ورنون مرد کمک همسر و قاتل فرار از کشور

Category: ونکورسان Comments: No comments

Manpreet نهال که مطرح شد توسط بستگان گفت که او اغلب می ترسید که مردی که کشته شدن مادرش را به او را بکشند.

Paramjit سینگ Bogarh التماس کرد گناه به عنوان یک لوازم جانبی پس از این واقعیت در ارتباط با قتل همسر خود را در ورنون در شب سال نو در سال 1986. او محکوم پنجشنبه به پنج سال زندان. Kelowna روزانه پیک

هنگامی که همسرش را به طرز وحشیانهای کشته در آستانه سال جدید سال 1986 ورنون مرد بلافاصله مشکوک برادر خود را از قتل.

اما او هرگز به اطلاع پلیس از او سوء ظن. در واقع او به آنها دروغ گفته و در انجام این کار کمک برادرش فرار از کشور.

Paramjit سینگ Bogarh پلیس گفت که او دو سال بود که در خانه در زمان قتل گفت: “مرد سفید” به قتل رسانده بود ،

Bogarh التماس گناه پنجشنبه به عنوان یک لوازم جانبی پس از این واقعیت قتل است. او محکوم به پنج سال حبس برای نقش خود در هوای سرد مورد قتل Saminder Kaur Bogarh پس از یک مشترک ارسال از تاج و دفاع.

“آقای Bogarh تصمیم به خدمت او قاتل برادر منافع عظیم در تعصب به منافع خود پسر” B. C. دیوان عالی کشور قاضی مارتا دولین گفت: در عبور حکم.

Bogarh این حکم آورده جزئی پایان دادن به 33-year-old بررسی قتل از Saminder بود که 26 و فرزند دومش را حامله در زمان او کشته شد.

اما Bogarh برادر Narinder سینگ Bogarh باقی مانده در هند. مقامات در حال تلاش برای او به ارمغان آورد به کانادا به صورت اتهام قتل.

پنجشنبه رسیدگی در کلونا دادگاه جلب جمعیت زیادی از قتل بستگان مقتول از جمله پسر او Manpreet نهال در حال حاضر 35.

“من شده اند خالی از سکنه از آنجایی که من قادر به انجام یک چیزی که به او کمک کند” نهال گفت: در یک عاطفی قربانی تاثیر بیانیه. “آیا او فرار کند چرا که او حاضر به ترک من ؟ . . . من هرگز قادر به از خواب بیدار از این کابوس.”

نهال گفت: او هرگز این فرصت را به می دانم که مادر خود را. و او گفت: پدرش که به کالیفرنیا نقل مکان کرد و در مدت کوتاهی پس از قتل و آغاز یک خانواده جدید هرگز هر گونه تلاش برای تماس با او را در مداخله سال است.

“نه بازدید نه تلفن و نه حتی یک کارت پستال از پدر بیولوژیک” نهال گفت. “نه یک تکه از ندامت و نه هیچ گونه نگرانی برای من خوب بودن.”

نهال که مطرح شد توسط بستگان گفت که او اغلب می ترسید که مردی که کشته شدن مادرش را به او را بکشند. “من فکر می کردم آنها خواهد آمد و پایان کار خلاص شدن از شر تنها شاهد به جنایت شنیع” او گفت:.

“آنها به کشته شدن یک درمانده 26 ساله در حالی که فرزند او در حال حاضر بود,” او گفت:. “آنچه که جلوگیری از این بد بی عاطفه قاتلان از انجام همان به من ؟

“زمانی که جوان بودم من خواهد بود ترس از رفتن به حمام به بررسی پشت پرده حمام و دستشویی قبل از اینکه قادر به احساس امن است. در مدرسه من بود ترس از تنهایی در حیاط مدرسه نمی دانستند که من زمان خواهد آمد,” او گفت:.

نهال گفت: او ادامه داد: برای مبارزه با قتل مادرش بود و اغلب فکر خودکشی. “بنابراین اغلب من می خواستم برای فرار از این واقعیت و زندگی من برای پیدا کردن راه من نزدیک اشتیاق با او دوباره.”

در طول ساعته اقدام Bogarh آویزان سر خود را به عنوان او نشسته در زندانی جعبه. او هرگز یک بار نگاه خود را پسر یا هر یک از دیگر اعضای خانواده که پر از دادگاه گالری.

چهار دیگر اعضای خانواده که به قربانی تاثیر اظهارات توصیف Saminder به عنوان یک نوع و عشق به زنی که پسر شد تمرکز از جهان او است. Saminder و Bogarh بودند که بحباله نکاح در اوردن از طریق ازدواج ترتیب به عنوان میوه چینان و Bogarh نیز تا به حال مربوط به فراشی ،

دادگاه شنیده Bogarh سمت چپ بود که زن و شوهر ورنون خانه در 4510A 15 خیابان. حدود 1 p. m. on Dec. 31, 1986 برای رفتن به یک کار مربوط به فراشی در ساختمان فدرال در Queensway در مرکز شهر کلونا. شغل مرتبط با سوابق نشان می دهد او وجود دارد در 8:30 p. m.

او به خانه بازگشت و پس از 11 p. m. برای پیدا کردن همسر او مرده است. او چاقو شده بارها و بارها با زخم به گردن و قفسه سینه و شانه ها.

آسیبی مادر او قاتل Manpreet شده بود و راه رفتن در اطراف خانه برای ساعت قبل از پدرش بازگشت. “او تا به حال شده است سمت چپ به تنهایی سرگردان را از طریق مادر خود را به خاک و خون” تاج دادستان آن Katrine Saettler گفت. کودک نو پا تا به حال چپ پای خونین و handprints در سراسر خانه و همچنین وجود خون در ماهیگیری.

Bogarh بلافاصله مشکوک برادرش Narinder بود قاتل. Narinder قبلا زندگی با خانواده برای یک زمان او و Saminder تا به حال هرگز در رو هست.

Bogarh می دانستند Narinder در منطقه بود. اما زمانی که او به نام پلیس به گزارش قتل همسر خود Bogarh گفت: هرگز آنها را از سوء ظن در مورد Narinder.

در واقع Bogarh پلیس گفت که Manpreet — که در آن زمان تنها می تواند صحبت می کنند پنجابی — به او گفته بود که یک “مرد سفید” کشته شده بود Saminder عمدا ارسال آنها را در اشتباه تحقیقی جهت.

هیچ کس در ورنون جدا RCMP می تواند صحبت می کنند پنجابی و پسر بود و نه مصاحبه.

در دروغ گفتن به پلیس Bogarh ارائه برادر خود را در زمان مورد نیاز او را به تازی اتوبوس به ونکوور و سپس پرواز به لندن و به هند, ورود وجود دارد در ژانویه. 2, 1987.

“آقای Bogarh ساخته شده یک تصمیم آگاهانه به misdirect تحقیقات پلیس در آن بسیار مهم در اوایل ساعت, در نتیجه اجازه می دهد مجرم برای فرار از” Saettler گفت.

Bogarh دستگیر شد توسط ورنون RCMP بعد Jan. 1, 1987 شد اما عدم وجود شواهد کافی در روز بعد.

در طول سال RCMP نگه داشته تا تلاش ها برای حل این مورد. افسران پرواز به هند در سال 1997 و دوباره در سال 2000 مصاحبه Narinder. او شده است به اتهام قتل, اما با وجود یک “عظیم” استفاده از منابع پلیس هنوز رتبهدهی نشده است به ارمغان آورد به کانادا Saettler گفت.

یک ماه اوت سال 2018 مقاله در یک روزنامه تریبیون نشان داد حکم صادر شده توسط دادگاه دهلی برای Narinder بازداشت اما او در جنگ مشروعیت خود را.

Bogarh که زندگی در کالیفرنیا از سال 1987 بود مسترد به کانادا در سال 2018 به صورت اتهام قتل و توطئه برای ارتکاب قتل است. اما با آزمایشی مجموعه ای برای شروع در اوایل این هفته کسانی که اتهامات عنوان شده کاهش یافته و جای خود را گناه به اتهام اینکه یک وسیله جانبی پس از این واقعیت قتل است.

اگر چه Bogarh شده است در بازداشت به کمتر از دو سال او داده می شود اعتبار برای سه سال زندان زمان. با حکم پنج سال است که قاضی دولین گفت: در خط با کسانی که داده شده در موارد مشابه او را صرف دو سال بیشتر در زندان است.

“جامعه به بیان آن جمعی محکومیت کمک قتل” Saettler گفت: توصیف موثر حکم پنج سال زندان به عنوان “بسیار مهم دوره از زمان”.

دفاع وکیل Noel اوبراین گفت: Bogarh بود “نه یک مرد پیچیده” در زمان خود قتل و او تاسف نه اطلاع رسانی پلیس بلافاصله او معتقد است که برادرش Narinder تا به حال مرتکب جرم و جنایت.

“او غلط قطعا توسط خانواده وفاداری” گفت: اوبراین که اضافه شده Bogarh حال تلاش ناموفق برای به دست آوردن حضانت پسرش Manpreet پس از Saminder قتل.

از طریق تمام سال Bogarh زندگی در کالیفرنیا جایی که او دوباره ازدواج کرد و پسر دوم او یک شهروند مطیع قانون که ساخته شده موفق حمل و نقل کسب و کار و فعال و عضو محترم یک معبد سیک در کنار رودخانه اوبراین گفت.

پس Bogarh تا به حال هیچ قانونی در ایالات متحده با وجود اقامت طولانی در آنجا او را “ناچار” بود تبعید شده به هند اوبراین گفت.

برای Bogarh کاهش یافته و مرسوم ارائه به آدرس دادگاه محکوم شد: “چیزی برای گفتن.”

پس از جمله خانواده Saminder کاهش یافته است به نظر نشان می دهد با این حال ممکن است آنها این کار را در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>