ویکتور Skrebneski می میرد در 90; شیکاگو عکاس به ستاره

ویکتور Skrebneski روشن هواپیما و منحنی های چهره مانند یک فیلمبردار از هالیوود در عصر طلایی.

او ساخته شده همه نگاه به عنوان زیبا به عنوان اگر آنها در یک فیلم نوآر.

شیکاگو مبتنی بر جهانی تحسین عکاس دنیا در 90 از سرطان با توجه به نزدیک دوستان و همکاران کسب و کار.

پوستر خود را برای شیکاگو جشنواره بین المللی فیلم ساخته گراز قصاب برای جهان شبیه یک جمع glamazons. درخشان با استودیو عرق در پوست, آنها, ویژه, Iman, Anna Nicole Smith, سیندی کرافورد و دولف لاندگرن. معمولا در پاره تی شرت یا کمتر است.

خود را مد شاخه شد و مجلل. یکی با Carole Bouquet lazing در کوکو شانل در پاریس در آپارتمان می درخشد با سایه های قرمز مایل به زرد و خرمالو.

پرتره های خود را در سیاه و سفید بودند هرگز درست است که آنها تا به حال 1,000 سایه های سیاه و سفید و نقره ای و خاکستری است.

گسترده خود را نمونه کارها نه تنها شامل مد بالا. وجود موسیقی افسانه ادبی شیرها, مذهبی رهبران حقوق مدنی چهره های قدیمی هالیوود. زمانی که او راه اندازی استودیوی خود به شلیک اورسن ولز او گفت: فاکس 32 خبرنگار سیلویا پرز مدیر “شهروند کین” به بررسی نور و دوربین و موقعیت و گفت: آقای Skrebneski, “Ok maestro, بیایید شروع کنیم.” او ولز در سیاه و سفید یقه اسکی.

“همه می خواستم به عکس سیاه و سفید یقه اسکی–آنها می خواستند که اورسن ولز عینک,” او در مصاحبه ای گفت: در سال گذشته با women’s Wear Daily.

او Bette Davis, آدری هپبورن, Raquel Welch, مدیر, Francois Truffaut, و, در, یک, تصویر سه فصل از هالیوود carousers: Walter Huston, John Ford در eyepatch و دنیس هاپر در کامل هیپی لباس شاهانه یا فاخر. او عکس ونسا Redgrade مو جریان مثل یک افسانه در سال 1967 در مدت کوتاهی پس از او ستاره دار در “Blow-Up.”

او Iman و همسرش دیوید بووی. “هر عکس من عکس او را در او عریان” آقای Skrebneski گفت WWD. “او کاملا دوست بودن ، او به من گفت که او نمی داند آنچه که او مانند نگاه. هنگامی که او می رود به هر کسی دیگری را photography studio, آنها او آنها را آنها انجام موهای او و که او بنابراین او می خواست برای دیدن چگونه او بود. من فکر می کنم من معرفی ایمان به او و به عروسی خود تصویر و آنها برهنه. آن را زیبا و یکی از مورد علاقه های شما.”

وجود هنرمندان و موسیقی افسانه: اندی وارهول; براق Diana Ross; یک پزشک, Muddy Waters برگزاری یک غوک بزرگ امریکایی. مد تبلیغات برای, Chanel, Estee Lauder, فیلد مارشال را Saks Fifth Avenue.

Michigan Avenue Magazine’s November Issue Release Celebration With Cindy Crawford
ویکتور Skrebneski و سیندی کرافورد حضور Michigan Avenue, مجله نوامبر مسئله آزادی جشن.
عکس از جف Schear/گتی ایماژ برای Michigan Avenue, مجله

Supermodels و supermodels در ساخت: یک جوان Paulina Porizkova. او گفت: به کمک کشف Jennifer Beals و نوجوان سیندی کرافورد.

در 1940s او با حضور والر دبیرستان مدرسه موسسه هنر و موسسه طراحی در موسسه فناوری ایلینوی با توجه به موزه عکاسی معاصر در دانشگاه کلمبیا شیکاگو است.

“من دوست دارم آن را در اینجا. من در اینجا برای همیشه لطفا برای. شیکاگو یک لنگر برای من,” او گفت: Sun-Times 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im