به وزیر بهداشت دیکس متهم بهداشت اقتدار “با استفاده از افراد آسیب پذیر به عنوان تراشه چانه زنی” در مرحله نهایی مسابقات.

هفت دیگر محافظه کار نمایندگان مجلس امضا این نامه هر چند عجیب به هیچ یک از میلاد به جای آنها نشان داده سوار در آلبرتا و ساسکاچوان. تمام شد و تایید شده توسط کمپین زندگی ائتلاف که مخالف سقط جنین و کمک های پزشکی در حال مرگ.

پس از این هفته اعلام از دیکس رئیس هیئت مدیره در دلتا آسایشگاه جامعه آنجلینا ایرلند قول داد برای مبارزه با, در مصاحبه با کمپین زندگی LifeSiteNews.

“اگر دولت می خواهد برای باز کردن خدمتکار امکانات است که گزینه خود را, اما آنها نباید اجازه دانلود آن را بر روی پشت خصوصی مراقبت تسکینی امکانات,” او گفت: سرویس خبری در یک داستان با عنوان: “دولت استانی به خودداری $1.5 متر از کانادا آسایشگاه برای امتناع از کشتن افراد بیمار.”

اگر Paton حکیم و در حال حاضر که او تاسیس فاصله بین خود و خانقاه جامعه او را به کار برای حفظ آن است.

[email protected]

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>