نظر: برتر هرگن می ایستد متهم از چیدن و انتخاب آن بند در بیانیه سازمان ملل متحد به احترام هر چند او اصرار دارد خود قانون در نظر گرفته شده هرگز به توان به یک پروژه که تصویب predates وقت خود را در دفتر

ارثی رئیس Namoks (جان Ridsdale) نبوده است با هیجان استان را از دست داده و بحث برانگیز ساحلی GasLink گاز از طریق خط لوله مرطوب’suwet’en خاک. داریل DYCK / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا — وقتی برتر جان هرگن منصوب کابینه خود را در تابستان سال 2017, او به هر یک از 22 وزرای بی سابقه انتساب نظر خود را در ارتباط با مردم بومی.

“به عنوان بخشی از تعهد ما به درست و پایدار آشتی با سازمان ملل, دولت ما خواهد بود به طور کامل اتخاذ و اجرای اعلامیه سازمان ملل متحد درباره حقوق مردمان بومی (UNDRIP),” دستور نامه های برتر در خواندن ،

“به عنوان وزیر شما مسئول برای حرکت رو به جلو در تماس به عمل و بررسی سیاست های برنامه ها و قوانین برای تعیین چگونه به اصول این اعلامیه به عمل است.”

بنابراین شروع به هرگن دولت مورد بحث و سرمایه گذاری مخاطره آمیز به قلمرو ناشناخته از بیانیه سازمان ملل متحد.

بحث به دلیل هرگن تایید اعلامیه سازمان ملل متحد زمانی که او در مخالفت در زمانی که B. C. دولت لیبرال گفت: “تضمین “رایگان قبل و رضايت آگاهانه” به معنای “عملا” حق وتو برای اولین بار سازمان ملل.

خطرناک است زیرا با وجود NDP اصرار که این حرکت به معنی بیشتر “یقین” برای استفاده از زمین و توسعه هیچ کس می دانست که چگونه اعلام می بازی در عمل و قانون و یا با ملل و دادگاه و عمومی است.

سپس در پاییز گذشته به هرگن دولت مطرح سهام هنگامی که آن را معرفی قانون قادر می سازد برای تعهد به اعلامیه سازمان ملل متحد.

اعلامیه حقوق مردمان بومی عمل مختصر ارتکاب دولت به “همه اقدامات لازم را برای اطمینان از قوانین B. C. سازگار با اعلان.”

به وجود آوردن دولت به تهیه و اجرای یک طرح عملی در مشاوره با سازمان ملل و گزارش سالانه پیشرفت ساخته شده است.

برای همه زودتر جنجال بر سازمان ملل متحد اعلامیه جدید دموکرات ها دست به یک میزان قابل توجه از اجماع زمانی که این قانون به تصویب مجلس به اتفاق آرا.

B. C. نتیجه شد اولین قضایی در این کشور به طور رسمی ضریح اعلامیه سازمان ملل متحد در چارچوب قانون البته با این شرط که کار زیادی باقی مانده که باید انجام شود.

در میان کسانی که ستایش قانون Namoks — که او نیز می رود به نام جان Ridsdale — یکی از ارثی رهبران مرطوب’suwet’en مردم است.

“این یک گام بزرگ رو به جلو درها باز هستند” او در بیانیه ای گفت: هنوز ارسال شده در B. C. وب سایت دولت. “استفاده از سنتی ما/ارثی دولت راه به مثبت حرکت رو به جلو با هم.”

مرجع خود را به “سنتی/ارثی دولت” فرض اهمیت بیشتر به عنوان سال تبدیل شده است.

در پایان دسامبر, B. C. دیوان عالی کشور با صدور یک دستور است که Namoks و هرگن در یک دوره برخورد.

دستور دستور پایان دادن به تلاش های برخی از ارثی سران متفقین از Namoks برای جلوگیری از ساخت و ساز ساحلی GasLink گاز از طریق خط لوله مرطوب’suwet’en خاک.

هرگن خارج از کشور زمانی که تصمیم پایین آمد. او در بازگشت از تعطیلات, “قطار تا به حال سمت چپ ایستگاه” و مرحله نهایی مسابقات در جریان بود.

پس از عبور از UNDRIP قانون سرنوشت را انتخاب کرده اند نیست بیشتر ستیز محل برای اولین بار از بن بست بین NDP دولت و ملت است.

اجازه برای خط لوله predates NDP در هر چند هرگن تایید شده است هر دو آن را و ترمینال LNG در حال حاضر تحت ساخت و ساز در پایان خط.

مرطوب’suwet’en جامعه تقسیم شد, بیش از پروژه, با انتخاب رهبران و برخی از ارثی ستاد حمایت و تعداد انگشت شماری از ارثی سران مخالف است.

“من قطعا آگاه باشید که مرطوب’suwet’en رهبری این بود که با طرح” هرگن اذعان به تازگی. او همچنین اصرار داشت که نمایندگان استانی شده اند جلسه به طور منظم با مرطوب’suwet’en به “تلاش برای حل و فصل حکومت سوالات.”

اما به عنوان هرگن همچنین با اذعان برخی از سرخوردگی این هفته کسانی که تلاش کرده اند تا کنون متحمل شده اند بدون میوه است.

برتر می ایستد متهم از چیدن و انتخاب آن بند در بیانیه سازمان ملل متحد به احترام هر چند او اصرار دارد خود قانون در نظر گرفته شده هرگز به توان به یک پروژه که تصویب predates وقت خود را در دفتر.

سپس در اواخر این هفته به استان مستقل ارزیابی زیست محیطی دفتر صدور یک فرمان مورد بحث انگیزترین بخش از مسیر خط لوله.

این Unist’ot’en (Dark Horse) خانه مرطوب’suwet’en اول کشور ساخته شده و گسترش یک مرکز شفا در سمت راست از راه خط لوله.

سفارش می دهد Unist’ot’en و خط لوله شرکت 30 روز به تعامل و مشورت در برخی از مسائل حل نشده در مورد تاثیر ساخت و ساز بر 18 کیلومتر-کشش طولانی که شامل مرکز شفا. ضمنا هیچ ساخت و ساز مجاز است هر چند آماده سازی سایت می توانید ادامه.

شفا مرکز گسترش یافته است که از اصل گواهی تایید صادر شده در این پروژه است.

اما چنین نظارتی مانع برای سازندگان می شود در قبل از میلاد است که این خط لوله شرکت در حال حاضر به روز رسانی یافته های آن در تجدید ساختار.

با این وجود, ساحلی GasLink استقبال از رهنمود و اشاره کرد که تنها به تاریخ Unist’ot’en حاضر به ملاقات برای بحث در مورد مسائل برجسته.

این Unist’ot’en مورد ستایش قرار داد این حرکت به عنوان یک پیروزی در حالی که دولت مشخص می شود آن را به عنوان بیشتر در طبیعت از آخرین فرصت 30 روزه فرمت.

“این یک فرایند” تا حدودی نا امید هرگن به خبرنگاران گفت: این هفته است. “یک صد و پنجاه سال از استعمار را نمی شود حذف شود با عبور از یک قطعه از قوانین استانی. آن حذف خواهد شد توسط مردم از حسن نیت همکاری با یکدیگر برای اطمینان حاصل شود که رفاه است که ما می خواهیم برای خودمان است که توسط مشترک همه است.”

یکی می تواند امید. اما در حال حاضر عدم اطمینان همچنان ادامه دارد.

Vpalmer@postmedia.com

Twitter.com/VaughnPalmer

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im