Vaughn پالمر: حجاب از پنهان کاری بیش از مرطوب’suwet’en مقابله گسترش به انتخاب روسای

نظر: انتخاب رئیس می گوید ارثی ستاد داده نشده او یک کپی از معامله پیش از جلسه clans

مرطوب’suwet’en ارثی رهبر رئیس Woos مرکز تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر رسیدن به صحبت با خبرنگاران در Smithers در تاریخ 1 مارس. جاناتان هیوارد/کانادا مطبوعات

ویکتوریا — جدید دموکرات ها باقی می ماند اعتماد به نفس است که توافق با, مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در دست خوب است هر چند یکی از انتخاب روسای هنوز حتی دیدن یک کپی.

هنوز هم در outs است Dan George انتخاب رئیس Ts را Kaz کوه اول کشور که اصلی جامعه است که در Burns Lake.

او یکی از چند انتخاب رهبران که قرار دادن یک بیانیه هفته گذشته شکایت هایی که از سمت چپ از مذاکرات میان ارثی ستاد و دولت استانی و فدرال.

جورج می گوید او هنوز هم در تاریکی نگه داشته توسط ارثی ستاد قبل از نشست برنامه ریزی شده برای پایان این هفته است.

“من دیده ام بخشی از آن را که به بیرون درز کردن” جورج گفت: میزبان کارول در CBC را به عنوان آن اتفاق می افتد دوشنبه. “اما من مطمئن هستم که اگر آن را یک حق است. آنها محرمانه نگه داشتن آن تا زمانی که جلسه ما در روز جمعه است.”

B. C. وزیر بومی روابط و آشتی, اسکات, فریزر, کمک مذاکره و توافق با دولت فدرال همتای کارولین بنت.

اما او حاضر به بحث در مورد مطالب گفته شد مذاکره در دوربین و آن است تا به مرطوب’suwet’en ستاد به به اشتراک گذاری آن با خود مردم است.

در حال حاضر معلوم می شود که برجسته, مرطوب’suwet’en رهبر نمی توانید یک کپی یا.

است NDP دولت راحت با آن است ؟

“مرطوب’suwet’en ارثی ستاد متعهد به آوردن این پیشنهاد به همه خیس’suwet’en اعضای قبیله خود را از طریق مرطوب’suwet’en حکومت روند گفت:” پاسخ سه شنبه از فریزر وزارت.

“آنها به ما توصیه می کرد که آنها در آن گفتگو با قبیله خود را و برگزار کرده اند چندین جلسات جامعه تا به امروز است.”

اما در هر صورت به عنوان وزارت ساخته شده است آن را روشن فریزر می کند توجه خود را به عنوان مسئول تصویب روند.

“این است که ما انتظار آن است که هر گونه تصمیم در مورد پیشنهاد تنظیم خواهد شد بر اساس مشروع فرآیند سازگار با مرطوب’suwet’en قوانین و راهبری سیستم های است که به رسمیت شناخته شده توسط مرطوب’suwet’en مردم به عنوان نمایندگی ملت خود.

“اشراف مسئول است که روند تصویب و ما نه قصد دخالت” گفت که این وزارتخانه در بیانیه خود.

مرتبط

رئیس جورج است به درستی مشکوک ارثی ستاد که مذاکره قرارداد. او یکی از بنیانگذاران اولین کشور LNG داد و یک حامی قوی از ساحلی GasLink پروژه (“البته من”) داشتن مذاکره سخاوتمندانه سود های قرارداد با شرکت.

بسیاری از ارثی ستاد در مخالفت با خط لوله است. و نه فدرال و دولت های استانی و آنها را ملزم به دادن مخالفت خود به عنوان بخشی از یک طرفه مذاکرات که منجر به توافق است.

“من فکر نمی کنم آنها به نمایندگی از منافع مردم ما” گفت: زمانی که جورج پرسید: در مورد ارثی ندارند. “من فکر می کنم این استان و دولت فدرال در اشتباه بودند به رفتن در آن وجود دارد بدون ما انتخاب ندارند.”

در حال حاضر که روند مشاوره مرطوب’suwet’en مردم در جریان است, چگونه وزارت احساس در مورد ادامه محرومیت از انتخاب رهبران مانند جورج ؟

“این سوال بهتر خواهد بود به کارگردانی ارثی ستاد گفت:” بیانیه است. “ما آگاه هستند از ویژگی های این شرایط. به عنوان ما درک می کنیم آن همه قبیله جلسات هنوز رخ داده است.

ارثی ستاد در حال کار به طور کامل مکالمات و گفت و گو در قبیله جلسات وزارت را حفظ می کند. “این است که انتظار ما آن است که فرآیند شامل انتخاب ندارند. “

جورج نزدیک است روز جمعه جلسه بدون دانستن آنچه انتظار می رود هر دو از نظر محتویات توافق و نگرش ارثی ندارند.

“من مطمئن هستم که از موقعیت ارثی روسای تا زمانی که من شروع به ملاقات با آنها و در جایی که موضع خود را در حال رفتن به,” او گفت: CBC.

“موضع من این است که من با امضای هیچ عنوان و حقوق قرارداد. ما نیاز به کشف کردن که ما ساختار حکومت در داخل ارثی ارشد سیستم اولین و مهمترین. همه این اعتراضات آغاز شده چرا که ما سیستم حکومت. پس از آن باید تا پایان با ما سیستم حاکمیت نیز است.”

هنوز, او تلاش می کند برای خوش بینی باقی می ماند. “اگر ما با هم می آیند و ایجاد یک سیستم حکومت و با هم کار می کنند, من فکر می کنم که تنها پوشش نقره ای است که می تواند بیرون آمدن از این.”

زمان در حال اجرا است. در نقطه توافق به عنوان یک قدم بزرگ به جلو در هفته گذشته فریزر گفت: او شده است می خواهم مطمئن ارثی ستاد که تصویب می شود در دو هفته — معنی این آخر هفته.

اما وقتی از او پرسیدم در صورتی که هنوز این تاریخ را برای تکمیل فرایند خود وزارت hedged.

“آن بود و نه سخت و سریع مهلت گفت:” بیانیه است. “ما احترام که این بسیار مهم جامعه مکالمه و قصد پاسخگو به تصویب فرایند ارثی سران آن طول می کشد.”

رسما دولت استانی و فدرال باقی می ماند خوش بینانه در مورد تصویب. اما حتی در آنجا بیانیه ای از B. C. وزارت hedged کمی.

“اگر این پیشنهاد تصویب مرطوب’suwet’en اعضای قبیله می کنیم با ادامه روند مذاکرات به توافق در نحوه اجرای حقوق و عنوان و چگونه ما با هم کار کنند به عنوان سه دستور دولت رفتن به جلو.

“یکی دیگر از قطعه مهم از این کار خواهد بود مشورت با ذینفعان و عمومی است.”

بله ،

اگر و هنگامی که معامله شده است مورد بررسی و تصویب مرطوب’suwet’en مردم — “آن” — دولت استانی و فدرال را به طرح شرایط عمومی است.

تنها خواهد شد و سپس اهالی بریتیش کلمبیا کشف آنچه فریزر مذاکره و امضا شده از طرف آنها.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de